Venira kolagen nápoje [recenze]: Má omlazující účinky?

stažený soubor
Zveřejněno: 3.1.2023 , datum poslední aktualizace: 30.1.2023

Venira je česká značka kosmetických olejů a doplňků stravy, která na sebe v posledních několika letech strhává značnou pozornost. Její výrobky totiž svým vzhledem i složením snadno konkurují těm od zahraničních výrobců. Dnes se podíváme na kolagenový nápoj Venira, který může podpořit vaši snahu o pěstěnější a mladistvější zevnějšek.

Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, která je důležitou součástí mnoha tělesných tkání. Některé typy kolagenu se častěji nachází v kůži a pojivových tkáních, další jsou součástí kloubních chrupavek a orgánů.

Tělo si dovede v mladém věku vyrobit tolik kolagenu, kolik potřebuje. Problém nastává ve chvíli, kdy začne organismus stárnout. Jeho produkce se začíná postupně snižovat, takže se to negativně projevuje jak na našem zevnějšku, tak na celkovém zdravotním stavu. Jelikož dnes žijeme déle a chceme vypadat zdravě a pěstěně, zkuste doplnit kolagen z Venira kolagenového drinku.

O značce Venira

Venira kolagen nápoje [recenze]: Má omlazující účinky?

Jak už bylo řečeno v úvodu, Venira je česká značka kosmetických olejů a doplňků stravy. Na trh vstoupila v roce 2017, kdy představila doplněk stravy Vlasy, nehty, pleť, který je v prodeji i dnes, a ve kterém je široké spektrum důležitých živin. Sortiment se postupně rozšířil i o kolagenové nápoje, které budou vyhovovat i náročnějším uživatelkám.

Venira nápoje s kolagenem

Venira kolagen nápoje [recenze]: Má omlazující účinky?

Jak jste jistě postřehly, nemluvíme v jednotném čísle. Především kvůli tomu, že kolagenové nápoje Venira jsou k dostání v několika variantách a příchutích. Některé jsou navíc v sypké formě (ve velkém balení, ze kterého si svou dávku sama odeberete), další naopak koupíte už porcované v sáčcích. Každá žena si tedy vybere takový způsob užívání, který jí vyhovuje nejvíce.

Co se týče příchutí, vybrat si můžete:

 • Jablko a skořici (Vánoční PREMIUM)
 • Ledový broskvový čaj
 • Exotický mix
 • Malinu
 • Meruňku
 • Višeň
 • Meloun

A mnoho dalších. Pokud by vás nebavilo pít každý den stejnou příchuť, můžete si dokonce objednat mix několika příchutí, které můžete mezi sebou každé ráno střídat.

Velikost balení

Venira kolagen nápoje [recenze]: Má omlazující účinky?

Kolagenový nápoj Venira vám nabídne i několik velikostí balení, takže si vyberete takovou, která vyhovuje vašim aktuálním finančním možnostem. Například za balení 186 g kolagenového prášku zaplatíte 699,-. Větší balení, ve kterém je 324 g kolagenového prášku, stojí 979,-. Za porcovaný kolagenový nápoj pak zaplatíte 699,-. Jedno balení by vám mělo nejčastěji vystačit na 30 dní užívání, kdy stačí rozmíchat potřebné množství prášku ve vodě.

Co čekat kromě kolagenu?

PREMIUM kolagenové nápoje, které se prodávají v největším balení, mají ve svém složení vitamín C, který zlepšuje vstřebatelnost kolagenu do těla. Dále je v něm ještě MSM, hyaluronát sodný, vitamín B3, zinek, vitamín B6, vitamín B2, vitamín B9, selen a D-biotin.

Extra složky najdete i v klasickém kolagenovém nápoji (který je v menším balení). Kromě kolagenu je v něm vitamín C, MSM, hyaluronát sodný, vitamín B3, zinek, vitamín B6, vitamín B2 a vitamín B9. Totožné složení má i jednotlivě porcovaný kolagen v sáčcích.

Všechny tyto látky se tradičně spojují s podporou normálního stavu kůže, vlasů a nehtů, takže dlouhodobé pití kolagenu Venira může opravdu přispět k pěstěnějšímu zevnějšku.

Zkušenosti zákaznic

Nyní se společně podíváme na to, co o Venira kolagenových drincích říkají samotné uživatelky. Jsou spokojené?

V jejich zkušenostech nejčastěji zaznívá, že:

 • Kolagen byl velmi rychle dodán
 • Drink dobře chutná
 • Jsou spokojené
 • Mají pevnější nehty
 • Mají hladší pokožku
 • Si tyto nápoje kupují opakovaně

Vzhledem k dobrým zkušenostem většího počtu žen se nemusíte bát do Venira kolagenových nápojů investovat ani vy.

 

 

Mohlo by vás zajímat:  Trápí vás metličkové žilky? Vyzkoušejte krém na jejich odstranění!

Také máte s kolagenovým nápojem Venira dobrou zkušenost?

Štítky: , , , , , , ,

Podobné články

od
Zdraví máme jen jedno. Proto je důležité znát své tělo a věnovat se prevenci. Alespoň to je moje nepsané krédo, kterým se pokouším řídit každý den. Také je to přístup, který se snažím dostat do každého jednoho článku. Věřím, že alespoň jednoho z vás motivuje k tomu, aby se k sobě choval s větším respektem.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení