Womeno estrogen tablety [recenze]: Mají účinky na menopauzu?

pexels-oleksandr-pidvalnyi-320007
Zveřejněno: 23.5.2023 , datum poslední aktualizace: 5.9.2023

Nevyhne se tomu snad žádná žena. Jakmile začneme během puberty menstruovat, startuje proces, na jehož konci na nás čeká menopauza se svými nepříjemnými příznaky, které dovedou dost zásadně ovlivnit náš dosavadní život. Mohl by s jejich zmírněním efektivně pomoci český doplněk stravy Womeno?

Hormonální změny se objevují v průběhu celého života a mnohdy jim neuniknou ani muži, kterým může zvolna klesat hladina testosteronu. Jenže, u žen dochází k propadu estrogenu a progesteronu v krátkém časovém úseku, s čímž se snaží jejich organismus nějak vyrovnat. Vzhledem k tomu, že je tělo citlivé i na opravdu malé odchylky, je nutné se připravit na to, že během toho času dochází ke značným turbulencím, které se dotýkají sexuality, psychické pohody i tělesného zdraví.

Přečtěte si: Znáte všechny příznaky menopauzy?

Moudré a sečtělé ženy vědí, že mají v tomto čase vyhledávat takzvané fytoestrogeny. Zajímavé je na nich to, že i když bývají rostlinného původu, jejich struktura se podobá ženskému hormonu estrogenu. Ve své podstatě tedy může jejich příjem zmírňovat příznaky, které se pojí s rapidním úbytkem ženských hormonů.

Tyto látky, spolu s mnoha dalšími, často obsahují přípravky na menopauzu, které přispívají jak k redukci návalů horka a pocení, tak k větší hladině energie, k podpoře sexuality a podobně. I zralé ženy se tedy mohou začít opět cítit dobře a ve své kůži.

Vzhledem k tomu, že si můžeme vybírat z mnoha volně prodejných produktů na menopauzu, z nichž ne všechny jsou opravdu kvalitní, dnes se podíváme, co konkrétního vám může nabídnout český doplněk stravy Womeno.

Co je Womeno?

Womeno estrogen tablety [recenze]: Mají účinky na menopauzu?

Womeno je český doplněk stravy pro zralé ženy, které se snaží zkrotit nepříjemné příznaky menopauzy. V jeho složení se nachází neuvěřitelných 12 látek přírodního původu, což ho řadí na přední příčky skutečně komplexních přípravků, které si hravě poradí i s těžším průběhem menopauzy.

 

Mohlo by vás zajímat:  FytoFEM recenze: Jaké jsou zkušenosti s účinky na menopauzu?

 

Složení Womeno: Vitamíny a bylinky

Některé ženy mají vůči podobným přípravkům značnou nedůvěru, mají totiž strach, že obsahují hormony, které neudělají jejich organismu dobře. Můžeme vás ale uklidnit. Všechny látky, které Womeno obsahuje, jsou přírodního původu. Případně jde i o důležité vitamíny, jejichž doplňování je klíčové pro normální fungování lidského organismu.

V každé kapsli najdete:

 • Jetel luční červený
 • Ploštičník hroznatý
 • Smldinec chlupatý
 • Len setý
 • Drmek obecný
 • Ženšen pravý

A další látky, mezi kterými je například zinek, vitamín B6, kyselina pantothenová (vitamín B5), vitamín B12, vitamín D a vitamín E.

Tyto látky přispívají k normální činnosti imunitního systému, k podpoře normální hladiny energie a k podpoře soustředěnosti, k omezení návalů horka a pocení, k podpoře sexuality, k podpoře normálního stavu kostní hmoty a podobně. Ženy, které se rozhodnou tento doplněk dlouhodobě užívat, tedy mohou zaznamenat pozitivní změny jak v pracovním, tak ve svém osobním životě.

Estrogen tablety Womeno – #1 v ČR

💡 Womeno – 🏆 vítěz našeho testu přípravků na menopauzu

✅ 12 účinných látek přírodního původuWomeno estrogen tablety [recenze]: Mají účinky na menopauzu?
✅ Pomoc během menopauzy
✅ Bez vedlejších účinků
✅ Množstevní sleva, doprava zdarma od 2 kusů

✅  Nejlepší doplněk stravy na menopauzu podle našeho testu

Množstevní sleva

Jedno balení doplňku stravy Womeno vám vydrží na 1 měsíc užívání a stojí 395,-. Zajímavostí je však to, že na oficiálních stránkách můžete koupit i výhodnější (a ekonomičtější) balení tohoto doplňku stravy. Při větším odběru totiž dostanete zajímavou slevu a další benefity, které se pojí s nákupem. Když se rozhodnete objednat balení na dva měsíce, při přepravě do Balíkovny budete mít dopravu zdarma. U balení na tři měsíce pak dohromady ušetříte 160,- a budete mít dopravu zdarma. A to už se poměrně vyplatí.

Co si z toho vzít?

Když se myšlenkami vrátíme k jiným přípravkům na menopauzu, u kterých navíc v mnoha případech víme, že obsahují bylinek a vitamínů spíše méně, doplněk stravy Womeno se v současné době řadí k tomu nejlepšímu, co je na českém trhu k dostání.

Vezmeme-li v úvahu i jeho cenovou dostupnost a možnost nákupu výhodnějšího balení, z našeho úhlu pohledu rozhodně není nad čím váhat.

Zkušenosti s Womeno

Zkušenosti s doplňkem stravy Womeno jsou velmi pozitivní. Je to převážně z důvodu opravdu kvalitního a komplexního složení.

Mohlo by vás zajímat:  Přírodní léčba nachlazení

Zde si můžete prohlédnout výčet zkušeností s Womeno:

Výhody


 • Komplex 12 účinných látek
 • Přírodní složení
 • Účinné látky na menopauzu
 • Pozitivní zkušenosti s užíváním
 • Výborná cena (množstevní sleva)
 • Účinky zaznamenány již během prvního týdne užívání
 • Úleva od návalůNevýhody

Womeno užívám dlouhodobě a za tu cenu je to skvělý doplněk. Během cca prvních 2 měsíců užívání došlo ke zmírnění nepříjemných projevů. Zejména teda noční pocení a návaly horka. Taky cítím, že mám o dost více energie. (Hana Sýkorová, Zboží.cz)

Také máte s doplňkem stravy Womeno pozitivní zkušenosti?

 

Štítky: , , , ,

Podobné články

od
Již od roku 2010 pro vás připravujeme obsah ze světa zdraví, životního stylu, psychologie a zdravé stravy. Stovky článků, milióny čtenářů. Děkujeme za vaši přízeň.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení