Kontaktní čočky inspirované lidským okem – pohodlné a skvělé řešení očích vad

Kontaktní, čočky
Zveřejněno: 29.7.2014 , datum poslední aktualizace: 18.2.2017

Svět kolem nás nabízí tolik krás a barev, až z nich přechází zrak. Bohužel ne každému byly do vínku dány zdravé oči, které všechnu tuto krásu umožňují bez problémů vidět. Nejčastějšími vadami zraku jsou krátkozrakost nebo naopak dalekozrakost. Dnes již ale naštěstí není problém zajít k lékaři a podle výsledků vyšetření si v optice pořídit pomůcky pro lepší vidění, dioptrické brýle nebo kontaktní čočky. Právě ty jsou velmi oblíbenou alternativou a jejich vývoj jde neustále kupředu. Chcete svým očím dopřát maximální přirozenost a sobě tak pohodlí a ostré vidění po celý den? Sáhněte po novince na trhu, jednodenních kontaktních čočkách Biotrue.

Bioinspirace

Jednodenní kontaktní čočky jsou inspirovány přirozenou fyziologií lidského oka. Díky tomu dokáží zaručit ten nejlepší komfort při nošení čoček. Už žádné zarudlé a podrážděné oči! Tyto kontaktní čočky přináší způsob zdravého a bezproblémového vidění. Obsahují totiž 78 % vody stejně jako oční rohovka, propouští dostatek kyslíku a navíc povrch čočky napodobuje lipidovou vrstvu slz, což zabraňuje jejich vysychání. Díky tomu si drží po celou dobu nošení tvar a přilnavost, dobře sedí a nedráždí oči. Čočka zůstane přesně na svém místě a tím zajistí po celý den ostré vidění bez nepříjemného zkreslení a rozostření. Oči také neunavuje tolik jako obyčejné kontaktní čočky.

Snadná aplikace

Mnoho lidí se obává nošení kontaktních čoček z důvodu jejich aplikace. Děsí je také představa cizího předmětu v oku. To je ale zbytečná obava. Zavádění kontaktních čoček je otázkou několika vteřin a chce jen trochu cviku. Kontaktní čočka okamžitě po vložení přilne k oku a vůbec není cítit, že ji člověk má. Jednoduchý návod, jak vložit a vyjmout kontaktní čočku najdete zde.

Nošení čoček znamená zdravé a pohodlné řešení refrakční vady. Navíc oproti brýlím nemusíte mít obavy, že je někde zapomenete či vám spadnou a rozbijí se. Nenechte se omezovat špatným viděním a sáhněte po tom nejlepším řešení.

Mohlo by vás zajímat:  Vyrobte si domácí dezinfekci na ruce, Zn.: Snadno a rychle
Štítky: ,

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení