Hledáte zubního lékaře v Praze?

Zubní, Lékař
Zveřejněno: 21.6.2014 , datum poslední aktualizace: 18.2.2017

Mnoho z nás dobře ví, jaký problém je najít dobrého zubního lékaře, který přijímá nové pacienty a čekací doby na volný termín u něj nejsou v řádu až několika dlouhých měsíců. Dentistů je u nás prostě pořád celkem málo v celé republice, ale obzvlášť v Praze. Problém bývá také s ordinační dobou, kdy zaměstnaný člověk nemá vždy příležitost vzít si volno a jít k lékaři. Řešení obojího nabízí dentální klinika KVALIDENT na Praze 5. Nejen, že přijímá nové pacienty, ale její zubní ordinace nabízí svým pacientům ordinační hodiny také dva dny v týdnu až do večera a dokonce i v sobotu. Pro náhlé případy je pak k dispozici zubní pohotovost.

KVALIDENT je stomatologické centrum využívající nejmodernější technologie a postupy, kvalitní materiál, ale také citlivý přístup ke svým pacientům. Zajišťuje komplexní stomatologické služby pro děti a dospělé, což zahrnuje estetickou stomatologii, šetrné bělení zubů, dětskou stomatologii, implantologii, zubní protetiku, parodontologii, zubní chirurgii, analgosedaci a také léčbu onemocnění temporomandibulárního (čelistního) kloubu, na který je v naší republice zaměřena jen velmi malá část odborníků. K vyšetření čelistního kloubu se používá unikátní americký diagnostický komplex BioPAK, který má zubní ordinace na Praze 5 jako jediná v ČR. K diagnostice zubních kazů tu zase používají sofistikovaný laserový přístroj a šetrné digitální snímkování. Moderní doba prostě přináší nové technologické možnosti pro větší komfort pacientů a tyto novinky tu maximálně využívají. Během vstupní prohlídky vám bude nejdříve poskytnuta odborná konzultace a vypracován individuální plán dalšího ošetření nebo prevence přímo pro váš stav chrupu. Podle tohoto plánu se pak zahájí případná léčba.

Hledáte zubního lékaře v Praze?

Kromě špičkových služeb a příznivé ordinační doby je výhodou jistě i poloha zubní kliniky v klidné lokalitě poblíž metra a s vlastním parkovištěm. Pokud hledáte svého dentistu v Praze, může být KVALIDENT pro vás tou pravou volbou.

Mohlo by vás zajímat:  Síla srdečního tepu: Jaký má vliv na naše tělo a zdraví?

 

Štítky:

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení