Nestresujte se a vyberte si dovolenou na příští rok již letos

nestresujte-se
Zveřejněno: 30.11.2017 , datum poslední aktualizace: 25.10.2018

Pokud si letos dovolenou včas na příští rok zvládnete zajistit včas, vyhnete se tak každoročnímu stresu. Vsaďte na přípravu! Dovolená First Minute je přesně to, co potřebujete. Má totiž mnoho nesporných výhod, které ocení vaše peněženka, psychika, zdravé tělo i klidná duše.

Chtějte to nejlepší

Včasný výběr dovolené nabízí jen samé plusy. Chtějte ta nejlepší místa za super cenu. Nabídka je v tomto období opravdu největší. Chcete výhled na moře a apartmá se slunečnou terasou? Není problém. Máte raději centrum dění na třídě plné obchůdků a barů s koktejly a deštníčky? Ubytujte se na lukrativní adrese. V nabídce najdete ty nejoblíbenější hotely a apartmány blízko pláže s pokoji s výhledem na moře. Nádherné východy i západy slunce nad hladinou moře vám tak nikdy neuniknou. Usnadněte si život a kupte si zájezd už nyní.

jakbytfit

Nejlepší ceny za nejlepší služby

Dovolená First Minute vám dá možnost širokého výběru ale i těch nejlepších cen za prvotřídní služby a bonusy. Oproti klasickým cenám rozhodně ušetříte a čekají vás také další bonusy. Výhodou je i systém záloh, díky kterému hned nemusíte zaplatit celý zájezd najednou. Stačí zaplatit 1 500 korun za osobu v celkové minimální zálohové částce za zájezd 4 000 korun a dovolená snů je připravena v rezervaci pouze pro vás. Cenu pak doplatíte během roku a zbytek před zájezdem. Nemusíte mít strach, že vyčerpáte rodinný rozpočet zrovna na Vánoce.

Vsaďte na přípravu, zahoďte stres a starosti

Přípravy na dovolenou zahajte již nyní. Nemáme na mysli, že už nyní si máte sbalit kufr, ale je spousta věcí, které už můžete pomalu zařídit nyní. Máte dost času na to, zamluvit si dovolenou v práci. Pomalu si můžete začít vyměňovat peníze, plánovat cestu nejen na letiště a z letiště, zjistit si všechna místa a památky, které chcete na dovolené projít. Díky First Minute dostanete navíc pojištění, svoz na letiště či parkování u něj zdarma! Vyměňte Last Minute za First Minute. Zbavíte se stresu a nervozity, kdy vám zase chybí půlka věcí v kufru a ubytování vám nevyhovuje.

Mohlo by vás zajímat:  Březová voda: Její prospěšné účinky nejen na vlasy a jak na sběr?

jakbytfit (2)

Výhody First Minute zájezdů v kostce:

  • Výhodná nižší cena First Minute zájezdů u dospělých až o 18 % méně a výhodné ceny pro děti.
  • Parkování zdarma u letiště Praha či Ostrava.
  • Výhodné cestovní pojištění a pro děti do 12 let pojištění zdarma.
  • Garance zachování ceny, i když dojde k navýšení ceny paliva a zavedení jakékoliv další taxy.
  • Bohatá nabídka nejlepších míst, apartmánů, penzionů či vil a malých luxusních hotelů i rezervace pokoje s výhledem na moře.

Náš tip: 

Pokud znáte Bulharsko z dávných dob, budete nadšeni z jeho proměny. A jestliže jste tam nikdy nebyli, je nejvyšší čas to napravit. Čekají vás čisté pláže a luxusní ubytování. Vychutnáte si fantastická jídla, jako typický bulharský bílý sýr, kislom mljaku v podobě bulharského jogurtu, masu ochuceném čubricou neboli saturejkou a musace a kebabči, což je maso podobné našemu čevabčiči. K tomu si dáte skvělé červené víno, doporučujeme třeba Mavrud. Konečně žádný spěch a zaručeně se zde zbavíte stresu. First Minute Bulharsko 2018 s cestovní kanceláří Viamare rozhodně stojí za to.

Štítky: , ,

Podobné články

od
Mám ráda život se vším, co přináší. Zajímá mě zdravý životní styl, nutričně hodnotná strava, všechny způsoby cvičení a druhy sportů, aktivní způsob života, témata kolem rodiny, vztahů, módy i krásy.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení