Kvalitní silikonové implantáty dodají objem vašemu poprsí

Lékař
Zveřejněno: 27.4.2013 , datum poslední aktualizace: 17.2.2017

Patříte k ženám, které nejsou spokojeny s velikostí svých prsou? Toužíte po plnějších tvarech? Jedním z řešení, které dnes mnoho žen vyhledává, je chirurgické zvětšení prsů silikonovými implantáty. Zákrok je vždy nutné předem prokonzultovat se zkušeným plastickým chirurgem, který doporučí vhodný typ a způsob zavedení implantátu vzhledem k tělesným dispozicím pacientky.

Typy prsních implantátů

Implantát je tvořen vnějším dvouvrstvým obalem ze silikonové pryže. Povrch tohoto pouzdra může být pokryt titanovou nebo polyuretanovu vrstvou. V současné době se dává přednost implantátům s texturovaným povrchem. Vnitřek implantátu je vyplněn konzistentním silikonovým gelem.

Velikost implantátů se uvádí v mililitrech. K dispozici je široká škála velikostí implantátů různých značek. V České republice se implantují nejčastěji velikosti 200 až 300 ml. Z hlediska tvaru můžeme rozdělit implantáty na kulovité, anatomické (ve tvaru kapky), případně asymetrické (pro každé prso jiný tvar).

Jak probíhá plastická operace?

Implantát se umisťuje pod prsní sval nebo žlázu. Operační řez je možno vést ze tří oblastí – z podpaží, pod prsní rýhou nebo dvorcem. Vhodný postup operace doporučí plastický chirurg na základě zkušeností a tělesných proporcí klientky. Operace se provádí v celkové anestézii, trvá zhruba 1 až 2 hod.

Co následuje po chirurgickém zvětšení prsou?

Počítejte s 1 až 2 denním pobytem na klinice. Po operaci budou prsa bolestivá, několik dnů budete užívat analgetika. Prsa se většinou několik týdnů zpevňují elastickou podprsenkou. Na vytažení stehů se dostavíte zhruba po týdnu i déle, podle pokynů operatéra.

Více informací na téma zvětšení prsou silikonovými implantáty naleznete na www.plasticka-chirurgie.info.

Mohlo by vás zajímat:  Pěkná postava s pomocí plastického chirurga
Štítky:

Podobné články

od
Zdravá strava, pohyb a odpočinek. To vše potřebujete k tomu, abyste se cítili lépe. Mám ráda přírodu, bylinky a čerstvý vzduch. Snažím se poznávat své tělo a zjišťovat, co na něj funguje. Preferuji alternativní medicínu. A o tom všem s chutí píši.
Předchozí článek Další článek

Komentáře

    • Iva
    • 11.10.2013
    Odpovědět

    Co je důležitější: tvar implantátu nebo zvolený způsob vloženi ( pod sval,..)?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení