Mikrojehličková radiofrekvence jako způsob odstranění vrásek, strií a jizev

jaquesbarcelos / Pixabay
Zveřejněno: 20.8.2016 , datum poslední aktualizace: 21.8.2016

Vrásky, strie nebo jizvičky dokáží potrápit nejednu ženu. Touha po krásné pokožce bez kazů pak mnoho z nich dovede až na estetickou kliniku, kde si s těmito potížemi umějí vcelku dobře poradit. Jednou z vyhledávaných metod, jak se zbavit vrásek, jizev a strií, je mikrojehličková radiofrekvence. Tato bezbolestná omlazovací metoda má dobré výsledky v řešení různých nedostatků těla, které ženám, ale i mužům, ubírají na sebevědomí a spokojenosti.

Řešení pro vrásky, strie i jizvy

Mikrojehličková radiofrekvence se používá k ošetření pokožky obličeje i těla. Obličejová aplikace umí vypnout pleť, odstranit jemné vrásky a zredukovat ty hluboké. Kromě vyhlazení pokožky na obličeji dokáže napnout i pokožku krku, dekoltu nebo třeba rukou. Omladí i ochablou pokožku těla, například na břiše, kolenou, stehnech nebo pažích. Kromě toho se používá ke stažení pórů pokožkyléčbě akutních potíží při akné a vyhlazení jizev po něm. Poradí si i s různými jizvami po úrazech a operacích, které dokáže zmenšit a zjemnit. A v neposlední řadě také redukuje strie nebo nadměrné pocení.

Teplo, které omlazuje a léčí

Principem radiofrekvenční radioterapie je průnik radiofrekvenční vlny do podkoží a zahřátí kolagenových a elastinových vláken. Při ošetření se používá speciální přístroj, který v sobě skrývá tenké pozlacené mikrojehličky. Ty pronikají do podkoží, kde uvolní přesně odměřenou dávku tepelné energie. Kolagenová a elastinová vlákna se zahřátím napnou a tím okamžitě vypnou pokožku. Zároveň také teplo stimuluje jejich přirozenou obnovu a tvorbu nových vláken, což vede ke dlouhodobému efektu metody. Estetická studia doporučují alespoň 2-3 ošetření opakované po 4-6 týdnech, ale záleží na konkrétním problému. Stav pleti se zlepšuje ještě dalších několik měsíců, kdy se obnovují kolagenová vlákna. U jizev a strií je výsledek trvalý, u omlazení by měl efekt vydržet zhruba 2 roky.

Mohlo by vás zajímat:  Mezoterapie zpomalí viditelné stárnutí pleti

Výhody a nevýhody mikrojehličkové radiofrekvence

Výhodou mikrojehličkové radoifrekvence je, že ji lze aplikovat téměř na všechny partie těla a řešit s ní více problémů. Aplikace je téměř bezbolestná, zákrok řadí se mezi neinvazivní metody. Rekonvalescence po něm je rychlá, kůže je sice po aplikaci citlivá a červená, ale to brzy zmizí. Není třeba se omezovat v pracovním a soukromém životě ani speciálně pečovat o pokožku. Jako největší nevýhodu lze zmínit především finanční stránku věci. Samozřejmě nejde o nic extra levného, každé ošetření stojí podle náročnosti a velikosti partie minimálně několik tisíc korun. Záleží tak na každém, jestli mu stojí za to investovat takto do krásy a dobrého pocitu ze sebe, nebo se se svými nedostatky raději smíří.

Štítky: ,

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení