Pryč se zažívacími problémy díky kustovnici čínské

Kustovnice
Zveřejněno: 31.10.2014 , datum poslední aktualizace: 18.2.2017

Zažívací problémy jsou jedněmi z nejčastějších zdravotních potíží moderní doby. Může za to uspěchaný životní styl, spousta stresu a velmi málo času na pravidelnou zdravou stravu a přirozený pohyb. Výsledkem pak často bývá nadýmání a zácpa, nepříjemné stavy, které dokáží otrávit běžný den. Nejlepším řešením je celková změna životního stylu, ovšem ta vždy není příliš reálná. Pak je jistě jedinou možností snažit se svůj zdravotní stav alespoň co nejvíce zlepšit. Skvělým pomocníkem v tom je tradiční čínská medicína, ke které se dnes s důvěrou obrací čím dál více lidí. Vždyť také zahrnuje přísady a postupy, které fungují již tisíce let. Jedním z pokladů čínské medicíny je rostlina zvaná Kustovnice čínská.

Poklad z Himalájí

Kustovnice čínská, které se říká také goji (čti godži) je keř pocházející z himalájského podhůří. Ceněné jsou jeho plody podobající se našim šípkům. Obsahují totiž velké množství tělu prospěšných látek. V Číně se jim říká dokonce plody mládí a to pro jejich antioxidační účinky a vliv na zpomalení stárnutí organizmu. Obsahují důležité polysacharidy, karotenoidy, fytosteroly, nenasycené mastné kyseliny, vlákninu, vitamíny a stopové prvky, bez nichž naše tělo nemůže fungovat. Jako doplněk stravy tak umí kustovnice čínská dodat mnoho biologicky hodnotných látek, které často v přijímané stravě chybí. Její pozitivní účinky se během krátké doby projeví na kompletním zdravotním stavu, má vliv na zrak, srdce a cévy, krvetvorbu, ochranu jater, podporuje paměť i sexuální apetit a zlepšuje imunitu. A díky svému vlivu na zlepšování funkce střev pomůže i od nepříjemných zažívacích obtíží.

Potravinový doplněk pro zdravá střeva

Chcete-li se těchto střevních problémů zbavit účinně a přitom pohodlně, je řešením sáhnout po potravinovém doplňku od společnosti Naturvita. Ten totiž kromě kustovnice čínské obsahuje ještě inulin, což je fruktózový polysacharid z čekanky. Právě tato plně rozpustná vláknina čistě rostlinného původu pomáhá obnovovat střevní mikroflóru v celém trávícím traktu. Díky tomu se zbavíte nepříjemných pocitů při nadýmání i zácpě. Stačí užívat pravidelně 1-3 tablety denně a brzy bude lépe. Výhodou právě tohoto doplňku stravy je jistě fakt, že neobsahuje lepek, žádné konzervační látky, umělá barviva ani aroma. Společnost Naturvita a.s. je navíc českou firmou, která velmi dbá na kvalitu svých výrobků a využívá k tomu nejnovější poznatky v oblasti zdravé výživy. Její doplňky stravy jsou tak velmi účinné a přitom cenově dostupné.

Mohlo by vás zajímat:  Podzimní očista organismu: Proč se do ní pustit a jaké má účinky?
Štítky: ,

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení