4 důvody, proč si neodpírat ranní sex

we-vibe-toys-vgaiXx0hp44-unsplash
Zveřejněno: 11.11.2021

Ranní sex jako koření života? Určitě to tak může být, protože má na náš život ohromnou spoustu pozitivních vlivů, které se točí nejen kolem sexu jako takového ale i kolem dobré nálady, zdraví nebo toho jaké výkony dokážeme podávat.

Pravidelně a ráno je to nejlepší na výdrž

Tento odstavec je především pro muže. Pokud chcete svoji partnerku dokázat uspokojit, tak je potřeba držet pravidelnost sexu. Zajímavé je, že i podle výzkumů má sex na mužskou „vytrvalost“ největší vliv hlavně po ránu. Pro pány, kteří nemají partnerku, jsou i jiné možnosti, jak se držet neustále připraven na plnohodnotný výkon. Jedním z nich jsou i reálné sexuální panny, které můžete zakoupit na e-shopu Topsexdolls.

Užijete si ho ze všeho nejvíce

Jedním z hlavních důvodů je fakt, že po ránu to je zkrátka mnohdy nejlepší. Dvojnásob to platí u mužů. Důvodem je hormonální rovnováha v těle, která je u mužů při spánku doslova nabitá testosteronem. Vaše mužné pocity jsou tak mnohem silnější a vy si to tak dokážete právě v tomhle období užít mnohem víc, než mnohdy jindy během dne.

neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Víte o tom, že je to i zdravé?

Ranní sex je zároveň pro tělo extrémně prospěšný. Důvodem je tady přirozená očista. Sex jako takový je pro tělo nejen úžasná potřeba ale zároveň si jej lze mnohdy dopřávat jako ten nejlepší možný detox s příjemnými účinky. Nebojte se tak ranního milování a kdykoliv máte možnost si užít po ránu sex, tak se do toho pusťte se vší energií, kterou po ránu máte. Může vás to udělat i mladší.

Lepší nálada do celého dne

Kdybychom si chtěli namluvit, že to tak nebude, tak si jenom lžeme do kapsy. Lepší nálada během dne je totiž mnohdy výsledkem ranního stresu nebo naopak velké ranní pohody. Zkrátka co nás potká po probuzení, to nás provází mnohdy déle, než si jsme schopni přiznat. Ranní sex se tak může naprosto v pohodě zařadit do zástupu věcí, které vám spolehlivě dokáží rozsvítit zbytek dne.

Mohlo by vás zajímat:  Econea [recenze]: Jedná se o greenwashing, či nikoliv?

Podobné články

od
Již od roku 2010 pro vás připravujeme obsah ze světa zdraví, životního stylu, psychologie a zdravé stravy. Stovky článků, milióny čtenářů. Děkujeme za vaši přízeň.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení