Lidé se snaží zhubnout jakkoliv – někteří tvrdě cvičí v posilovně, jí zdravě, jiní spoléhají pouze na diety, ať už drastické či mírnější, a pak jsou také tací, kteří jednou týdně půl hodiny „cvičí“. Téma hubnutí je věčné a nekonečné. Možná však pro všechny, kteří s hubnutí neustále začínají, přinášíme dobrou zprávu. Existuje neoprenový pás na hubnutí. Navíc není ani příliš drahý, lze jej sehnat do 1 000 Kč.
Obsah článku
Neoprenový pás na hubnutí
Dejte si však pozor na jeho velikost, není totiž zdaleka tak univerzální, jak se může zdát. Lze sice natáhnout, ale člověk s obvodem v pasu 150 cm potřebuje určitě jinou velikost pásu, než ten, kdo má v pasu centimetrů 100.
Vlastnosti neoprenového pásu
Tou hlavní vlastností, kterou neoprenový pás disponuje, je schopnost spalovat tuky. A to díky zahřívání daných partií. Navíc by měl být schopný přinést výsledky po krátkém používání – stačí jej mít jednu hodinu denně po dobu pár týdnů a známky úbytku tuků se dostaví.
Další výhodou je, že při spalování tuků pomocí tohoto pásu se nestane, že by vám posléze ztratila kůže na daných partiích elasticitu. Tím, že pás kůži stahuje, nemá tendenci příliš povolovat.
Pás má však i jednu výhodu, která přímo souvisí s naším zdravím. Díky tomu, že lze dávat na oblast beder, zahřívá ledviny a tedy zejména nyní, v chladném počasí, vám neprochladnou.
Nevýhody
Používání tohoto neoprenového pásu na hubnutí však s sebou přináší i určitá rizika. Má tedy mouchy, není úplně tak dokonalý. Hlavní nevýhodou, která zároveň přináší újmu i našemu zdraví, je, že se vám po jeho nošení mohou vyskytnout kožní problémy. Budete-li totiž nosit pás v teplejším prostředí, může se stát, že se vám kůže po pásem zapaří a to může vést ke vzniku řady vyrážek. Po používání je tedy dobré kůži očistit, ideálně se osprchovat a nechat ji volně dýchat.
Dalším mínusem je, že tento pás může nést také označení „bederní“. A to proto, že se používá na oblast beder a břicha. Nemůžete tedy čekat, že po jeho nošení ztratíte tuk na stehnech, hýždích, nebo kdekoliv jinde.
Dbejte na životosprávu