Detoxikace pomocí čínských bylin

Bylinky
Aktualizováno

Během lidského života je organismus zanesen obrovským množstvím toxinů. Tyto toxiny pronikají do těla jednak z vnějšího prostředí, ale také vznikají z metabolických procesů uvnitř organismu. Toxiny mají velice negativní vliv na imunitu člověka a dlouhodobě a nenávratně lidský organismus poškozují. Dospělý člověk je v průměru zanesen až 2kg různých toxinů, a proto se stává pojem detoxikace stále frekventovanějším výrazem.

Řízená detoxikace je ideálním způsobem jak se škodlivých toxinů zbavit. Jedná se o dlouhodobou činnost s přizpůsobením celkového životního stylu. Krátkodobá detoxikace má pouze krátkodobý účinek.

Byliny mají velký význam v procesu detoxikace. Především čínské byliny obsahují důležité antioxidanty, které jsou pro detoxikaci maximálně důležité. Z těch nejdůležitějších bylin lze jmenovat schizandru, lékořici, kustovnici, kurkumu, rdesno, aloe vera nebo růži hladkou.

 

Během detoxikačního procesu se může přechodně zdravotní stav jedince zhoršit. Jedná se však o přechodné období, kdy se z těla vyplavují toxiny. Člověk se může cítit unavený a hodnoty moči a krve mohou dočasně vykazovat negativní hodnoty. Výsledek je však nezanedbatelný a celkové posílení imunity je bezpochyby obrovskou odměnou za snahu pomoci svému zatíženému organismu.

Jednou z možností jak se detoxikovat je užívání nadčasové bylinné směsi PhytoChi®, která v sobě obsahuje 16 klíčových bylin vycházejících z principů tradiční čínské medicíny. Každá bylina obsažená ve PhytoChi® má svoji individuální úlohu a jejich obsažení je účinně kombinováno tak, aby se z nich získal maximální benefit. PhytoChi® je blahodárná směs z jedinečných bylin s detoxikačními, vyživujícími a tonickými vlastnosti, kterou lze užívat ve formě lahodného bylinného nápoje nebo bylinných tablet.

Mohlo by vás zajímat:  Pásový opar
Štítky: , ,

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ohodnoťte tento článek
0 sdílení