Skoncujte s celulitidou jednou provždy

celulitida_titul

Přestože si každý rok říkáme, že s přípravou na plavkovou sezonu letos opravdu začneme včas, ruku na srdce, zvládly jste to? Pro všechny, které to honíme klasicky na poslední chvíli pár týdnů před dovolenou, máme pár tipů, které si s celulitidou poradí opravdu spolehlivě. A věřte, že se hodí, protože přestože to tak podle instagramových fotek nevypadá, celulitidou trpí víc než 80 % žen bez ohledu na váhu. Takže s chutí do toho!

Formování postavy mrazem nebo teplem?

Při formování postavy je v problémových partiích skvělým pomocníkem Cooltech – skutečná kryolipolýza, kterou může provádět pouze lékař. Vaše tukové buňky totiž zmrazí na -8°C, zatímco kůže zůstane nedotknutá. Úbytek objemu je měřitelný okamžitě a další 3 měsíce dále hubnete! Klinické studie prokázaly úbytek tuku až o 80 % během 4 měsíců! Pokud na to chcete jít volněji, nebo si jen udržujete postavu a kůži bez celulitidy, doporučují specilalisté institutu Asklepion neinvazivní ošetření Vellashape II.

tite Fx jak funguje

BodyTite: jediná liposukce, která vypne a vyhladí kůží

V místech, kde se nedaří shodit tukové polštářky ani pravidelně sportujícím hrdinkám, nastupuje liposukce. Chirurgický výkon v Asklepionu ale umí kromě odsátí tuku i něco navíc. V Londýnské 39 používají radiofrekvenční liposukci BodyTite, která současně odsává tukové buňky a zároveň tepelnou energií vypíná kůži. Takže nezůstávají žádné nerovnosti, žádná povadlá kůže a BodyTite si dokonce poradí i s celulitidou. V Asklepionu navíc mají díky spolupráci více oddělení skvělý program pooperační péče – doporučí vám například lipomasáže LPG, které dovedou vaši postavu k dokonalosti.

cooltech_před a po

LPG a anticelulitidní programy se silou moře

V Asklepionu můžete účinně bojovat s celulitidou také při pravidelných návštěvách kosmetičky. Z tělových ošetření je pravým zabijákem pomerančové kůže francouzský program mořské kosmetiky Phytomer Sculpt Zone. Intenzivní 60minutová péče na problematické partie radikálně odbourává tuky z problematických partií a potlačuje celulitidu. Můžete ji absolvovat ve formě expresní 3denní péče anebo jako intenzivní 2týdenní program, takže se dá pojednat opravdu jako poslední záchrana před dovolenou. Pokud ošetření Phytomer nakombinujete s některým výše zmíněným přístrojem, maximalizujete metabolismus kůže a urychlíte oběh lymfy. Výsledkem jsou změny objemu problematických partií, vymizení celulitidy a zpevněná kůže.

Mohlo by vás zajímat:  Jak si vypěstovat domácí rajčata ze semínek – krok za krokem

Podobné články

od
Již od roku 2010 pro vás připravujeme obsah ze světa zdraví, životního stylu, psychologie a zdravé stravy. Stovky článků, milióny čtenářů. Děkujeme za vaši přízeň.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení