Domácí vířivka místo wellness? Pořizovací cena se vám vrátí do půl roku

domaci-virivka
Zveřejněno: 20.11.2017

Vířivka nepomáhá jen k příjemnému pocitu. Svěží, mírně lechtivá koupel zregeneruje vaše tělo po sportu, zmírní následky střevních potíží nebo vám pomůže odbourat nadměrné tuky. Nemluvě o romantických chvílích ve dvou s lahví šampaňského.

Vířivka je velmi příjemná koupel s bublinkovou vodou. Každý ví, že pomáhá k prokrvení celého těla, kostí i kloubů. Že má příznivý vliv na srdeční oběh a uleví vám s kardiovaskulárními obtížemi. Každý ví, že vás dokáže uvolnit, zbavit stresu. Víte ale, že vám může pomoci v řadě dalších věcí? A nejde jen o léčení lidí se zdravotními neduhy. Osvěžující koupel s bublinkami vám nesmírně prospívá, i když jste zdraví.

Například vám výborně uleví po sportu. Zregeneruje vám celé tělo. Pokud to navíc trochu přeženete, není nic lepšího, než se natáhnout ve vířivce a rázem se cítíte jako znovuzrození. Namísto různých gelů vhodných k lokálnímu užití vás krátká lázeň osvěží úplně všude. Zkuste to.

Vířivka omlazuje váš vzhled a prokrvuje pokožku

Stává se vám, že večer nemůžete usnout? Jste plní každodenních starostí a trvá dlouho, než se odeberete do říše spánku? Místo prášků na spaní si na chvíli lehněte do vířivky – pomůže vám to mnohem lépe. Po 15 minutách v příjemné koupeli se vaše tělo i mysl dokonale zklidní a vy budete připraveni na noční odpočinek, možná dokonce usnete jako malé dítě. Ráno se pak probudíte plni energie.

virive-vany-brilix-ilustrace2

Vířivka také pomůže těm, kteří chtějí mít štíhlejší tělo. Třeba to znáte i vy. Snažíte se neustále zhubnout, držíte diety, cvičíte u televize nebo v posilovně. Výsledek se ale nedostavil. Zkuste se raději na chvíli ponořit do vířivky. Ač se to nezdá, pomáhá k odbourávání tuků. Vodní masáž je totiž nejen velmi příjemná, je dokonce prospěšná pro vaši postavu. Vodní proudy působí na tělo, čímž redukují nejen tukové usazeniny, ale také odstraňují celulitidu.

Mohlo by vás zajímat:  Už máte připravenou domácí lékárničku na zimní období?

Vodní masáž též omlazuje vaši vizáž. Tlak vody odstraňuje odumřelé buňky a zpevňuje vaší pokožku. Díky tomu se kožní buňky patřičně prokrví a nasytí se kyslíkem. Již po pár návštěvách uvidíte, že se zlepšila celková struktura vaší kůže. Také její barva bývá výraznější.

S rodinou se můžete sejít nejen v obýváku u TV, ale i trochu netradičně ve vířivce

Možná jste o tom ještě neslyšeli, ale bublinková lázeň vám pomůže, i když máte střevní potíže. Horká voda vám totiž zrychlí oběh krve, což v konečném důsledku nejen celkově zregeneruje tělo, ale také zklidní jeho jednotlivé části. Avšak jednou z největších výhod vířivek stejně je, že se v nich cítíte příjemně.

Vždyť si to představte. Přijdete večer domů unavení z práce. Unavení z celého dne i z počasí venku. Často jste vystresovaní pracovními povinnostmi. Zkuste si v dané chvíli sednout do příjemné teplé vody s bublinkami, které vás lehce šimrají po celém těle. Odpočinout si. Co takhle sejít se trochu netradičně se svojí rodinou? Není nepatřičné, když se setkáváte jen v obýváku u televize? Není lepší povídat si se všemi v příjemné vodě? Zasmát se se svými nejbližšími a užít si s nimi nezapomenutelné chvíle pohody?

Třeba si říkáte, že není nutné utrácet za vířivku. Je přece jednodušší čas od času navštívit Spa. Ruku na srdce, byli byste ochotní strávit půl hodinu cestou na wellness několikrát do týdně? Není lepší mít vířivku přímo doma? Skočit si do příjemné vody s bublinkami, kdykoliv se vám zachce? Ale hlavně, mít soukromí s vlastní rodinou? Nemluvě o soukromí se svým partnerem? Dát si společně skleničku šampaňského v příjemné horké koupeli je okamžik skutečně k nezaplacení, na který se hezky vzpomíná.

Vířivka v mrazu? Proč ne?

Vířivku navíc můžete mít i venku. Představte si, že je mráz a vy relaxujete na zahradě v příjemné vodě. Když se přitom rozhlédnete, vidíte všude zasněžené stromy s námrazou na větvích. V momentě, když se nadechnete, cítíte mrazivě studený vzduch. Vám je přitom příjemně teplo. A pokud budete chtít, můžete se s vašimi blízkými koulovat v závějích sněhu na zahradě.

Mohlo by vás zajímat:  6 nejúčinnějších bylinek na odhlenění organismu + tipy navíc

Na závěr snad jen říci, že je vířivka nejen příjemná, ale také zdravá. Má účinky, o jakých jste možná dříve neslyšeli. Pokud si navíc pořídíte nafukovací model, můžete vířivku rychle složit a přemístit úplně jinam. Stačí jen pevný, rovný základ s přívodem vody.

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení