Chronický zánět močových cest – pomůžou lázně?

Lázně
Aktualizováno

Abychom něco udělali s chronickým zánětem močových cest, musíme se zaměřit nejen na posílení imunitního systému, ale také na zdravý životní styl, který v sobě zahrnuje také správné stravovací návyky a zdravý pohyb. Minerální prameny, které není možné zakoupit např. v obchodě, mohou při chronických zánětech močových cest velmi pomoci. Řada minerálních pramenů má protizánětlivé účinky. Lázně tedy nabízí nejen onen pitný režim těchto minerálních vod, ale také koupele aj.  Přírodní uhličitá minerální koupel má velmi pozitivní účinek na ledviny, malou pánev a celé tělo. Lázně tedy snižují potřebu léčiv, zvyšují samoozdravné procesy v těle, zvyšují psychickou pohodu a to vše se podílí na posílení imunitního systém a lepší odolnosti organismu. Lidé, kteří se o své zdraví starají prostřednictvím odpočinku v lázních spolu s procedurami, užívají podstatně méně antibiotických preparátů. Současně se lázně doporučují pacientům, kteří mají sklony k písku nebo kamenů z moči. Díky lázeňské péči lze těmto chronickým zánětům předcházet.

Mohlo by vás zajímat:  Neumím zacházet s penězi
Štítky:

Podobné články

od
Zdravá strava, pohyb a odpočinek. To vše potřebujete k tomu, abyste se cítili lépe. Mám ráda přírodu, bylinky a čerstvý vzduch. Snažím se poznávat své tělo a zjišťovat, co na něj funguje. Preferuji alternativní medicínu. A o tom všem s chutí píši.
Předchozí článek Další článek

Komentáře

  • Alena Pivná
  • 9.4.2015
  Odpovědět

  Dobý den, prosím vás o názor. (k článku chronický zánět močových cest)
  Vím, že je těžké posoudit můj zdravotní stav bez zprávy u lékaře, ale celý článek je pro mě přímo jak vyšitý. Stále užívám léky, podpůrné preparáty i antibiotika, jsem abstinent, nekuřák, nepiji kávu, jídlo omezuji s ohledem na složení kamenů, které se mi vytvořily a mohou dál tvořit. Jsem po dvou operacích moč. měchýře a jedné operaci ledviny ( vše vrozené vady ) Mám stále větší či menší zánět a lázně, jak píšete, moc pomáhají. Přesto mám nárok jen jednou za život na hrazené! To nechápu. Tak pro koho pak jsou? Pro bohaté zdravé či nemocné. Jen ti si můžou lázně uhradit. Co je to za nesmysl?
  Prosím o odpověď. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ohodnoťte tento článek
0 sdílení