Koktejly na hubnutí pomohou s novoročním předsevzetím!

Koktejly na hubnutí pomohou s novoročním předsevzetím! 1
Zveřejněno: 6.1.2017 , datum poslední aktualizace: 7.1.2020

Na začátku nového roku si mnoho z nás dalo nějaké předsevzetí. Taky si říkáte, že si najdete lepší práci, že se přestěhujete, koupíte si psa, najdete si známost, nebo zhubnete? Dnes vám poradíme s plněním jen jednoho z těchto snů. Pokud patříte mezi tu skupinu lidí, kteří se rozhodli dělat něco se svým zdravím a váhou, neváhejte a čtěte dál.

Hubnout lze mnoha způsoby. Lze hubnout zdravě a nezdravě, my však preferujeme hubnutí zdravé. Mezi to patří pohyb, zdraví strava… Jak zhubnutí dosáhnete prostřednictvím pohybu či zdraví, už je na každém. Opět lze využít mnoha způsobů, například diety, anebo věhlasné koktejly na hubnutí. Koktejly na hubnutí slibují rychlou ztrátu přebytečných kilogramů a přitom dodání tělu potřebné, zdravé látky.

Složení koktejlů

Přesto, že je řeč o koktejlech na hubnutí, nelze je chápat jako tu nejdietnější věc na světě, která se skládá z minima složek. Správný koktejl by měl být naopak nabitý složkami všeho druhu, ale při tom není příliš kalorický. Koktejly tedy volte ty, které obsahují zvýšené množství bílkovin, ty totiž zasytí. Vhodné je sledovat i množství vlákniny, která usnadňuje proces trávení. V neposlední řadě se dívejte také na to, zda koktejly obsahují vitamíny a minerální látky, kterými do těla přinesete základní potřebné jednotky pro správné fungování celého organismu.

Mnoho koktejlů může obsahovat i něco navíc. Má-li váš zvolený výše popsané věci, vyhráli jste. Chcete-li něco navíc, poradíme: Do koktejlů se začaly přidávat také rostlinné složky, například spirulina. Jde o elixír vitamínů a minerálů, kterým si doplníte do těla opravdu vše, co potřebujete, a to už jediným gramem!

Mohlo by vás zajímat:  Kterým éčkům je lepší se vyhnout?

Koktejly nenahradí všechna jídla během dne!

Koktejl Pokud jste již zkoušeli hubnout pomocí koktejlů, děláte nejspíše chybu v tom, že jimi nahrazujete buď mnoho, anebo žádné z denních běžných jídel. Pokud budete koktejly nahrazovat snídani, oběd, večeři i svačiny, budete velmi unavení a časem na vás přijde nálada, kdy sníte vše – tím však přiberete zpět to, co byste možná mohli pouhým pitím koktejlů ztratit. Pamatujte, že koktejly nemohou nahradit úplně celé stravování na díle, než jeden den!

Chcete-li hubnout efektivně, koktejly nahraďte pouze snídani, večeři, anebo svačiny. Doporučujeme první variantu, začnete i ukončíte svůj den lehkou stravou, která ale dostatečně nasytí.

Koktejly v prášku

Koktejly na hubnutí pomohou s novoročním předsevzetím! Dostáváme se k formě, ve které koktejl je. Samozřejmě si můžete udělat doma koktejl z čerstvých jahod nebo jiného ovoce. Dnes lze ale na trhu sehnat koktejly ve formě prášku, do kterého přidáte jen vodu či mléko. Právě jejich složení se řiďte a hledejte v nich to, co jsme výše poradili.

Výhodou je, že tyto předem připravené dávky vybalancují denní příjem vitamínů a minerálů. Pokud tedy společně s koktejly svoji stravu upravíte a začnete jíst méně a zdravě, nemusíte se bát, že byste redukcí stravy přišli o potřebné živiny.

Koktejly v prášku jsou ochucené, u těch nejkvalitnějších budete mít pocit, jako byste si právě rozmixovaly čerstvé jahody. Pokud se zaměříte na uměle dochucované koktejly, čokoládou a tak podobně, zjistěte si ve složení, zda neobsahují přidané cukry – a to v jakékoliv formě. Nejsou žádoucí ani sladila, maximálně přírodní (např. stévie).

Kde koktejly pořídit

Koktejly nekupujte v kdejaké večerce. Zaměřte se na fitness centra, kde vám mohou poradit a dokonce rovnou nějaké nabídnout. Určitou nabídku poskytnou i obchody se zdravou výživou nebo lékárny. Poohlédnout se můžete také po internetu, vždy ale dejte přednost stránkám s fitness výbavou a stravou, než neprověřeným e-shopům.

Mohlo by vás zajímat:  Liposukce a metody odsání tuku

 

Štítky: , ,

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení