Provexin: Recenze a reálná zkušenost

provexin
Aktualizováno

Vypadávání vlasů je i dnes velký problém nejenom u mužů, ale často i u žen. Důvodů toho, že nám vlasy padají, může být celá řada. Může jít o dědičnost, špatnou péči o vlasy, zdravotní potíže, nebo přímo potíže s vlasovou pokožkou a vlasy, jako je třeba alopecie. Řešení daného problémů existuje, a může jím být právě třeba produkt s názvem Provexin. Pokusíme se vám produkt blíže popsat.

Co je Provexin

Provexin je přípravek pro růst vlasů a je označován jako zdravotnický prostředek, který má klinicky prokázané účinky, které eliminují problémy týkající se vlasů, jako je jejich řídnutí a vypadávání. Dokáže pomoci těm, co chtějí mít vlasy opět krásné, vitální a husté. Jedná se o produkt ve formě gelu, který se postupně a pravidelně nanáší na konkrétní místa ve vlasové pokožce, kde se vždy nechává působit.

Vyzkoušet Provexin

Provexin  a jeho složení

Provexin obsahuje specifické účinné látky, které podporují znovuobnovení činnosti vlasové pokožky a vlasy opět začnou houstnout a růst. Hlavní složkou je látka s označení Pollen extrakt A100. Jedná se o patentovaný unikát vyrobený ze speciálního výtažku z pylu rostlin. Díky tomu je v gelu obsaženo na 20 různých stopových prvků, jako je železo, zinek, měď, chrom, nikl, vápník, hořčík, sodík a draslík. Dále obsahuje trojici specifických kyselin, kterými jsou kyselina linolová, kyselina linoleová a kyselina arachidonová. Nechybí ani 1,5-Pentanediol, biotin, karoten, vitamin C a E, vitamíny skupiny B, i méně běžné vitamíny H i A.

Mohlo by vás zajímat:  Jak vypadá houba Reishi?

provexin

Pollen extrakt A100

Nejde o nic jiného, než o extrakt z pylu, v němž najdeme velmi hojné množství antioxidantů, enzymů a stopových prvků, které se často používají i v přírodní medicíně. A100 je speciálně patentovaný extrakt pro usnadnění růstu vlasů.

1,5-Pentanediol

Gel Provexin s tímto obsaženým prvkem dokáže zvýšit množství vody ve svrchní vrstvě pokožky hlavy a pomáhá rozpouštět nečistoty, které brání vlasovému folikulu v jeho správné funkci. Především jde o odumřelé kožní buňky a kožní maz. Vyčištěné folikuly jsou základem pro obnovení přirozeného růstu a vitality vlasů.

Vitamín E

Vitamín E je důležitý a má vliv na naši pokožku i růst, hustotu a krásu našich vlasů. Dokáže velmi dobře chránit vlasovou pokožku proti volným radikálům, které jsou spojeny s výrazným vysoušením a poškozením vlasů a podrážděním pokožky, které jsou příčinou svědění, vyrážek, lupů i vypadávání vlasů.

Zinek

Velmi známá látka, která je považována za důležitý stopový prvek lidského těla. Zinek je důležitý pro naše vlasy, nehty, pokožku, kosti i imunitu. Dokáže prospívat vlasům s ohledem na zdraví i krásu. I proto je nezastupitelnou součástí složení Provexinu.

Biotin

Unikátní vitamín B7 neboli biotin je rozpustný ve vodě. Pokud ho má lidské tělo nedostatek, dochází k nervovým poruchám a změnám na pokožce. To se týká i pokožky hlavy. Proto ani tato látka nesmí ve složení chybět Provexinu chybět.

Za jak dlouho uvidíme výsledek

Provexin je přípravek, při jehož používání uvidíme jeho účinky skutečně až po nějakém čase, v řádu několika měsíců. První změny je možné pozorovat asi za 6 až 9 měsíců. Rychlost růstu samotných vlasů není totiž nijak závratně rychlá. K tomu je třeba připočítat čas potřebný ke stimulaci vlasové pokožky, aby mohly vlasy začít růst tak, jak růst za běžného stavu mají.

Mohlo by vás zajímat:  Jak pečovat o svou pleť na podzim

Hlavní účinky Provexinu

  • snižuje vypadávání vlasů a stimuluje jejich růst
  • vyživuje pokožku hlavy a usnadňuje přísun samotných živin
  • působí na zdraví vlasové pokožky
  • pomáhá snížit vypadávání vlasů podmíněné androgenní alopecií
  • účinně odstraňuje povlak a nečistoty na pokožce hlavy bránící růstu vlasů
  • pročistí ucpané vlasové folikuly
  • usnadňuje příjem potřebných živin
  • působí lokálně právě v místech, kde je třeba podpořit růst vlasů

Proč si vybrat Provexin

Provexin je vhodným produktem pro zachování dokonalé čistoty vlasové pokožky. Eliminuje stav ucpaných vlasových folikulů a novým vlasům nic nebrání v jejich dalším růstu. Dá se tedy použít i jako ozdravná kúra na regeneraci a pročištění vlasové pokožky nebo jako prevence při prvních potížích s pokožkou hlavy a vlasy.

 

Vyzkoušet Provexin

Pro koho je Provexin vhodný

I když mají potíže s vypadáváním vlasů primárně muži, jde o problém, které dnes postihuje také ženy. Provexin mohou používat jak muži, tak i ženy. Produkt je určený pro každého, kdo má s padáním vlasů nějaký problém. A to včetně potíží s označením androgenní plešatost, která je spojena zejména s hormonální nerovnováhou.

Používání přípravku je snadné

Provexin je přípravek ve formě gelu. Díky tomu může vždy přesně působit tam, kde působit má. Výrobce ho doporučuje aplikovat nejlépe 2x denně. Vzhledem k dlouhodobému efektu je třeba počítat s minimální dobou pravidelného užívání gelu pro dosažení viditelných účinků alespoň 6 měsíců. Gel naneseme na místa, kde nám vlasy vpadávají a kde je třeba obnovit jejich růst. Šetrně jej krouživými pohyby vtíráme do pokožky. Dokáže sám velmi dobře vstřebat. Přípravek neoplachujeme.

Bez nežádoucích účinků

Díky inovativnímu složení, které vychází primárně z přírody, žádné výrazné nežádoucí účinky nejsou pozorovány ani při pravidelném a dlouhodobém používání. Může se vyskytnout alergická reakce na některou z obsažených látek. Neměla by být překračována denní dávka a počet aplikací. Gel Provexin by se neměl aplikovat na pokožku podrážděnou či poraněnou.

Mohlo by vás zajímat:  Jak se zbavit celulitidy?

Kolik Provexin stojí a kde jej koupit

Balení je unikátní a lze jej objednat u oficiálního prodejce na internetu, s doručením až domů. Můžete si objednat i pravidelné zasílání, v intervalu jednoho měsíce, aby vám přípravek nedošel a kúra nebyla přerušena. Díky tomu eliminujete rizika související s možným vynecháním dávky. Cena je 598 Kč za jedno balení. Pokud je dodržováno předepsané dávkování a použití 2x denně, vydrží vám na 1 měsíc. Jedna dávka vás tak přibližně vyjde na 10 Kč.

Závěrečné shrnutí a recenze

Provexin může být pomocníkem, který umí dané problémy s vlasovou pokožkou a vypadáváním vlasů eliminovat. Má přírodní složení a účinky byly klinicky prokázány. Na výsledky je však třeba počkat delší dobu, jelikož sám výrobce uvádí, že se první dobře viditelné změny mohou objevit v rozmezí 6 až 9 měsíců.

 

Vyzkoušet Provexin

Štítky: , , , , ,

Podobné články

od
Mám ráda život se vším, co přináší. Zajímá mě zdravý životní styl, nutričně hodnotná strava, všechny způsoby cvičení a druhy sportů, aktivní způsob života, témata kolem rodiny, vztahů, módy i krásy.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ohodnoťte tento článek
0 sdílení