Feminus [recenze]: Pomůže ženám po 40?

pexels-andrea-piacquadio-806835
Zveřejněno: 30.3.2023 , datum poslední aktualizace: 28.8.2023

Menopauza je poměrně náročným životním obdobím, kterým musí projít každá žena. Jelikož má klimakterium řadu nežádoucích příznaků, které mohou snižovat vaši spokojenost se životem, řada z nás sází na bylinky na menopauzu. Dnes se mrkneme, jaké výsledky můžete očekávat v případě, že se rozhodnete vyzkoušet doplněk stravy Feminus.

Ve srovnání s muži, ženy mají jasně ohraničené období, kdy mohou otěhotnět. Jelikož tato jejich schopnost bývá podporována hormony, v době, kdy už otěhotnět nelze (případně jen s velkými těžkostmi), hladina ženského pohlavního hormonu strmě klesá.

Organismus člověka je citlivý i na opravdu malé vychýlení hormonů z rovnováhy, takže jak lze správně očekávat, radikální propad ženských hormonů může způsobit řadu nepříjemných potíží. Jelikož se ale menopauza zároveň považuje za normální proces, v současné době neexistuje žádná konkrétní léčba, která by byla dostupná všem ženám, jež se potýkají s jejími negativními příznaky.

Právě proto jsou odkázány na doplňky stravy s obsahem bylinek a dalších látek, které podporují normální náladu, omezují návaly horka a pocení, podporují chuť na sex a pomáhají udržet ženský organismus v co největší rovnováze.

Estrogen tablety

Zvažujete koupi přípravku na menopauzu? Podívejte se na naše srovnání estrogen tablet! 🏆

Srovnání nejlepších přípravků na menopazu Tipy na zmírnění příznaků menopauzy Informace o menopauze

Feminus [recenze]: Pomůže ženám po 40?

Co říkají o doplňku stravy Feminus diskuze? Jaká je jeho cena? A co najdeme v jeho složení?

Co je Feminus?

Feminus [recenze]: Pomůže ženám po 40?

Feminus je doplněk stravy pro ženy, který má přírodní složení. Jelikož omezuje negativní příznaky menopauzy, primárně by po něm měly sahat zralé ženy, u kterých se konec reprodukčně aktivního období blíží mílovými kroky. I když se Feminus nepoužívá na hubnutí, nelze vyloučit, že u některých žen může mít pozitivní vliv na to, aby vlivem hormonální nerovnováhy nekontrolovatelně nepřibíraly na váze.

Proč ho užívat?

Feminus [recenze]: Pomůže ženám po 40?

Zralé ženy se musí ve svém životě potýkat s mnoha omezeními, která mohou mít negativní vliv jak na jejich partnerský život, tak na jejich pohodu a výkonnost v zaměstnání. Jeho dlouhodobé užívání může přispět k většímu množství energie, k lepší koncentraci, k omezení návalů horka a pocení, k podpoře imunitního systému, k větší chuti na sex a podobně.

Dále obsahuje látky, které podporují relaxaci a spánek, případně i látky, které podporují normální stav pokožky, vlasů a nehtů. To vše jsou oblasti, které jsou pro moderní ženy hodně důležité, takže už z toho důvodu si Feminus určitě zaslouží šanci.

Feminus – složení

V doplňku stravy Feminus najdeme široké spektrum látek přírodního původu, speciálně pak bylinek. Kromě řeřichy peruánské je v něm i vitánie snodárná, extrakt z kakaa, kotvičník zemní, vitamín C, andělika čínská, damiána pravá, zinek a mnoho dalších, včetně vitamínu D3 a vitamínu B12.

Kde ho koupím a kolik stojí?

Feminus [recenze]: Pomůže ženám po 40?

Feminus můžete koupit na oficiálních stránkách výrobce, ale i v mnoha velkých lékárnách, včetně jejich internetových obchodů. Cena doplňku stravy Feminus se odvíjí podle velikosti balení. Jednorázový nákup vás vyjde na 569,- za jedno balení. S výhodným měsíčním předplatným pak bude jedno za 494,-. Každý měsíc tedy ušetříte 75,-.

Feminus a zkušenosti zákaznic

Nyní se společně mrkneme na to, co o dlouhodobém užívání přírodního doplňku stravy Feminus říkají ženy, které se ho rozhodly vyzkoušet. Byly spokojené? A pokud ano, čeho přesně si na sobě všimly?

Když zabrousíme do jednotlivých uživatelských hodnocení, zjistíme, že ženy o doplňku stravy Feminus nejčastěji říkají, že:

  • Asi po měsíci zaznamenaly menší návaly horka a pocení
  • Mají větší množství energie
  • Jim vyhovuje jeho přírodní složení
  • Je podle nich cenově velmi dobře dostupný
  • Na ně funguje

Stejně jako u jiných doplňků stravy se předpokládá, že Feminus budete užívat dlouhodobě. Někdy to může trvat i několik týdnů, než se začnete cítit o něco lépe. Z toho důvodu vám při jeho užívání doporučíme trpělivost a důslednost.

Když navíc užívání doplňku stravy Feminus podpoříte zdravějším životním stylem, který může mít na projevy menopauzy taktéž vliv, rozhodně tímto krokem nic nepokazíte. Spíš naopak.

 

 

Mohlo by vás zajímat:  Cholesten [recenze]: Sníží, nebo nesníží cholesterol?

Také máte s doplňkem stravy Feminus pozitivní zkušenost?

Štítky: , , , , ,

Podobné články

od
Zdraví máme jen jedno. Proto je důležité znát své tělo a věnovat se prevenci. Alespoň to je moje nepsané krédo, kterým se pokouším řídit každý den. Také je to přístup, který se snažím dostat do každého jednoho článku. Věřím, že alespoň jednoho z vás motivuje k tomu, aby se k sobě choval s větším respektem.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení