Jak vypadat stále mladě?

Mládí
Zveřejněno: 7.1.2011 , datum poslední aktualizace: 16.2.2017

Která žena by nechtěla vypadat mladě, bez nových a nových vrásek a navíc s krásnou a rozzářenou barvou pleti? Pokud i vám záleží na tom jak vypadáte a chcete se o svou pleť starat jak nejlépe dokážete, pak čtete správný článek. Povíme si o způsobech, jak si zachovat mladistvý vzhled. Jdeme tedy na to!

Správná  kosmetická péče – to je základ

Chcete-li zachovat svou pleť hladkou, rozjasněnou a co možná nejdéle bez vrásek, neopomínejte kvalitní kosmetickou péči. Každá žena by se měla začít starat o svou pleť nejpozději ve 30 letech. Ale čím dříve začnete, tím lépe pro vás.

Díky letitým kosmetickým výzkumům mohou dnešní kosmetické produkty skutečně odstraňovat hluboké vrásky. Nicméně i tohle je nutné brát s jistou rezervou. Vždy totiž záleží na tom, jak se o svou pleť staráte.  Správně zvolená kosmetika ve správný čas dokáže proces stárnutí skutečně pozastavit.

Každá žena by si měla každý den čistit pečlivě svou pleť. Používání pleťovch krémů je stejně tak samozřejmé jako čištění pleti. A nesmíme zapomínat na pleťové masky, které jsou pleti velice prospěšné. Minimálně jednou za měsíc by měla žena navštívit kosmetický salón, kde bude její pleť odborně ošetřena a kde dostane také základní poradenství jak se o svou pleť starat dobře i doma.

Čím dříve se začnete o svou pleť pečlivě starat, tím déle vám vydrží hladká.

Bohužel, ani přes veškerou snahu se neubráníte jednoho dne pohledu do zrcadla, kde uvidíte, že vrásky prostě přichází. Pak přichází další formy pomoci jak si udržet pleť mladou i nadále.

Botulotoxin

Řada dnešních moderních žen se čím dál častěji přiklání k bolulotoxinovým injekcím. Je to nejběžnější zákrok extetické medicíny. Tento “klobáskový jed” se v této oblasti medicíny používá v mnohonásobně nižší koncentraci. Do vrásek na čele se vpravuje pomocí tenké jehličky. Jelikož botulotoxin vyřazuje z provozu mimické svaly, vyhladí vám vrásky na čele cca na 6 měsíců. Cena tohoto zákroku se pohybuje od 2000,- Kč.

Mohlo by vás zajímat:  Jak rychle rostou vlasy? Někomu až o 1,7 cm za měsíc, čím to je?

Chemický peeling

Chemický peeling si v poslední době oblíbila řada žen. Při této metodě se využívá účinek ovocných kyselin, díky kterým se urychluje olupování kůže. Tím se pleť nejen vyhladí, rozjasní a zjemní, ale také se částečně odstraní i vrásky a pigmentové skvrny. Po aplikaci se však doporučuje nevystavovat pleť slunečním paprskům. Cena totoho chemického peelingu se pohybuje od 1200,- Kč.

Mikrodermabraze

Mikrodermabrazí – broušením povrchové vrstvy pokožky se odstraňují nejen vrásky, ale také různé jizvy a stopy po akné. Ošetření se provádí přístrojem, který proudem velice drobných krystalů brousí odumřelé buňky. Metodu lze použít pro obličej, dekolt a ruce. Cena za ošetření je cca 350,- Kč.

Metod, jak omladit svou pleť je opravdu hodně. Třeba se k nim vrátíme zase v budoucnu.

Štítky:

Podobné články

od
Zdravá strava, pohyb a odpočinek. To vše potřebujete k tomu, abyste se cítili lépe. Mám ráda přírodu, bylinky a čerstvý vzduch. Snažím se poznávat své tělo a zjišťovat, co na něj funguje. Preferuji alternativní medicínu. A o tom všem s chutí píši.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení