Jakým dárkem potěšit čerstvého držitele vysokoškolského titulu?

promoce
Zveřejněno: 12.7.2018

Blíží se promoce některého z Vašich rodinných příslušníků a rádi byste jim k tomuto životnímu úspěchu darovali originální dárky? Státnice u mnohých studentů doprovází probdělé noci, spousta nervozity i drásajících nervů. Málokdo dokáže u toho chvíli prožít v klidu. Promoce jsou naopak pomyslnou třešničkou na dortu. Právě v okamžiku, kdy slyšíme vyslovovat jméno, spadne absolventovi kámen ze srdce a dmeme se pýchou, že právě jemu se podařilo dostudovat vysokou školu. Dárek k promoci si absolvent vysokoškolského studia rozhodně zaslouží.

Jaký dárek k promoci?

Dárek k promoci může mít hned několik podob. Může se jednat o praktickou věc, drobnost na památku nebo třeba zážitek, na nějž bude obdarovaná osoba vzpomínat ještě několik let po promoci. Zaujal-li Vás nápad na originální dárek v podobě zážitku, pak můžete o pomoci při výběru požádat Firmu na zážitky. Na jejím webovém portále www.firmanazazitky.cz najdete bohatou inspiraci na zážitky, které mohou být nejen krásným dárkem k promoci, ale také příjemným letním zpestřením. V sekci originální dárky pro muže i ženy najdete kulinářské i adrenalinové zážitky. Technicky zdatnému absolventovi vysoké školy můžete splnit jeho dětský sen voucherem na zážitkový kovářský kurz. Chvíle adrenalinu mohou čertví držitelé vysokoškolského diplomu prožít při indoor skydivingu, flyboardingu nebo třeba při zdolávání speleoferrat v Moravském krase.

Jakým dárkem potěšit čerstvého držitele vysokoškolského titulu?

Darujte netradiční dárek čerstvému absolventu vysoké školy!

netradičních dárcích se mohou skrývat také poukázka na wellness zážitky. Relaxaci si mohou žít během romantické noci v korunách stromů nebo během pobytu v mnišské cele na dvě noci v Broumově. Snad žádnou ženu nezklame výroba přírodní léčivé kosmetiky nebo individuální kurz umělecké mozaiky.

Mohlo by vás zajímat:  Už máte připravenou domácí lékárničku na zimní období?

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení