KetoFit [recenze]: Funguje tato dieta na hubnutí?

pexels-ketut-subiyanto-4474052
Zveřejněno: 24.2.2023

KetoFit dieta je velmi oblíbená u lidí, kteří mají zájem o hubnutí, ale zatím si netroufnou na výrobu jednotlivých keto jídel svépomocí. Proteinová dieta od KetoFit ale není jenom pro ně, protože proteinovou polévku nebo kaši mohou jíst i lidé, kteří nemají čas na přípravu zdravé svačiny do práce. Co vše obsahují KetoFit balíčky? A opravdu tato dieta podporuje ztrátu hmotnosti?

Keto dieta je v posledních několika letech velmi populární, protože kromě toho, že v jejím průběhu nebudete mít hlad, díky přísunu proteinů byste neměli přijít o cennou svalovou hmotu, která je důležitá jak pro normální pohyb, tak pro rychlost metabolismu.

Jenže, tento typ diety je docela náročný na dodržování, protože sacharidy se mohou nacházet i tam, kde byste je nečekali. Ze svého jídelníčku navíc musíte vyškrtnout sladkosti, pečivo, těstoviny a další věci, na jejichž konzumaci jste byli celý život zvyklí, a které vám budou nejspíš brzy chybět.

KetoFit dieta je tedy skvělým pomocníkem jak v případě, že stojíte na startovní čáře, tak v situaci, kdy máte zájem o koupi keto těstovin, pečiva a podobně.

O KetoFit

KetoFit [recenze]: Funguje tato dieta na hubnutí?

KetoFit je proteinová dieta. Kromě toho, že můžete před nákupem již hotového balíčku nejprve ochutnat KetoFit tyčinky a KetoFit koktejl, na oficiálním e-shopu najdete i již zmíněné keto pečivo, těstoviny, džemy a další oblíbené potraviny, které byste museli za jiných okolností vyškrtnout. Nakoupí tu tedy i lidé, kterým nejde o krátkodobý program, ale keto dieta je jejich dlouhodobým stravovacím směrem.

KetoFit tablety

Dost možná vás to překvapí, ale na e-shopu najdete i sekci doplňků stravy. Některé jsou dostupné pod pojmenováním KetoCare, jiné tradičně pod KetoFit. Některé kapsle obsahují nenasycené mastné kyseliny omega-3, které jsou důležité pro udržení normálního stavu zraku a kardiovaskulárního systému. Také tu ale najdete doplňky stravy na podporu detoxikace organismu.

KetoFit balíčky

KetoFit [recenze]: Funguje tato dieta na hubnutí?

Redukční plán si vyberete podle toho, jak moc si přejete v průběhu tohoto programu zhubnout. Od toho se pak odvíjí i cena jednotlivých balíčků. K dispozici je balíček SOFT, OPTIMAL, MAXI a MAXI PLUS. Výhodou je, že před začátkem diety můžete zkusit zkušební balíček, ve kterém je na otestování proteinová tyčinka, keto croissant, omeleta, polévka a koktejl. Čím větší je obsah porcí, tím je cena programu vyšší. To je ale přímá úměra, se kterou je třeba počítat.

Čas od času je na e-shopu KetoFit i zajímavá sleva, takže doporučujeme jeho pravidelné sledování.

Zkušenosti zákaznic

KetoFit [recenze]: Funguje tato dieta na hubnutí?

I když keto dietu může dodržovat každý, KetoFit cílí především na ženy. Proto se budeme primárně orientovat na hodnocení žen, kterých jsou plné diskuze.

Lidé o keto dietě KetoFit nejčastěji říkají, že:

  • Jim vyhovuje rychlost dodání
  • KetoFit má mimořádně širokou nabídku produktů
  • Ve výrobcích je minimum sacharidů
  • Se jim líbí možnost výběru z různých balíčků
  • E-shop dobře komunikuje
  • Se jídla velmi snadno připravují
  • Se jim líbí dárky k objednávce
  • Jim pomáhá s hubnutím
  • Došlo ke zlepšení jejich zdravotního stavu

Mnoho lidí si také velmi chválí to, že na e-shopu KetoFit seženou i běžné druhy potraviny a pochutin, které jsou ale v tomto případě v souladu s keto dietou. Mohou si tedy i v režimu diety dopřát jídla, která by jinak byla zakázaná. Díky tomu si tedy můžete celkem snadno udržet dojem normálnosti i v období, kdy hubnete.

Jak už ale bylo napsáno v úvodu, KetoFit bude vyhovovat i lidem, kteří preferují zdravý životní styl, ale kteří zároveň nemají ambice jet čistě v keto režimu. Stačí, když si do tělocvičny přibalíte na cestu proteinový koktejl nebo tyčinku. V kuchyňce u vás v práci zase můžete mít proteinovou kaši nebo jinou rychlou svačinku.

Díky jednoduché přípravě a možnosti si vybrat z několika různých příchutí vás výrobky KetoFit jistě jen tak neomrzí.

 

 

Mohlo by vás zajímat:  Jaterní dieta: Povíme vám, jak funguje

Také máte s KetoFit pozitivní zkušenost?

 

Štítky: , , , , ,

Podobné články

od
Zdraví máme jen jedno. Proto je důležité znát své tělo a věnovat se prevenci. Alespoň to je moje nepsané krédo, kterým se pokouším řídit každý den. Také je to přístup, který se snažím dostat do každého jednoho článku. Věřím, že alespoň jednoho z vás motivuje k tomu, aby se k sobě choval s větším respektem.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení