Flextor kloubní výživa: Recenze

pexels-gonzalo-facello-1432039
Aktualizováno

Klouby máme všichni. Ne každý se o ně ale dovede pořádně postarat. Což se může v průběhu času ukázat jako dost zásadní problém. Pokud se bojíte, že si klouby poškodíte sportem, nebo že je sejme stárnutí, včas si obstarejte kvalitní kloubní výživu. Mohl by jí být například Flextor?

Klouby nám umožňují normálně se hýbat. Nejen, že nám dovolují zvedat ruce, nebo nohy a manipulovat s většími, či menšími předměty, ale také se převalovat v posteli a dělat i úplně nejobyčejnější věci. Vlivem nadměrné zátěže, nemoci nebo stárnutí v nich ale může docházet ke změnám, které vedou k úbytku chrupavek a tím pádem k bolestivému pohybovému aparátu.

Proto by měl každý z nás myslet na to, jak chrupavky ochrání. (Přestat se hýbat úplně je totiž nesmysl. Během fyzické aktivity dochází k promazávání pouzdra kloubní tekutinou.) V překladu to většinou znamená investici do kvalitní kloubní výživy.

Jelikož je takových preparátů na našem trhu k dispozici spousta, mrkneme se na to, co dovede kloubní výživa Flextor. 

Co je to Flextor

27224

Flextor je prémiový kloubní přípravek od výrobce Advance Nutraceutics, jehož cílem je komplexní péče o klouby. To dokládá 7 aktivních látek, které objevíme v jeho složení. To by mělo vést ke komfortnímu a normálnímu pohybu.

Účinky na klouby

pexels-jeshootscom-7432

Drtivá většina přípravků na klouby, včetně Flextoru, přispívá k aktivnímu životu, během kterého se budete moci oddávat běžným, ale i náročnějším aktivitám. (Jízda na bruslích, posilování, kardio cvičení, chůze s trekingovými holemi…) Také pomáhá udržovat normální stav kloubů. Investovat do něj tedy mohou jak sportovci, tak lidé, kteří chtějí předejít komplikacím v budoucnu.

Mohlo by vás zajímat:  Nastane-li období spalniček, víte, jak je poznat? Osvědčené rady a tipy.

Složení Flextor

Abychom si ověřili, že to nejsou jen líbivá slovíčka, mrkneme se na to, jaké má Advance Flextor složení. To totiž nejlépe napoví, zda má smysl do něj vložit svoji důvěru, či nikoliv.

Ve složení Flextoru objevíme:

 • Glukosamin sulfát
 • Chondroitin sulfát
 • MSM
 • Extrakt z Boswellie serraty
 • Bromelain
 • Kolagen
 • Vitamín C

Z našeho úhlu pohledu vypadá složení Flextoru příznivě. Glukosamin a chondroitin jsou látky, které se v kloubech přirozeně nachází. V kloubních výživách se obyčejně používá i kolagen a vitamín C (který zlepšuje jeho vstřebatelnost) a MSM. Rozhodně se tedy nemusíte bát Flextor vyzkoušet.

Kompletní složení

Aktivní složkyVe 2 tabletách
Glukosamin sulfát700 mg
Chondroitin sulfát300 mg
MSM200 mg
Boswellia serrata extrakt 5:1 (odpovídá 500 mg boswellie)100 mg
Bromelain 1200 GDU/g100 mg
Kolagen (hydrolyzát)40 mg
Kolagen typ II (nativní)2000 μg
Vitamin C40 mg (50% RHP*)
RHP*: Referenční hodnota příjmu.

Objednávka a cena

stažený soubor

Flextor lze zakoupit na oficiálních internetových stránkách Advance Nutraceutics. Obyčejně je ale k sehnání i na internetových stránkách lékáren. (Včetně kamenných prodejen.) Takže je pro zákazníky velmi dobře dostupný. (Lékárny navíc nenabízí nic, co by nepodlehlo důkladné kontrole.) Co se týče ceny, ta se prodejce od prodejce různí. Zatímco Advance Flextor prodává za 399,- (původně 569,-), jinde ho seženete za 335-425,-. Proto je dobré použít před nákupem srovnávač.

Výhody a nevýhody

Výhodou je nepochybně to, že je Flextor volně prodejný. Také obsahuje látky, které se běžně používají v kloubních výživách, takže bude plnit slibovaný účel. Nevýhodou ale je, že vás nezbaví chronických obtíží, které vyžadují klasickou léčbu. (Třeba při pokročilé artróze.) Nevýhodou může být i různící se cena, kdy za něj zaplatíte více než byste reálně museli.

Mohlo by vás zajímat:  Alavis Triple Blend Extra silný na klouby - recenze

pexels-andrea-piacquadio-3768140

Zkušenosti

Zákazníci, kteří se rozhodli Advance Flextor vyzkoušet říkají, že:

Výhody
 • Se snadno užívá
 • Dělá to, co slibuje
 • Pocítili pozitivní změnu i přes svůj nižší věk
 • Rádi podpoří lokální značku
 • Má rychlý nástup účinků

Zákazníci, kteří nebyli spokojení říkají, že:

Nevýhody
 • Stojí moc peněz
 • Na někoho vůbec nepůsobil

Také jsme ale zaznamenali pár nevýhod. Lidé si občas stěžovali na vyšší cenu a na nutnost užívat několik tablet za den. Čímž jeho balení trochu méně vydrží. Většina by ho ale poradila užívat i ostatním.

Zkušenosti z internetu

flextor recenze
Zdroj: Heureka.cz

flextor zkušenosti

Zkoušeli jste někdy Advance Flextor? Pokud ano, co si o něm myslíte?

Zdroje informací

https://doplnky-stravy.heureka.cz/flextor-120-tablet/ – Flextor 120 tablet (česky)

https://cs.wikipedia.org/wiki/Chondroitin_sulfát – Chondroitin sulfát (česky)

https://cs.wikipedia.org/wiki/Glukosamin – Glukosamin (česky)

https://cs.wikipedia.org/wiki/Kadidlovník – Kadidlovník (česky)

Štítky: , , , ,

Podobné články

od
Zdraví máme jen jedno. Proto je důležité znát své tělo a věnovat se prevenci. Alespoň to je moje nepsané krédo, kterým se pokouším řídit každý den. Také je to přístup, který se snažím dostat do každého jednoho článku. Věřím, že alespoň jednoho z vás motivuje k tomu, aby se k sobě choval s větším respektem.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ohodnoťte tento článek
0 sdílení