Keto dieta – recenze TOP 6 v ČR – zvolte tu nejúčinnější

keto dieta recenze srovnání
Zveřejněno: 14.1.2023 , datum poslední aktualizace: 26.1.2023

Možná už jste v minulosti vyzkoušeli dietu, která vám umožňovala konzumovat pouze zelí, nebo jablka. Případně jste v jejím průběhu pili pouze ovocné a zeleninové šťávy. Ať už šlo o kterýkoliv z extrémů, mnohem lepší pro vás bude, když zkusíte proteinovou dietu, s níž bude váš úspěch téměř zaručen.

Keto dieta je směr, v jehož průběhu je povolen zvýšený přísun kvalitních olejů, proteinů a nízkosacharidových druhů ovoce a zeleniny. Jelikož to pro mnohé znamená, že má keto dieta jídelníček na začátku náročnější na dodržování, mohou mít obavy, jestli se ho dovedou v budoucnosti držet. (Což je žádoucí, protože když to zvládnete, organismus se dostane do ketózy, v jejímž průběhu sahá do svých tukových zásob, což vede k hubnutí. Tím spíš, pokud tuto dietu podpoříte ještě vhodně zvoleným druhem pohybu.)

Keto dieta má povolené potraviny z řad:

Hodně oblíbené jsou například zelené saláty a druhy,  které neobsahují velké množství sacharidů . (Pod tímto termínem si můžete představit třeba brambory a kukuřici.) Recepty, které jsou vhodné pro keto dietu, tedy musí brát v úvahu všechna její specifika.

Jelikož na startovní čáře může vše vypadat hrozivě, mrkneme se na to, jestli je pro vás vhodná už hotová keto dieta a jaké jsou s ní zkušenosti.

6 nejlepších výrobců ketonové diety

1. Proslim

2. KetoFit

3. KetoMix

4. KetoDiet

5. Express Diet

Naše hodnocení:

Naše hodnocení:

Naše hodnocení:

Naše hodnocení:

Naše hodnocení:

1. Proslim

Proslim recenze srovnání
Proslim

 Proslim je česká proteinová dieta , která šlape na paty i zavedenějším značkám. V její nabídce najdete široký sortiment chutných proteinových polévek, kaší, palačinek, nápojů a dalších výrobků, které vám pomohou dodržovat keto jídelníček. (Výhodou je možnost výběru z mnoha atraktivních příchutí.) Tyto výrobky navíc můžete užívat i poté, co s dietou skončíte, protože například proteinovým nápojem snadno nahradíte svačinu během výletu nebo hektického pracovního dne. Jde o českou značku, díky čemuž si u mnohých získává extra sympatie.

1. místo – Proslim ⭐️

Proslim recenze srovnání

Široká nabídka proteinů vhodných pro ketonovou dietu:

 • Výhodné balíčky
 • Proteinové koktejly, polévky, kaše, omelety, palačinky, pudinky
 • Spalovač tuků FAT BURNER
 • Průvodce ketonovou dietou

 

2. KetoFit

KetoFit recenze srovnání
KetoFit

 KetoFit  určitě znáte, protože patří k nejznámějším keto dietám. Kromě proteinových nápojů, hotových balíčků, tyčinek a dalších tradičních keto výrobků, na tomto e-shopu najdete i další (obvyklé) potraviny, které jsou v souladu s touto dietou. Zkusit například můžete keto těstoviny a džemy, což jsou za normálních okolností jídla, která během keto diety musíte vyškrtnout. Díky tomu si můžete i během hubnutí připadat relativně normálně a nemusíte se příliš omezovat.

2. místo – KetoFit ⭐️

KetoFit recenze srovnání

Nabídka KetoFit:

 • Výhodné balíčky
 • Proteinové jídla, svačiny a dezerty
 • Proteinové pečivo, těsto, těstoviny

 

3. KetoMix

ketomix srovnání recenze
KetoMix

 KetoMix  je jedna z nejznámějších českých keto diet. Nabízí široké spektrum dietních balíčků. Mezi oblíbená keto jídla na KetoMix patří polévky, pudinky, tyčinky nebo těstoviny. Naopak někteří zmiňují, že jim nechutnaly příliš koktejly, palačinky či kaše. Zákazníci oceňují i rychlou dopravu a přípravu jídel. Na našem magazínu Jakbýtfit.cz si můžete také přečíst samotnou recenzi na KetoMix, kde rozebíráme tuto keto dietu podrobněji.

3. místo – KetoMix ⭐️

ketomix srovnání recenze

Nabídka KetoMix:

 • Výhodné balíčky
 • Proteinové jídla, nápoje, sladkosti
 • Dietní programy

 

4. KetoDiet

KetoDiet recenze srovnání
KetoDiet

 KetoDiet  je proteinová dieta, kterou jistě znáte kvůli jejímu modrému písmu na bílém podkladě, které se často objevuje v nejrůznějších reklamách. Zajímavostí je, že dietní plán si sestavíte podle toho, s jak velkým váhovým nadbytkem bojujete. Podle toho se liší její délka. Pro začátek navíc můžete objednat ochutnávkový balíček, na základě kterého usoudíte, jestli máte zájem KetoDiet vyzkoušet.

4. místo – KetoDiet ⭐️

KetoDiet recenze srovnání

Proteinová dieta KetoDiet:

 • Dietní plány a balíčky
 • Široká nabídka proteinových jídel a nápojů
 • Recepty

 

5. Express Diet

Keto dieta – recenze TOP 6 v ČR – zvolte tu nejúčinnější
Express Diet

 Express Diet  možná neznáte, ale určitě byste měli, protože jde o balíček na 5 dní, který je sestaven v souladu s proteinovou dietou. Uvnitř najdete polévky, kaše, lívance a koktejl, vždy v několika příchutích. Nevýhodou je to, že si jeho obsah nemůžete vybírat, což může vadit lidem, kteří nemají rádi nějakou ze zastoupených příchutí. (Například žampionovou nebo rajčatovou.) Na druhou stranu, získáte příležitost si proteinovou dietu nejprve vyzkoušet.

5. místo – Express Diet ⭐️

Express Diet recenze srovnání

Balíček keto diety Express Diet:

 • dieta na 5 dní,
 • 20 hyperproteinových jídel v jednom balíčku,
 • snídaně, oběd, večeře i dezerty,
 • bez laktózy.

 

6. Mix & Slim

Mix & Slim recenze srovnání
Mix & Slim

 Mix & Slim  je značka, která se orientuje na větší množství dietních plánů. Kromě Keto diety tu najdete i Dukanovu dietu, Anglickou dietu a mnoho dalších. Stejně jako Proslim má v nabídce keto palačinky, polévky, kaše, omelety a koktejly. Ve srovnání s předchozí značkou se nám ale zdá, že sortiment výrobků je o něco menší, takže existuje menší riziko, že se vám chuť výrobků po nějakém čase trochu omrzí. Pokud to ale není váš problém, pak můžete Keto dietu od Mix & Slim vyzkoušet.

6. místo – Mix & Slim ⭐️

Mix & Slim recenze srovnání

Hubnutí s Mix & Slim:

 • Dietní plány
 • Jídelníček na celý den
 • Balíčky na ketonovou dietu
 • Kaše, omelety, koktejly, palačinky

 

Co dál?

Aby keto dieta správně fungovala, je důležité  nezapomínat na cvičení , které může její účinky dost zásadně podpořit. Navíc, pohybovou aktivitu se hodí doplnit užíváním  spalovačů tuku na přírodní bázi , které podporují výkonnost a metabolismus. V dohledné době se tedy můžete těšit na opravdu hvězdné výsledky.

Jaké máte zkušenosti s keto dietou vy? Dejte nám vědět do diskuze!

Zdroje informací

https://www.healthline.com/nutrition/ketogenic-diet-101 – 101 o keto dietě (anglicky)

 

Štítky: , , , , , , , , , ,

Podobné články

od
Zdraví máme jen jedno. Proto je důležité znát své tělo a věnovat se prevenci. Alespoň to je moje nepsané krédo, kterým se pokouším řídit každý den. Také je to přístup, který se snažím dostat do každého jednoho článku. Věřím, že alespoň jednoho z vás motivuje k tomu, aby se k sobě choval s větším respektem.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení