Jsem mingles a naprosto mi to vyhovuje!

Mingles
Zveřejněno: 23.7.2014 , datum poslední aktualizace: 18.2.2017

A máme tady nový pojem. Co znamená, když vám někdo řekne, že je tzv. mignles? Život ve stylu mingles znamená, že máme partnera, ale oddělenou domácnost. Tito lidé jsou na sobě naprosto finančně, časově i jinak nezávislí, ale přesto patří k sobě. Pro tzv. mingles lidi je naprosto zásadní, že mají jistotu stálého partnera, na kterého se mohou obrátit, když je třeba. Je pro ně velmi důležité, aby okolí vědělo, že patří k sobě. V tomto vztahu obvykle nejsou tolerována žádná náhodná seznámení na jednu noc či střídání partnerů. Mají jeden druhého a i když se jejich vztah odehrává převážně na dálku, na sexu se vždy domluví spolu. Tito lidé se obvykle domluví na pravidlech, která jsou pro oba naprosto vyhovující. V praxi to může znamenat, že se schází například v určité dny v týdnu, kdy spolu tráví večer, ale ráno se rozejdou a jdou si každý zase po svém. Občas se domluví na společně stráveném víkendu či dovolené, ale není to podstatou jejich vztahu. Tito lidé k sobě projevují zcela naprosto běžnou náklonost. Jsou tady pro sebe, a potřebuje-li jeden partner pomoc, vždy se obrátí na toho druhého.

Nyní se může zdát, že život mingles je naprosto dokonalý. Přesto však tento vztah může mít své trhlinky. Mužům obvykle tento vztah zcela naprosto vyhovuje. Mají v něm pravidelný sex a vědí, že bude-li to nutné, žena se o ně postaráno. Jsou to právě muži, kteří nemají zájem tento vztah jakkoliv měnit. Ženám již tento vztah obvykle po nějaké době přestane vyhovovat. Ženy ve většině případů dříve či později chtějí s mužem prožívat něco víc. Poté, ve většině případů, vznikají konflikty, které mohou skončit i rozchodem. Velmi často se stává, že se tato dvojice zamotá do začarovaného kruhu věčně se opakujícících rozchodů a udobřování.

Mohlo by vás zajímat:  Jak ochránit své dítě před nástrahami drog?

Život ve stylu mingles rozhodně není vhodný pro všechny. Může se zdát, že oproti klasickému vztahu je mingles daleko méně stereotypní a že si tito lidé dokáži více užít života. než lidé, kteří se rozhodli pro klasický partnerský vztah. Tento životní styl si však žádá nejen také mnoho disciplíny, ale především důvěry. Je velmi snadné v tomto případě propadnout žárlivosti, výčitkám a podezíravosti. A co upřednostňujete vy? Život mingles nebo klasické partnerství?

Štítky:

Podobné články

od
Již od roku 2010 pro vás připravujeme obsah ze světa zdraví, životního stylu, psychologie a zdravé stravy. Stovky článků, milióny čtenářů. Děkujeme za vaši přízeň.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení