Doplňky stravy podpoří vaši krásu

Krása
Zveřejněno: 9.4.2014 , datum poslední aktualizace: 18.2.2017

I přesto, že se snažíte o zdravou a pestrou stravu, mohou vám chybět důležité živiny. Je to dáno zejména tím, že naše současná strava obsahuje velké množství konzervačních látek, ochucovadel, barviv a dalších látek, které snižují množství vitamínů. Příčinou nedostatku živin ve stravě je také znečištěné životní prostředí, používání chemických hnojiv a nízká kvalita vody s nedostatkem minerálů. Pokud k tomu přidáme ještě nezdravý životní styl, jako je např. kouření, alkohol anebo častý stres, není divu, že naše tělo trpí nedostatkem vitamínů.

Potřebný přísun živin pro naše tělo je proto důležité zajistit také pomocí jiného zdroje kromě pestré stravy. Jednoduchým a velice efektivním řešením je pravidelné užívání doplňků stravy, které obohacují lidské tělo o vitamíny, minerály a další látky, jenž se nám ve stravě nedostávají. Díky užívání doplňků stravy můžete příznivě ovlivnit svůj zdravotní stav a preventivně předcházet různým nemocem, které souvisejí s nedostatkem vitamínů v těle.

S kvalitními doplňky stravy také můžete velice příznivě podpořit svoji krásu. Na trhu totiž existují speciálně navržené přípravky, které velice pozitivně ovlivňují stav naší pleti, vlasů, nebo nehtů.

Skvělým tipem pro vaši krásu je např. doplněk stravy pro zpevnění pokožky Innéov Fermeté, který účinně podporuje syntézu kyseliny hyaluronové a zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu. Díky tomu efektivně zamezuje tvorbě vrásek a rozjasňuje pleť.

Doplňky stravy podpoří vaši krásu

Dalším skvělým doplňkem stravy pro vaši krásu jsou jedinečné kapsle Talika Eye Detox, které účinkují proti tmavým kruhům a otokům pod očima. Kapsle obsahují vysoký podíl antioxidantů a rostlinných výtažků, které účinně bojují s těmito problémy. Podle klinických testů dochází již po 28 dnech užívání k redukci otoků a tmavých kruhů.

Toužíte po krásných a hustých vlasech? Potom vyzkoušejte speciální doplňky stravy pro vlasy. Doporučit můžeme třeba Innéov Masse Capillaire, který je bohatý na taurin, zinek a katechiny, díky kterým zamezuje padání vlasů, zvětšuje jejich objem a navrací jim každodenní sílu a lesk. Kúra se užívá po dobu 3 měsíců a výsledky jsou skutečně viditelné.

Mohlo by vás zajímat:  Jak vyzrát na odřená stehna

Pro posílení vašich barvených vlasů potom můžete vyzkoušet doplněk stravy Innéov Trico-Masse, který je obohacen o vitamin B6 a výtažky z černého rybízu, které pomáhají posilovat vlasový váček zevnitř a působí proti vypadávání barvených poničených vlasů. Přípravek zároveň připravuje vlasy na barvení a poté prodlužuje jeho efekt pro dlouhotrvající a zářivou barvu. Během kúry se užívá jedna kapsle denně po dobu dvou měsíců.

Štítky: ,

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení