Tantrická jóga pro ženy

Tantra
Zveřejněno: 5.4.2014 , datum poslední aktualizace: 18.2.2017

Hledáte způsob, jak v sobě rozvinout svou jemnou ženskou stránku, a přitom stále zůstat silnou a sebevědomou moderní ženou? Možností je tantrická jóga pro ženy, která dokáže harmonizovat, uzdravovat tělo i duši a dodávat tolik potřebnou energii do života. Chcete se cítit neustále mladá, svěží a krásná? Pak se vydejte na cestu tohoto osvobozujícího cvičení.

Tajemné Mohendžodáro

Cvičení tantrické jógy pro ženy obsahuje 9 základních a 27 doplňkových asán, tedy cviků, které přináší pomoc hned v několika úrovních života.Tuto metodu vycházející z tradičního prastarého indického učení přivedla do Česka MUDr. Monika Siváčová, která se jí dodnes intenzivně zabývá. Pravidelné kurzy se v Česku pořádají od roku 2003 a již jimi prošla spousta žen. Mohendžodáro v sobě spojuje tradici s poznatky moderní západní medicíny, ze všeho si přitom bere to nejlepší. Dokáže uzdravovat nejen fyzickou stránku ženy, ale také tu duševní. Navrací ženám jejich kouzlo a ženskost, které se v dnešní době čím dál více vytrácí.

Posílí pánevní dno a odstraní mnohé obtíže

Oslabené svaly pánevního dna jsou problémem vážnějším, než by se na první pohled mohlo zdát. Nesou s sebou totiž mnohé potíže, od horší vzrušivosti při milování, přes inkontinenci až po možný výhřez dělohy. Tantrická jóga pánevní dno účinně zpevňuje a tím všechny tyto obtíže odstraňuje. Výsledkem bude nejen vaše zdraví, ale také daleko lepší sexuální život. Neposiluje se však jen pánevní dno, ale také řitní svaly, což může být účinnou pomocí při potížích s hemoroidy. Kromě toho cvičení harmonizuje hormonální systém, jehož špatná vyrovnanost vede také k mnohým obtížím. Toto cvičení může také pomoci ženám, jimž se nedaří otěhotnět.

Mohlo by vás zajímat:  Předškolní děti a výuka cizích jazyků - ano či ne?

Tantrická jóga pro ženy

Buďte opravdovou ženou

Cítit a chovat se žensky, ale přesto si udržet dravost a cílevědomost, které jsou pro úspěch v dnešní době nezbytné, není jednoduché a chce to velkou vnitřní sílu. Právě s tím vám tantrajóga pomůže, protože v každé ženě dokáže její praktikování probouzet sebeúctu, ženskost, sexualitu a také laskavost k sobě i jiným. Vyrovnaná harmonie těla a duše přináší úlevu a radost, která projasní vše ostatní.

Pravidelností k tantrickému umění

Meditace probíhá od základních jednoduchých poloh k těm složitějším postupně podle toho, jak se k nim žena propracovává. Po nikom se nechce, aby hned zvládl pozice jako zkušení jogíni. Důležitá je odhodlanost a chuť objevovat samou podstatu tohoto cvičení. Základem je fyzická stránka cvičení, kdy se ženy učí především dynamice pánevního dna a získávání energie, kterou je potřeba rozvést do celého těla. Následně se může každá zájemkyně dále zdokonalovat a poznávat tak sama sebe skrze své tělo a mysl.

Tantrické cvičení vám dodá energii a sílu, z čehož plyne i radost ze života. Objevte i vy, v čem tkví tajemství krásy a vitality do pozdního věku u žen, které pravidelně cvičí tantrickou jógu. Pomůže to zlepšit váš život po všech stránkách.

 

Štítky: , ,

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení