5 modelů pánské obuvi pro nejaktivnější uživatele

partnerlook-4194531_1280
Zveřejněno: 30.8.2021

O pohodlí a funkčnosti sneakersů netřeba nikoho přesvědčovat. Tato obuv je přímo nenahraditelná jak během tréninku, tak při každodenním nošení, zvláště pokud patříte k lidem, kteří oceňují aktivitu. Zejména pro náročné uživatele jsme proto připravili seznam 5 modelů pánské obuvi, které se vyznačují výjimečnými užitkovými vlastnostmi.

1. Salomon Speedoss 5 Gore-Tex 414615

Jedná se o perfektní pánskou obuv pro každého milovníka trailových běhů a dalších outdoorových aktivit. Tento model je přímo přeplněn inovativními technologiemi, které se projevují v bezkonkurenční přilnavosti podrážky a její absorpcí otřesů. Oblíbená membrána Gore-Tex také zaručuje hydroizolaci, ochranu protivětru a přitom dýchá a poskytuje nohám ideální hygienické podmínky.

2. Columbia Facet 1974151 010

Velmi podobnými vlastnostmi se vyznačují boty Columbia pro muže. Systém Techlite, které využívají, byl vyvinut pro nejvyšší úroveň pohodlí a tlumení turistické obuvi. Poskytuje nepřerušenou oporu a ochranu nohou. Technologie Omni-Grip je zase zodpovědná za optimální přilnavost bez ohledu na podklad. Tento model je samozřejmě také vodotěsný a zároveň zaručuje prodyšnost.

3. Adidas Originals Nmd_R1 Spectoo GZ9263

adidas-originals-nmd-r1-spectoo-364009-gz9265

Je to model, který vyniká svou výjimečně dynamickou siluetou a velmi živou, seledynovou barvou. Zajímavé je, že při jeho výrobě byly použity recyklované materiály. Konstrukce samozřejmě nemůže postrádat pěnu z granulátu Boost charakteristickou pro výkonnostní modely Adidas.

4. Hoka One One Ms Bondi 7 1110518 BATL

Hoka One One je značka, která dosud není v Česku dobře známá. Výrobce specifických produktů dodává na trh tenisky s vynikajícími výkonnostními charakteristikami a klasickým sportovním designem. Naše inspirace pro vás je model pro muže, kteří oceňují pohyb a především očekávají od své obuvi spolehlivost.

Mohlo by vás zajímat:  Jak pěstovat magnolii

5. Under Armour Phantom 2 Intelliknit 3024154 600

Značka Under Armour je známá všem, kteří se snaží aktivně trávit čas a pravidelně sportovat. Její výrobky se vyznačují spolehlivostí a atraktivním poměrem k ceně. Model Phantom 2 Intelliknit je vyroben z lehkých syntetických plastů, díky čemu minimalizuje únavu nohou, a je tak mimořádně vhodný pro jakýkoliv trénink.

Máte-li zájem o některý z výše uvedených modelů pánských sneakersů, najdete je v obchodě SneakerStudio!

 

Podobné články

od
Již od roku 2010 pro vás připravujeme obsah ze světa zdraví, životního stylu, psychologie a zdravé stravy. Stovky článků, milióny čtenářů. Děkujeme za vaši přízeň.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení