Redupetin [recenze]: Vyřeší pigmentové skvrny?

pexels-andrea-piacquadio-762020
Zveřejněno: 21.2.2023

Pigmentové skvrny nejsou žádoucí, zvlášť, pokud se vám udělají na rukách takzvané stařecké skvrny. Jelikož nerovnoměrný pigment na kůži může mnohým snižovat sebevědomí, mrkneme se na to, jestli vám může s vaším trápením pomoci dermatologický krém Redupetin.

Hodně lidí zajímá, jak vznikají pigmentové skvrny, tím spíš, pokud pak mají problém se jich zbavit. Důvodů, proč se mohou objevit, je celá řada. Od změny pigmentace kůže po lokální infekci přes citlivost na slunce, až po jaterní skvrny, které se mohou objevit s narůstajícím věkem.

Jelikož odlišná pigmentace není něčím, co by nás přímo ohrožovalo na životě, spousta lidí ji neřeší a ani nehledá žádný způsob léčby. Některým ale změna pigmentu překáží, případně je tak velká, že se z ní stává významný estetický problém. Určitě ale nezkoušejte aplikovat citron na pigmentové skvrny, protože si tímto způsobem můžete spíš ublížit. (Nezapomínejte na co, že citronová šťáva je velice agresivní a může dráždit pokožku.)

Co zabírá na pigmentové skvrny? A může být vaší záchranou Redupetin?

Co je Redupetin?

Redupetin [recenze]: Vyřeší pigmentové skvrny?

Redupetin je dermatologický krém, který můžete koupit ve volném prodeji v kamenné, ale i v internetové lékárně. Jeho hlavním účinkem je postupné vyblednutí viditelných pigmentových skvrn.

Kromě toho, že se dá aplikovat na pihy od slunce a na stařecké skvrny, můžete ho použít i v případě, že k hyperpigmentaci došlo z hormonálních příčin. Jeho velkou výhodou je, že je minimálně invazivní a působí cíleně na vámi zvoleném místě.

Redupetin složení: Co je uvnitř?

Redupetin [recenze]: Vyřeší pigmentové skvrny?

V krému Redupetin jsou účinné látky, které přispívají k redukci pigmentových skvrn, a to bez toho, aby došlo k zesvětlení okolní pokožky. Také šetrně odstraňuje kožní buňky na povrchu pleti, takže pomáhá vyrovnávat její tón. V neposlední řadě stimuluje tvorbu nových buněk.

Mezi jeho hlavní látky patří:

  • Řeřicha setá
  • Ovocné kyseliny
  • Kyselina salicylová

Obsahuje ale i další ingredience, mezi kterými je například glycerin a alkohol.

Jak se používá?

Klíčové je, aby se krém Redupetin používal minimálně po dobu několika týdnů. To znamená, že první účinek neuvidíte hned po prvním použití. Dává to i smysl, protože obnova kůže nějakou dobu trvá.

Zároveň byste měli tento krém nanášet pravidelně, protože v opačném případě nemůžete očekávat, že bude mít jeho aplikace efekt. Viditelnějších změn byste si měli všimnou cca za 4 týdny. Někdy to ale může trvat i déle.

Redupetin [recenze]: Vyřeší pigmentové skvrny?

Kolik stojí?

V jedné tubě je pouze 20 ml výrobku a jedno balení vás vyjde na částku kolem 259,-. Záleží ale na prodejci. Jelikož balení budete potřebovat s velkou pravděpodobností hned několik, počítejte s tím, že se můžete dostat na částku, která se bude pohybovat kolem 600-1 000,-.

Redupetin a zkušenosti zákazníků

Nyní se nabízí otázka, jestli má koupě tohoto dermatologického krému smysl. Opravdu funguje, nebo je to jen dobře promyšlená reklama? A koupili by si ho uživatelé znovu? Vzhledem k tomu, že Redupetin byl na srovnávači Heuréka Produktem roku 2019 – Top v kategorii, zdá se, že funguje. My se ale přece jen podíváme na to, co o něm říkají přímo lidé.

Uživatelé a uživatelky, kteří mají s tímto krémem zkušenost, o něm nejčastěji říkají, že:

  • Funguje
  • Je cenově dobře dostupný
  • To chce trpělivost, ale výsledky se dostaví
  • Nedráždí pokožku
  • Některé skvrny úplně zmizely
  • Se snadno nanáší, roztírá i vstřebává

Některé uživatelky se svěřují, že tento krém používají i rok. Za tu dobu si všimly viditelného zlepšení pigmentace, ale samy dodávají, že je to opravdu běh na delší trať, proto je důležité vytrvat. Velká část klientů se navíc shoduje na tom, že ve srovnání s mnoha jinými podobnými přípravky je Redupetin jednoznačně nejlepší.

Z toho důvodu není důvod, proč byste ho neměli na své pigmentové skvrny vyzkoušet i vy.

 

 

Mohlo by vás zajímat:  7 tipů na zdravou, hladkou, ale hlavně krásnou pleť

Také máte s dermatologickým krémem Redupetin pozitivní zkušenost?

 

Zdroje informací

https://www.medicalnewstoday.com/articles/323808 – Vše o hyperpigmentaci (anglicky)

 

Štítky: , , , , , , ,

Podobné články

od
Zdraví máme jen jedno. Proto je důležité znát své tělo a věnovat se prevenci. Alespoň to je moje nepsané krédo, kterým se pokouším řídit každý den. Také je to přístup, který se snažím dostat do každého jednoho článku. Věřím, že alespoň jednoho z vás motivuje k tomu, aby se k sobě choval s větším respektem.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení