Neoprenový pás na hubnutí: Revoluce, nebo marketingový trik?

Diet
Zveřejněno: 15.1.2017 , datum poslední aktualizace: 22.1.2017

Lidé se snaží zhubnout jakkoliv – někteří tvrdě cvičí v posilovně, jí zdravě, jiní spoléhají pouze na diety, ať už drastické či mírnější, a pak jsou také tací, kteří jednou týdně půl hodiny „cvičí“. Téma hubnutí je věčné a nekonečné. Možná však pro všechny, kteří s hubnutí neustále začínají, přinášíme dobrou zprávu. Existuje neoprenový pás na hubnutí. Navíc není ani příliš drahý, lze jej sehnat do 1 000 Kč.

Neoprenový pás na hubnutí

Neoprenový pás na hubnutí: Revoluce, nebo marketingový trik? Pod názvem tohoto výrobku si není třeba představovat nic složitějšího, než „obyčejný“ široký pás z pogumované textilie. Na trhu lze sehnat kvalitnější i méně kvalitní, a to úměrně jejich pořizovací ceně. Co se týče kvality, zde doporučujeme pořídit si pás se suchým zipem, u kterého nehrozí, že by byl pás nepohodlný, nebo se brzy rozbil, na rozdíl od zipu klasického. Potom už je jen na vás, jakou zvolíte barvu. Existuje několik barevných provedení v mnoha odstínech.

Dejte si však pozor na jeho velikost, není totiž zdaleka tak univerzální, jak se může zdát. Lze sice natáhnout, ale člověk s obvodem v pasu 150 cm potřebuje určitě jinou velikost pásu, než ten, kdo má v pasu centimetrů 100.

Vlastnosti neoprenového pásu

Tou hlavní vlastností, kterou neoprenový pás disponuje, je schopnost spalovat tuky. A to díky zahřívání daných partií. Navíc by měl být schopný přinést výsledky po krátkém používání – stačí jej mít jednu hodinu denně po dobu pár týdnů a známky úbytku tuků se dostaví.

Další výhodou je, že při spalování tuků pomocí tohoto pásu se nestane, že by vám posléze ztratila kůže na daných partiích elasticitu. Tím, že pás kůži stahuje, nemá tendenci příliš povolovat.

Mohlo by vás zajímat:  Carnivore dieta: Tímto se liší od ostatních diet

Pás má však i jednu výhodu, která přímo souvisí s naším zdravím. Díky tomu, že lze dávat na oblast beder, zahřívá ledviny a tedy zejména nyní, v chladném počasí, vám neprochladnou.

Nevýhody

Používání tohoto neoprenového pásu na hubnutí však s sebou přináší i určitá rizika. Má tedy mouchy, není úplně tak dokonalý. Hlavní nevýhodou, která zároveň přináší újmu i našemu zdraví, je, že se vám po jeho nošení mohou vyskytnout kožní problémy. Budete-li totiž nosit pás v teplejším prostředí, může se stát, že se vám kůže po pásem zapaří a to může vést ke vzniku řady vyrážek. Po používání je tedy dobré kůži očistit, ideálně se osprchovat a nechat ji volně dýchat.

Dalším mínusem je, že tento pás může nést také označení „bederní“. A to proto, že se používá na oblast beder a břicha. Nemůžete tedy čekat, že po jeho nošení ztratíte tuk na stehnech, hýždích, nebo kdekoliv jinde.

Dbejte na životosprávu

Neoprenový pás na hubnutí: Revoluce, nebo marketingový trik? Nic není tak zázračné, že by vám pomohlo zhubnout s tím, že byste seděli denně u televize a pojídali oblíbené brambůrky, kromě operace, kterou rozhodně nedoporučujeme. Proto byste měli začít dbát na svoji životosprávu, pás nepás. Hýbejte se, jezte lehčeji, zdravěji. Není nutné denně cvičit a jíst jen zeleninu. Stačí občas jít do obchodu pěšky, vyjít schody a neužívat si sladkostí denně.

Štítky: , ,

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení