Ústřice a jejich vliv na libido

ústřice
Zveřejněno: 18.4.2015 , datum poslední aktualizace: 5.5.2020

Zlepšete kvalitu vašeho života bez toho, abyste museli používat různé léky na podporu erekce či zvýšení sexuální chuti, které obsahují spoustu chemie. Tyto problémy lze řešit i přírodní cestou a to požíváním správných potravin. Velice účinnými jsou například ústřice.

Ústřice – nejenže se jedná o gastronomickou specialitu, která se podává především v kvalitnějších restauracích, ale zároveň jde také o velice účinnou přílohu, jež zvyšuje sexuální chuť. O tom se můžete dočíst i v historii, která sahá i několik století zpátky.

Gastronomická specialita která zvyšuje chuť k sexu

Již naši předci totiž zkoumali nejrůznější typy potravin, které by jim zpestřily a zkvalitnily jejich sexuální život a posílily libido. A mezi oněmi potravinami, které přinášely zaručený úspěch, byly právě i ústřice, jež pomáhaly dosáhnout požadovaných účinků.

Tento druh potravy totiž obsahuje aminokyseliny, které u lidí zvyšují sexuální touhu. U mužů je navíc posilována i kvalita spermií a to díky zinku, který ústřice také obsahují. Samozřejmě vědci jsou v tomto případě trochu zdrženlivější, ale žádné potvrzené vyvrácení tohoto tvrzení zatím z jejich strany nepřišlo. I pokud by se tedy jednalo o pouhý placebo efekt, tak spousta párů zajisté přizná, že je velice účinný.

Nicméně faktem je, že ústřice obsahují spoustu dalších látek a vitamínů, které jsou pro lidské tělo velice prospěšné. A některé z nich mají pozitivní dopad také na libido.

Pozor na nežádoucí účinky

Dejme tedy za pravdu těm tvrzením, že ústřice mají pozitivní vliv na sexuální touhu. Nicméně tomu tak být nemusí a to ze zcela jiných důvodů, než že by se jednalo o pouhý mýtus.

Ústřice totiž mají svou specifickou chuť, která vám nemusí napoprvé zachutnat a díky tomu si zkazíte celý zbytek večera. A i když to tak může vypadat, tak stále se nejedná o ten největší problém, který ústřice mohou přinést.

Mohlo by vás zajímat:  Posilujte svaly pánevního dna, zlepšíte svůj (nejen sexuální) život

Ty se musí podávat jedině čerstvé a v menším množství. Jestliže vám tedy zachutnají, tak to s jejich konzumací zase příliš nepřežeňte, neboť se pak může stát, že si místo s partnerkou budete užívat se záchodovou mísou, až se dostaví střevní potíže.

Štítky: ,

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení