Proč do firmy pořídit filtr na vodu?

Filtr, Voda
Zveřejněno: 21.6.2014 , datum poslední aktualizace: 18.2.2017

Pitný režim je třeba dodržovat za všech okolností, o tom není pochyb. Netřeba ani příliš diskutovat o tom, že nejpřirozenějším a nejzdravějším nápojem je čistá pramenitá voda. Jenže kohoutková voda mnoha lidem příliš nechutná. Je sice pitná a vcelku kvalitní, ale kvůli přidanému chlóru je nepříjemně cítit chemikáliemi, což nás od jejího pití často odrazuje. Mnoho domácností tak situaci řeší nákupem balené vody. Otázku pitného režimu však musíme řešit nejen doma, ale také na pracovišti, kde trávíme podstatnou část dne. Naštěstí dnes již mnoho zaměstnavatelů tento problém bere v potaz a přináší i jeho řešení v podobě dodávky pitné vody pro své zaměstnance. Jenže barely vody do výdejníků jsou poměrně nákladnou variantou, která se firmám příliš nevyplatí, a kupovat vodu balenou v PET lahvích už vůbec ne. Máte také firmu a chcete svým zaměstnancům dopřát kvalitní pitnou vodu a přitom ještě ušetřit? Řešením je filtr na vodu, který z vody z kohoutku odstraní všechny nežádoucí látky a také nepříjemný zápach, takže bude chutnat skvěle. Takové filtry na vodu nabízí společnost Fontana Watercoolesrs, její nabídku si můžete prohlédnout na webu www.fontana.cz.

Jak fungují filtry na vodu?

Za vším stojí aktivní uhlí, které velmi účinně zachycuje chemikálie. Z vody, protékající filtrem, je odstraněn chlór, bakterie, kovy a další nečistoty a rovněž se také sníží její kyselost. Používání filtrů na vodu bylo testováno a schváleno zdravotním ústavem, což svědčí o kvalitě filtrů a jejich účinnosti. Vybírat můžete ze dvou variant, menšího a většího filtru, které mají trochu odlišné vlastnosti, ale stejně dobrý výsledek.

Proč zvolit filtraci vody místo kupování vody balené?

Důvodů pro pořízení filtru na kohoutkovou vodu je několik a každý z nich je sám o sobě významný. Ekonomická stránka věci je asi tím prvním argumentem při úvaze o pořízení filtru vody místo výdejníku barelové vody nebo vody v PET lahvích. Úspora je totiž velmi výrazná. Ať už zvolíte pořízení filtru PURImini nebo pronájem většího PURImaxi, investice se vám velmi rychle vrátí zpět. Filtry mají dlouhou životnost a přefiltrují opravdu velký objem vody. Pro životní prostředí je filtrace vody z vodovodního řádu tím nejlepším řešením, protože nepřináší oproti balené vodě žádný zbytečný odpad. A také se již nebudete muset starat o neustálé objednávky barelů nebo lahví vody, aby bylo ve firmě stále co pít. Výborná kvalitní voda bude takto k dispozici kdykoliv.

Mohlo by vás zajímat:  Oves je plný energie, ale i zdrojem duševního klidu

Společnost Fontana Watercoolesrs se specializuje na kompletní služby v oblasti filtrů na vodu, ale taktéž nápojových automatů a kávovarů pro firmy i velké společnosti. Je tak dobrou volbou i pro vaši firmu.

Štítky: ,

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Komentáře

    • Roman
    • 23.6.2017
    Odpovědět

    My máme doma filtr Berkey. A je skvělý tak proč ho nepořídit i do firmy….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení