Neospan Forte recenze: Jsou účinky na spánek dostačující?

pexels-andrea-piacquadio-3767411
Zveřejněno: 11.8.2022 , datum poslední aktualizace: 14.10.2022

Pokud nemůžete usnout, nebo se každou chvíli budíte, je pochopitelné, že jste druhý den unavení a nevrlí. Ne vždy je ale situace tak vyhrocená, abyste museli užívat klasické léky na spaní. Mohl by vám s vašimi problémy pomoci doplněk stravy Neospan Forte? Na to se podíváme níže.

Spánek je základní lidskou potřebou. Pokud ho nemáme dlouhodobě dostatek, přichází spánková deprivace, kvůli které se na nás může nabalit velké množství psychických, ale i zdravotních problémů. Také jsme mnohem náchylnější k nehodám všeho druhu, takže je v našem nejlepším zájmu se tomuto nepříznivému stavu vyhnout obloukem. Ne vždy je to ale tak jednoduché, protože vlivem starostí a dalších faktorů můžeme mít dlouhodobé problémy s usínáním.

Může vám je pomoci vyřešit doplněk stravy Neospan Forte?

Co je Neospan Forte?

Neospan Forte recenze: Jsou účinky na spánek dostačující?

Neospan Forte je doplněk stravy, který podporuje usínání a kvalitnější spánek. Obsahuje především vitamíny a bylinky, takže by ho mělo snášet široké spektrum uživatelů. (Mimo těhotných a kojících žen, dětí a uživatelů antidepresiv, kteří ho brát nemohou. Případně by se měli nejprve poradit se svým lékárníkem.)

Složení Neospan Forte

Jak už bylo řečeno, Neospan Forte obsahuje především přírodní látky. V každé tobolce najdeme kozlík lékařský, pomerančovník hořký, chmel otáčivý, mučenku pletní, meduňku lékařskou, heřmánek pravý, vitamíny skupiny B (B1, B2 a B6) a hořčík.

Co se týče doporučeného užívání, bere se 1 tobolka cca 30 minut před ulehnutím do postele. Pokud trpíte na silnější nespavost, můžete užít až 2 tobolky najednou. Pro optimální účinek se však doporučuje tento doplněk stravy užívat po dobu 8-12 týdnů.

Dostupnost a cena

Cena Neospan Forte se pohybuje kolem 200 až 250 korun za jedno balení, ve kterém je 45 tablet. Pokud tedy budete užívat každý den jen jednu kapsli, mělo by vám vydržet na více než měsíc. Tento doplněk stravy se dá sehnat po internetu, nebo v některých kamenných lékárnách.

Zkušenosti zákazníků

Nyní se podíváme na to, co na Neospan Forte říkají lidé, kteří trpí nespavostí, a kteří se ho rozhodli vyzkoušet.

Nejčastěji zmiňují, že:

  • Nevidí žádný účinek
  • Nástup účinků byl delší, než jaký je doporučené užívání před spaním
  • Jim pomohl zlepšit spánek
  • Je zklamal
  • Byli během dne omámení

Na každého člověka fungují bylinky jinak, každopádně nás překvapilo množství recenzí, ve kterých uživatelé poměrně otevřeně hovořili o tom, že na ně neměl tento doplněk stravy požadovaný účinek. Z toho důvodu je možné, že ani na vás nemusí mít Neospan Forte jednoznačný vliv.

Máte s doplňkem stravy Neospan Forte nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Mohlo by vás zajímat:  10 tipů jak na zdravé nehty
Štítky: , , , ,

Podobné články

od
Zdraví máme jen jedno. Proto je důležité znát své tělo a věnovat se prevenci. Alespoň to je moje nepsané krédo, kterým se pokouším řídit každý den. Také je to přístup, který se snažím dostat do každého jednoho článku. Věřím, že alespoň jednoho z vás motivuje k tomu, aby se k sobě choval s větším respektem.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení