Ústřice a jejich vliv na libido

ústřice
Aktualizováno

Zlepšete kvalitu vašeho života bez toho, abyste museli používat různé léky na podporu erekce či zvýšení sexuální chuti, které obsahují spoustu chemie. Tyto problémy lze řešit i přírodní cestou a to požíváním správných potravin. Velice účinnými jsou například ústřice.

Ústřice – nejenže se jedná o gastronomickou specialitu, která se podává především v kvalitnějších restauracích, ale zároveň jde také o velice účinnou přílohu, jež zvyšuje sexuální chuť. O tom se můžete dočíst i v historii, která sahá i několik století zpátky.

Gastronomická specialita která zvyšuje chuť k sexu

Již naši předci totiž zkoumali nejrůznější typy potravin, které by jim zpestřily a zkvalitnily jejich sexuální život a posílily libido. A mezi oněmi potravinami, které přinášely zaručený úspěch, byly právě i ústřice, jež pomáhaly dosáhnout požadovaných účinků.

Tento druh potravy totiž obsahuje aminokyseliny, které u lidí zvyšují sexuální touhu. U mužů je navíc posilována i kvalita spermií a to díky zinku, který ústřice také obsahují. Samozřejmě vědci jsou v tomto případě trochu zdrženlivější, ale žádné potvrzené vyvrácení tohoto tvrzení zatím z jejich strany nepřišlo. I pokud by se tedy jednalo o pouhý placebo efekt, tak spousta párů zajisté přizná, že je velice účinný.

Nicméně faktem je, že ústřice obsahují spoustu dalších látek a vitamínů, které jsou pro lidské tělo velice prospěšné. A některé z nich mají pozitivní dopad také na libido.

Pozor na nežádoucí účinky

Dejme tedy za pravdu těm tvrzením, že ústřice mají pozitivní vliv na sexuální touhu. Nicméně tomu tak být nemusí a to ze zcela jiných důvodů, než že by se jednalo o pouhý mýtus.

Ústřice totiž mají svou specifickou chuť, která vám nemusí napoprvé zachutnat a díky tomu si zkazíte celý zbytek večera. A i když to tak může vypadat, tak stále se nejedná o ten největší problém, který ústřice mohou přinést.

Mohlo by vás zajímat:  Slavné avokádo a jeho pravé kouzlo

Ty se musí podávat jedině čerstvé a v menším množství. Jestliže vám tedy zachutnají, tak to s jejich konzumací zase příliš nepřežeňte, neboť se pak může stát, že si místo s partnerkou budete užívat se záchodovou mísou, až se dostaví střevní potíže.

Štítky: ,

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ústřice a jejich vliv na libido
5 (100%) 2 hlasů
0 sdílení