Doplňky stravy proti nachlazení a bolesti kloubů – jaké jsou vhodné?

Doplňky, Stravy
Zveřejněno: 1.8.2014 , datum poslední aktualizace: 28.6.2019

Bolest kloubů i nachlazení patří k nejčastějším zdravotním problémům, které se mohou objevit náhle a u všech. Je důležité vědět, že právě vhodně zvolené doplňky stravy mohou při těchto obtížích velmi dobře pomoci, protože dokáží zmírnit jejich projevy. Představujeme vám dva opravdu účinné pomocníky, které nad ostatními vynikají účinným složením.

Skvělý při léčbě nachlazení

Nachlazení může přepadnout kohokoliv a kdykoliv. Ohroženy jsou děti, stejně jako dospělí či senioři. Při nachlazení je potřeba dodat tělu vitamíny a současně ho v boji proti rýmě a kašli podpořit. Výborným pomocníkem je unikátní doplněk stravy Tanneblut z Černého lesa. Jedná se o léčivé bylinné tonikum, které vyniká svým složením. Obsahuje totiž účinné látky z 8 osvědčených bylin a složení je navíc obohaceno o lesní med a kandys. Pokud užíváte Tanneblut, nebude pro vás léčba nachlazení žádný problém. Účinně pomáhá při kašli i zánětech horních dýchacích cest. Tonikum je vhodné pro děti od 3 let!

Doplňky stravy proti nachlazení a bolesti kloubů – jaké jsou vhodné?

 

 Na klouby s vyváženou porcí

Pokud vás trápí bolesti kloubů, rozhodně je nepodceňujte. Jestliže potíže nebudete řešit, bude se stav zhoršovat a může dojít až k tomu, že nebudete schopni pohybu a jediným možným řešením pro vás bude operace. Pro řešení bolesti kloubů jsou přírodní doplňky stravy ideální. V jejich složení se totiž nachází pro klouby potřebné látky, jako jsou bílkoviny, kolagen a také vitamíny a minerály. Mezi nejúčinnější přírodní doplňky na kloubní potíže patří Gelatina plus. Tento přípravek totiž obsahuje hydrolyzovaný kolagen Q-PREMIUM. Kolagen v této podobě je pro tělo přirozený a organismus ho dokáže rychle vstřebat.

Doplňky stravy proti nachlazení a bolesti kloubů – jaké jsou vhodné?

 

Na co si dát pozor

Pokud kupujete doplňky stravy, rozhodně musíte věnovat velkou pozornost jejich složení. Lepší jsou doplňky s přírodními složkami. Pozorně také sledujte trh. Nedávno byly například odhaleny doplňky, jejich složení nebylo takové, jak výrobce deklaroval. Informace o tom, které to jsou, najdete v tomto článku.

Mohlo by vás zajímat:  Ústřice a jejich vliv na libido

 

Štítky:

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Komentáře

  • Natálie
  • 27.8.2014
  Odpovědět

  Mě na bolesti kloubů zabírá jedině Enzycol, myslím že funguje tak že rozpouští krystalky kyseliny močové v kloubech a tím je uvolňuje 🙂

  • Milena
  • 2.10.2014
  Odpovědět

  Enzycol jsem koupila manželovi na dnu. Mohu všem jen doporučit.

  • Majdalenka
  • 3.11.2014
  Odpovědět

  Ahojte já na klouby a celkově z vitamínů používám kolagen. i když je cenou docela nahoře, ale to jsou všechny takové vitamíny, ale hlavní je že mi stačí 😉 docela mě překvapil že je dobrý na tolik věcí..

  • Nikita
  • 5.12.2014
  Odpovědět

  Tak mě na klouby zabírá doplňěk stravy Senzycol, novější odrůda Senzycolu. A zatím můžu říct, že jsem stím spokojená. Navíc je dobrý i na další jiné věci, než je svalstvo a klouby.

  • Vašek
  • 11.12.2014
  Odpovědět

  na klouby užívám Priessnitz kloubní výživu s kolagenem I a II a s boswelii, díky které mě klouby tolik nebolí, lépe se mi vstává a můžu zase dělat dřepy:)

  • Dana
  • 19.2.2015
  Odpovědět

  Mně pomáhá na bolest kloubů mast soin royal.Jsem spokojená a doporučuji

  • Šárka
  • 3.11.2015
  Odpovědět

  na bolesti kloubů bych doporučila chladivé mazání od značky Priessnitz. Pomáhá taky na revma nebo ztuhlé svalstvo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení