Zdravá záda s batohy Bagmaster

Bagmaster
Zveřejněno: 11.4.2019

Možná vám i vašim dětem připadají tašky přes rameno více šik. Nicméně vychýlení páteře se zvětšuje s věkem. A to, co se vám dnes nezdá jako problém, za pár let zaručeně na svých zádech pocítíte.

Českou společnost Bagmaster s.r.o. založil v roce 2002 PaedDr. Emil Blažek. Rozhodl se vyrábět kvalitní školní aktovky a batohy určené nejen českým dětem. Čerpal ze svých zkušeností s dětmi, které sledoval při jejich vývoji. Zdravý růst a vývoj dětí je totiž klíčový. Proto společnost vyvinula anatomický zádový systém, který perfektně kopíruje dětskou páteř a současně pomáhá tento prostor odvětrávat. Komfort při nošení je tedy dokonalý. Bederní pás slouží pro rozložení hmotnosti batohu a hrudní pás zafixuje batoh na zádech proti samovolnému pohybu.

Bagmaster

Česká výroba anatomicky tvarovaných batohů

Výroba anatomických školních aktovek a batohů z kvalitních materiálů probíhá od návrhů až po několikanásobné prošívání plně pod kontrolou v českých dílnách. Díky tomu se batohy vyznačují prvotřídní kvalitou. Na batohy je poskytována tříletá záruka a vybrané řady splňují i náležitosti školních batohů podle Státního zdravotního ústavu. Disponují zdravotním posudkem z Fakulty zdravotnických studií Západočeské Univerzity v Plzni. Ten specifikuje velikost i propracování ramenních popruhů, které korigují zatížení v oblasti krku a zad. Díky tomu je zabráněno vytváření řetězových poruch v podobě svalové spasmy, kloubní blokády, vzniku bolestí šíje či zad.

Bagmaster

Výběr školní aktovky a studentského batohu

Pro prvňáčky je stále vhodnější školní aktovka. V Bagmasteru najdete extra lehké a ergonomicky tvarované školní aktovky s hmotností 1 kg. Mají nezávislý atest či certifikaci, pevnou a přitom lehkou konstrukci. Disponují protiskluzovou úpravou a nedotýkají se krku dítěte, proto nedochází k oděru kůže. Elastický hrudní pás zabrání sklouzávání z ramen, fixuje batoh na zádech a minimalizuje jeho pohyb mimo osu páteře. Disponuje viditelnými reflexními prvky a nožičkami, je omyvatelný a voděodolný, má praktické ucho na nošení i zavěšení a mnoho praktických kapes nejen na svačinu, láhev nebo klíče. Stejně tak propracované a odolné jsou i studentské a školní batohy.

Mohlo by vás zajímat:  Máte astma a sportujete? Poradíme vám, čemu se vyvarovat

Široký výběr

V nabídce najdete školní aktovky pro prvňáčky i školáky, pro studenty i dospělé, školní doplňky jako jsou penály, lahve, boxy na svačinu nebo přídavné reflexní prvky. Společnost Bagmaster má svojí hlavní pobočku v Plzni a najdete zde i prodejní showroom. Batohy Bagmaster se dají koupit v síti maloobchodních prodejen i v e-shopu Bagmaster. Batohy Bagmaster jsou prostorné, praktické a ergonomicky tvarované. Pohodlně se nosí a podporují zdravý vývoj páteře. Navíc mají pěkný design a vyrábí se v různých stylech a barvách.

Štítky: , , , , , ,

Podobné články

od
Mám ráda život se vším, co přináší. Zajímá mě zdravý životní styl, nutričně hodnotná strava, všechny způsoby cvičení a druhy sportů, aktivní způsob života, témata kolem rodiny, vztahů, módy i krásy.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení