Jak správně flirtovat a neztrapnit se?

Flirt
Zveřejněno: 8.8.2014 , datum poslední aktualizace: 18.2.2017

Flirtování – kdo by neznal ten slastný pocit, když zaujmete muže, který se vám líbí? Když reaguje na vaše signály a opětuje je… Flirtování je skvělé – pokud ho však ovládáme. Jestliže se nám flirt však nepovede, zaděláváme si na trapas, při kterém se budeme chtít ztratit ze světa. Jak tedy flirtovat a přitom se neztrapnit?

Mnoho lidí si plete flirtování se sváděním. Zde je třeba jednoznačně vysvětlit, jaký je mezi tím rozdíl. Flirtování jsou totiž nejednoznačné náznaky, zatímco svádění je oproti flirtování velmi jednoznačné.  Chcete-li flirtovat, vybírejte si k tomu veřejné prostory a nesnažte se s protějškem jakkoliv sblížit.  Tato hra má za následek příjemný pocit ze sebe sama a jakési pohlazení po duši. Ve flirtování jde především o pobavení se. Neflirtujte tedy v případě, že nemáte příliš dobrou náladu. V takovém případě si zaděláváte na malér a trapas.

Jak správně flirtovat a neztrapnit se?

Výhodou flirtování je, že i když neumíte flirtovat jako mistr flirtu, můžete se to poměrně rychle naučit a zdokonalovat se v něm. Abyste flirtovali dokonale, je třeba flirtovat s jistou lehkostí a nebrat flirt příliš vážně. Na sympatické lidi se usmívejte a rovněž se jim dívejte do očí. Oční kontakt by měl být letmý, ale častěji se opakující. Některé návody radí, abychom odhalovali vlastní erotogenní zóny. Zde je třeba zvážit, do jaké míry – obvykle to již může být pro protějšek až příliš. Mnohem lepší jsou právě ony tajemné náznaky s mírně pootočenou hlavou.

Jak jsme si již řekli, flirtování se lze velmi snadno naučit. Jestliže vám nedělá příliš dobře samotný oční kontakt, zaměřte svůj pohled na nos svého protějšku. Tímto způsobem se dá velmi dobře zvládat ostýchavost. Chcete-li trénovat, trénujte zpočátku s protějškem, který vám nepřijde příliš atraktivní. Teprve až stoupne vaše sebevědomí, troufněte si na pro vás skutečně přitažlivý objekt. Muži slyší na ženy, které v něm vyvolávají ochranitelské pudy.

Mohlo by vás zajímat:  Andropauza – i muži procházejí přechodem

Jak správně flirtovat a neztrapnit se?

Nebojte se flirtovat! Statistiky totiž dokazují, že lidé si o flirt doslova říkají! Většina lidí by se cítila polichoceně, pokud by se s nimi více flirtovalo. Mnoho lidí však má strach z odmítnutí, proto raději neflirtují. Pokud tedy jste vy ti ostýchaví a bojíte se flirtovat a navázat kontakt jako první, neseďte nikde v koutě a umožněte druhým, aby oni začali flirtovat s vámi. Lidé, kteří umí flirtovat, se umí rovněž vyrovnat s případným odmítnutím. Ví, že flirt má svůj čas a není dobré cokoliv uspěchat. Užívejte si pohledy druhých a signálů, které k vám jsou vysílány. Přesně o tom totiž flirt je.

[yop_poll id=”50″]
Štítky: ,

Podobné články

od
Již od roku 2010 pro vás připravujeme obsah ze světa zdraví, životního stylu, psychologie a zdravé stravy. Stovky článků, milióny čtenářů. Děkujeme za vaši přízeň.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení