Spolu na jedné vlně

tawan-classic-thai-massage-couple--27-57023a0b4582c
Zveřejněno: 1.3.2017

Snad nikoho nenapadne přijmout pozvání na svatbu a nevydat se tam s nějakým svatebním dárkem v ruce. Ne každý si však umí s jeho výběrem poradit. Proto většinou novomanžele následující den čeká rozbalování svatebních přání, z nichž vypadávají papírové bankovky v různém množství a hodnotách.

Je pravdou, že tento druh svatebního daru většina novomanželů ocení, na druhou stranu, jsou svatební hosté, kteří by rádi byli při výběru svatebního daru originální. Jestliže i vy si rádi dáváte na výběru dárků, ať už svatebních nebo jakýchkoliv jiných, záležet a rádi obdarované překvapujete, pak je načase vyzkoušet něco nového.

Už nemusíte trávit mnoho hodin chozením po nákupních centrech a hledáním toho nejlepšího, nejoriginálnějšího dárku. Na stránkách www.firmanazazitky.cz najdete mnoho typů nejen na svatební dary. Jsou zde tipy na dárky romantické, adrenalinové i sportovní. V jednotlivých kategoriích hravě najdete dárky pro muže i ženy každého věku.

Právě mezi sportovními zážitky najdete mnoho tipů na svatební dary. Některé z nich jsou s kapkou adrenalinu, jiné naopak odpočinkové. V každém případě jsou ale vhodné pro páry. Jedním z nich je třeba romantická večerní plavba po Lipenské přehradě. Během 3 hodinové projížďky si novomanželé mohou užívat odpočinku, dopřát si večeři pro dva v jachtařském klubu ale především vychutnat si houpání na vlnách a pohled na zapadající slunce.

Jen stěží se vám bude hledat jiný dárek, který by byl vhodnější jako svatební dar. Tento dárek v sobě totiž spojuje vše. Je dostatečně romantický, dostatečně netradiční a především velmi originální. Jestli se vám zda ale projížďka příliš krátká, pak jim můžete pronajmout kajutovou plachetnici na jeden den včetně přespání. Kromě projížďky si také vyzkouší jaké to je kormidlovat plachetnici. U tohoto zážitku totiž budou řídit loď sami.

Mohlo by vás zajímat:  Co mi může prozradit Body Mass Index neboli BMI?

Podobné články

od
Již od roku 2010 pro vás připravujeme obsah ze světa zdraví, životního stylu, psychologie a zdravé stravy. Stovky článků, milióny čtenářů. Děkujeme za vaši přízeň.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení