SeneCura, to je jistota kvalitní odborné péče a pohodového stáří

SeneCura
Zveřejněno: 28.3.2019 , datum poslední aktualizace: 1.4.2019

Na Domovy pro seniory a Domovy se zvláštním režimem se dnes už nepohlíží jako na něco, kam odkládáme přestárlé jedince naší společnosti. Společnosti SeneCura je toho důkazem. Naleznete v nich tu nejlepší možnou péči 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Proč si nedopřát tu náležitou péči, komfort a pohodlí právě v době, kdy ji nejvíce potřebujeme? Být mezi svými, tedy lidmi, kteří mají společné potíže i zájmy je totiž v pokročilém věku klíčové. Čas může plynout mnohem pomaleji a můžeme si jej užít tak, jak doopravdy chceme. S náležitou péčí a podporou to jde mnohem snáz. Moderně vybavená a specializovaná SeniorCentra disponují prověřeným rakouským modelem péče se zaměřením na osoby s Alzheimerovou chorobou, demencí či sníženou soběstačností. Jde o zcela unikátní a inovativní koncept péče, který je prověřený mateřskou společností SeneCura a je vyvíjený více než 20 let. Kromě zdravotní, ošetřovatelské a sociální péče tato centra nabízí širokou škálu doplňkových služeb a volnočasových aktivit.

SeneCura

Lidskost, Úcta a Respekt

Přesně toto si totiž každý člověk zaslouží. Tam kdesi za vráskami se totiž skrývá po okraj naplněný život, bohaté zkušenosti a velká spousta vykonaného dobra. Zaměstnanci v centrech této společnosti dobře vědí, co je důležité ve stáří. Díky nim zde každý může být součástí společenského života, zůstat co nejdéle aktivní, zažívat hezké okamžiky a přitom mít neustále jistotu, že mu bude poskytnuta ta nejlepší možná péče. Život seniorů celkem ve 14-ti domovech SeneCura v České republice je plnohodnotný a šťastný.

senecura

Společnost SeneCura a ORPEA

Společnost SeneCura disponuje více než 6 800 lůžky a 81 zařízeními. Je tak předním soukromým poskytovatelem péče v Rakousku a držitelem mnoha ocenění za kvalitu a inovaci. Svými znalostmi a letitou zkušeností v oblasti péče je jistotou i pro klienty v České republice. Společnost SeneCura se v roce 2015 stala součástí francouzské skupiny ORPEA, která je evropským lídrem v oblasti péče o seniory. Společně sdílejí svoji profesionalitu, zkušenosti a léty osvědčené postupy pro poskytování těch nejlepších služeb a péče pro seniory.

Mohlo by vás zajímat:  Neumím zacházet s penězi

SeneCura

Důstojné stáří pro každého

Společnost ORPEA funguje ve Francii od roku 1989 pod vedením zakladatele, neuropsychiatra Dr. Jean Claude Mariana. Specializuje se na poskytování péče osobám trpící ztrátou psychické i fyzické nezávislosti. Provozuje domovy s pečovatelskou službou, rehabilitační i psychiatrické kliniky a poskytuje také služby domácí péče. Již více než 25 let je právě skupina ORPEA známá svým pečlivým přístupem k neustálému zlepšování kvality služeb poskytovaných klientům. Je založená na silných lidských hodnotách, díky nimž zajišťuje každodenního pohodlí, bezpečí a pohodu mnoha seniorům. Spojení se společností SeneCura tak garantuje náležitou péči a zázemí, které můžete dopřát svým nejbližším i sobě. Důstojné stáří zde není výsadou, ale samozřejmostí.

 

 

Štítky: , , ,

Podobné články

od
Mám ráda život se vším, co přináší. Zajímá mě zdravý životní styl, nutričně hodnotná strava, všechny způsoby cvičení a druhy sportů, aktivní způsob života, témata kolem rodiny, vztahů, módy i krásy.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení