Kouzlo seznamování

Láska
Zveřejněno: 20.4.2013 , datum poslední aktualizace: 17.2.2017

Nezadaných lidí v poslední době značně přibývá. 1,5 milionů lidí žije jako „singl“. Tito lidé žijí sami a nemají stálého partnera. Rozhodně je však nemůžeme považovat za nějaké zoufalce, staré mládence či staré panny. Mezi nimi je nemalé množství lidí, kteří jsou ze svým životem spokojeni. Tento druh života jim značně vyhovuje. Ale rozhodně ne všichni lidé touží takt žít. Řada z nich samotou trpí, neboť jak pravil kdysi filosof Aristoteles: „člověk je zoon politikon – tvor společenský“.

Internetová seznamka

Dle průzkumů se čím dále tím větší množství Čechů seznamuje prostřednictvím seznamek. Seznamka je pohodlným způsobem pro lidi, kteří jsou pracovně zaneprázdnění. Pracují mnoho hodin denně, a to poslední na co po dlouhém dni v práci mají náladu, je chodit po klubech a barech a zkoušet někoho „ulovit“. Internetové seznamky však mají i svá úskalí. Mnoho lidí si vytvoří jakousi představu svého ideálního partnera, ale realita je poté tvrdě zklame. Většina lidí si logicky dává na internet fotku, kde vypadá mnohem lépe než v reálu. Problém však není jen ve vzhledu. Většina lidí působí jinak při internetové komunikaci a jinak při živém kontaktu. Nezřídka kdy si muž či žena posteskne: na seznamce působil tak inteligentně, příjemně, mile, a pak tam přišel takový frajírek, hlupák, či použijí ještě šťavnatější výraz.

Seznamovací pobyty

Pro nezadané existuje další varianta, kterou je seznamovací agentura. Často má ve svém portfoliu široké spektrum seznamovacích aktivit. Od nejběžnějších, kterými jsou seznamovací večírky, až po komplexnější, kterými jsou seznamovací pobyty. Během seznamovacích pobytů, které jsou třeba někde v horách, se skupina mužů a žen trochu oťukává. Mohou se pozorovat třeba při vzájemných aktivitách, jako je například příprava táboráku. Na začátek je potřeba sehnat dříví. Ženy mohou pozorovat, který z mužů je při štípaní dříví nejaktivnější, či kdo se naopak má tendenci „ulejvat“. Muži mohou zrcadlově pozorovat, která žena je nejaktivnější při přípravě buřtů či jiných nadmíru „zdravých“ pochutin. Na těchto akcích je jistě větší naděje na seznámení se či nalezení toho pravého. Pokud ne, je možné zde najít alespoň nové přátele, a to taky není k zahození.

Mohlo by vás zajímat:  Jak nepřetížit své dítě aneb Kolik kroužku by mělo vaše dítě mít?
Štítky:

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení