Trápí vás metličkové žilky? Vyzkoušejte krém na jejich odstranění!

SaeKawaii / Pixabay
Zveřejněno: 25.9.2016

Možná denně potkáváte kolegyni v práci, která má na obličeji kolem nosu nevzhledné červené žilky a rádi byste jí pomohli, aby se cítila lépe, možná jste metličkami postiženi sami. Ať už jste muž nebo žena, tato nepříjemná kosmetická vada omezuje v průměru až 80% populace.

Metličkové žilky se přitom nenachází jen v obličeji, ale i na nohách, nejčastěji jsou postižena místa na stehnech a lýtkách. Zvláště ženy se pak stydí obléknout krátké šortky či sukně a zbytečně jim klesá sebevědomí.

Nechte působit Remescar metličkové žilky

Nemusíte hned na nákladné laserové zákroky, mnohem dostupnější a přitom účinné je používat kvalitní kosmetiku. Fungujícím na již vzniklé žilky i působícím jako prevence je krém Remescar metličkové žilky. Jeho výsledky byly klinicky prokázány a pozitiva předvedl ihned po aplikaci. V případě, že jej budete používat dlouhodobě – po dobu 2 – 3 měsíců, působí hloubkově i preventivně.

Dvě fáze působení

Jak již bylo zmíněno, krém působí ve dvou fázích:

  • Hned po aplikaci tvoří ochrannou vrstvu a modifikuje odraz světla od pleti, čím dojde k viditelnému zmírnění.
  • Při používání několik měsíců přispívá ke správné propustnosti buněčných stěn a viskozitě krve, redukuje akumulaci krevních destiček. Zároveň snižuje žilní zabarvení, působí preventivně mikrožilnímu poškození a stimuluje mikrocirkulaci.

Podělte se o své starosti i zkušenosti

Na internetu najdete spoustu příběhů, jak kdo s metličkovými žilkami bojoval. Zkušenost čtenářky je také dobrým ukazatelem, který nám pomůže rozhodnout se, pro jaký způsob boje s žilkami se rozhodneme.

Pořiďte si Remescar metličkové žilky v některé z lékáren Benu, Dr. Max, v DM drogerii nebo na internetu online a brzy se budete těšit ze zlepšení stavu žilek a zastavení jejich tvorby. Zlepšení dosahuje až příznivých 51% a to za vyzkoušení rozhodně stojí.

Mohlo by vás zajímat:  Pozor! I lidský organizmus může být plný červů a dalších parazitů
Štítky:

Podobné články

od
Již od roku 2010 pro vás připravujeme obsah ze světa zdraví, životního stylu, psychologie a zdravé stravy. Stovky článků, milióny čtenářů. Děkujeme za vaši přízeň.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení