Posilovač Gymbit Wonder Core Smart

Svaly
Zveřejněno: 6.2.2017 , datum poslední aktualizace: 20.3.2017

Mnoho lidí již začalo snít o šortkách, šatech a teplém počasí. S tím však souvisí i výčitky nad ne příliš zdravou stravou během zimy a sledování pohádek. Vše lze zachránit, plavkovou sezónu si můžete užít na plno, je však načase s tím něco začít dělat. Jednou z možností jsou diety, další možností je zařazení cvičení do svého programu. Pokud toto zkombinujete, už brzy se budete při pohledu do zrcadla usmívat!

Cvičit neznamená dřít v posilovně s dalšími lidmi, které neznáte a cítíte se nepohodlně, když máte před zraky ostatních cvičit a potit se. Díky pokročilé době je možné si posilovnu přinést domů a vůbec nepotřebujete dvě místnosti na vměstnání všech strojů. Stačí jeden, například posilovač Gymbit Wonder Core Smart. Jde o chytrého pomocníka, se kterým bude váš nový fitness život jednoduchý a zábavný. S tímto posilovačem zpevníte celé tělo díky šesti možnostem cvičení.

Zpevněte střed těla a vyrýsujte se do plavek!

Posilovač GymBit Wonder Core Smart Posilovač Gymbit Wonder Core Smart se hodí na zkracovačky, sklapovačky, mosty, kliky tricepsové i bicepsové, nůžky nebo také na „jízdu na kole“. Jde o cviky, kterými lze posílit všechny svaly břicha, zadek, nohy i ruce, lze jimi cvičit výdrž a vybudovat si fyzičku a to hlavní – jde o cviky, kterými si vyrýsujete postavu snů i bez instruktora a desítky strojů, jimiž posilovny plné lidí disponují.

Chytřejší než si myslíte

Posilovač Gymbit Wonder Core Smart není obyčejný stroj, bez kterého by byly cviky stejně efektivní. Tento posilovač umožňuje nastavení odporu, čímž se cvičení stává účinnějším, než kdybyste jej prováděli bez pomůcek, jen tak. Tento odpor může činit 12 – 22 kg.Díky tomuto nastavitelnému odporu může přístroj využívat kdokoliv. Stačí si jej pomocí kolečka nastavit a postupem času regulovat podle potřeb a schopností.

Mohlo by vás zajímat:  Hypopresivní metoda

Koupit Gymbit s 30% slevou

Jaké má další výhody

Posilovač Gymbit Wonder Core Smart využije celá rodina kdykoliv a kdekoliv. Je totiž poměrně malý, tedy skladný a přenosný a váží pouhých 7 kg. Je bezpečný, kromě ocele je totiž použita pohodlná pěna, která zabrání úrazům nebo otlačeninám.

recenze posilovač GymbitPoužívání není složité, není nutné nic hodinu nastavovat ani montovat a zvládnou na něm nejrůznější cviky začátečníci, kteří přístroj mohou využít zprvu jako podporu, ale i pokročilí, kteří se chtějí posouvat stále dál a dál a díky odporu se jim posouvání cílů podaří!

Ke každému posilovači je navíc zabalena i příručka, podle které můžete provádět cviky, a ještě jedna, ve které najdete inspiraci na zdravou výživu, která bude v kombinaci s cvičením tím správným krokem k vyrýsování postavy, ale především zdravějšímu životnímu stylu, který ovlivňuje naši fyzickou i psychickou stránku.

Zábavnější cvičení

Lidé, kteří již vyzkoušeli zmíněný posilovač Gymbit Wonder Core Smart potvrdili, že cvičení je efektivní a zábavné. Posilovač vás podpoří při opakování cviků, donutí vás ale překonávat sama sebe. V posilovači je výzva, kterou budete mít chuť stále překonávat.

Koupit Gymbit s 30% slevou

Štítky: , ,

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení