Flextor kloubní výživa: Recenze

pexels-gonzalo-facello-1432039
Zveřejněno: 30.11.2020 , datum poslední aktualizace: 7.3.2022

Klouby máme všichni. Ne každý se o ně ale dovede pořádně postarat. Což se může v průběhu času ukázat jako dost zásadní problém. Pokud se bojíte, že si klouby poškodíte sportem, nebo že je sejme stárnutí, včas si obstarejte kvalitní kloubní výživu. Mohl by jí být například Flextor?

Klouby nám umožňují normálně se hýbat. Nejen, že nám dovolují zvedat ruce, nebo nohy a manipulovat s většími, či menšími předměty, ale také se převalovat v posteli a dělat i úplně nejobyčejnější věci. Vlivem nadměrné zátěže, nemoci nebo stárnutí v nich ale může docházet ke změnám, které vedou k úbytku chrupavek a tím pádem k bolestivému pohybovému aparátu.

Proto by měl každý z nás myslet na to, jak chrupavky ochrání. (Přestat se hýbat úplně je totiž nesmysl. Během fyzické aktivity dochází k promazávání pouzdra kloubní tekutinou.) V překladu to většinou znamená investici do kvalitní kloubní výživy.

💡  Nakupujte bezpečně: Flextor nebo jakýkoliv doplněk stravy doporučujeme kupovat v oficiální nebo ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Flextor

Jelikož je takových preparátů na našem trhu k dispozici spousta, mrkneme se na to, co dovede kloubní výživa Flextor.

Co je to Flextor

✅Flextor je  prémiový kloubní přípravek od výrobce Advance Nutraceutics, jehož cílem je komplexní péče o klouby.  To dokládá 7 aktivních látek, které objevíme v jeho složení. To by mělo vést ke komfortnímu a normálnímu pohybu.

Účinky na klouby

pexels-jeshootscom-7432

advance flextor recenze

Drtivá většina přípravků na klouby, včetně ✅ Flextorupřispívá k aktivnímu životu, během kterého se budete moci oddávat běžným, ale i náročnějším aktivitám. (Jízda na bruslích, posilování, kardio cvičení, chůze s trekingovými holemi…) Také pomáhá udržovat normální stav kloubů. Investovat do něj tedy mohou jak sportovci, tak lidé, kteří chtějí předejít komplikacím v budoucnu.

Mohlo by vás zajímat:  Léčba tenisového lokte: Co vám pomůže a kam se obrátit

Složení Flextor

Abychom si ověřili, že to nejsou jen líbivá slovíčka, mrkneme se na to, jaké má ✅ Advance Flextor složení. To totiž nejlépe napoví, zda má smysl do něj vložit svoji důvěru, či nikoliv.

Ve složení Flextoru objevíme:

 • Glukosamin sulfát
 • Chondroitin sulfát
 • MSM
 • Extrakt z Boswellie serraty
 • Bromelain
 • Kolagen
 • Vitamín C

Z našeho úhlu pohledu vypadá složení Flextoru příznivě. Glukosamin a chondroitin jsou látky, které se v kloubech přirozeně nachází. V kloubních výživách se obyčejně používá i kolagen a vitamín C (který zlepšuje jeho vstřebatelnost) a MSM. Rozhodně se tedy nemusíte bát Flextor vyzkoušet.

Kompletní složení

Aktivní složky Ve 2 tabletách
Glukosamin sulfát 700 mg
Chondroitin sulfát 300 mg
MSM 200 mg
Boswellia serrata extrakt 5:1 (odpovídá 500 mg boswellie) 100 mg
Bromelain 1200 GDU/g 100 mg
Kolagen (hydrolyzát) 40 mg
Kolagen typ II (nativní) 2000 μg
Vitamin C 40 mg (50% RHP*)
RHP*: Referenční hodnota příjmu.

 

Objednávka a cena

✅Flextor lze zakoupit na oficiálních internetových stránkách Advance Nutraceutics. Obyčejně je ale k sehnání i na internetových stránkách lékáren. (Včetně kamenných prodejen.) Takže je pro zákazníky velmi dobře dostupný. (Lékárny navíc nenabízí nic, co by nepodlehlo důkladné kontrole.) Co se týče ceny, ta se prodejce od prodejce různí. Zatímco Advance Flextor prodává za 399,- (původně 569,-), jinde ho seženete za 335-425,-. Přesto doporučujeme provést nákup na oficiálním webu ✅Flextor.cz.

💡  Doporučujeme – Flextor na klouby flextor-recenze

🏃‍♂️ Prémiový kloubní přípravek

✅ Kombinace 7 přírodních látek
✅ Prémiová péče o klouby
✅ Podporuje správnou funkci kostí a chrupavek

Výhody a nevýhody

Výhodou je nepochybně to, že je Flextor volně prodejný. Také obsahuje látky, které se běžně používají v kloubních výživách, takže bude plnit slibovaný účel. Nevýhodou ale je, že vás nezbaví chronických obtíží, které vyžadují klasickou léčbu. (Třeba při pokročilé artróze.) Nevýhodou může být i různící se cena, kdy za něj zaplatíte více než byste reálně museli.

Mohlo by vás zajímat:  Vital Proteins Collagen [recenze]: Jaké jsou zkušenosti?

pexels-andrea-piacquadio-3768140

Zkušenosti

Zákazníci, kteří se rozhodli Advance Flextor vyzkoušet říkají, že:

Výhody
 • Se snadno užívá
 • Dělá to, co slibuje
 • Pocítili pozitivní změnu i přes svůj nižší věk
 • Rádi podpoří lokální značku
 • Má rychlý nástup účinků

Zákazníci, kteří nebyli spokojení říkají, že:

Nevýhody
 • Stojí moc peněz
 • Na někoho vůbec nepůsobil

Také jsme ale zaznamenali pár nevýhod. Lidé si občas stěžovali na vyšší cenu a na nutnost užívat několik tablet za den. Čímž jeho balení trochu méně vydrží. Většina by ho ale poradila užívat i ostatním.

Zkušenosti z internetu

flextor recenze
Zdroj: Heureka.cz

flextor zkušenosti

Alternativy kloubní výživy Flextor

Nemůžete se rozhodnout, kterou kloubní výživu vybrat? Porovnejte si Flextor s kloubní výživou Fleximed nebo Alavis Triple Blend.

 

 

Zkoušeli jste někdy Advance Flextor? Pokud ano, co si o něm myslíte?

Zdroje informací

https://doplnky-stravy.heureka.cz/flextor-120-tablet/ – Flextor 120 tablet (česky)

https://cs.wikipedia.org/wiki/Chondroitin_sulfát – Chondroitin sulfát (česky)

https://cs.wikipedia.org/wiki/Glukosamin – Glukosamin (česky)

https://cs.wikipedia.org/wiki/Kadidlovník – Kadidlovník (česky)

Štítky: , , , ,

Podobné články

od
Zdraví máme jen jedno. Proto je důležité znát své tělo a věnovat se prevenci. Alespoň to je moje nepsané krédo, kterým se pokouším řídit každý den. Také je to přístup, který se snažím dostat do každého jednoho článku. Věřím, že alespoň jednoho z vás motivuje k tomu, aby se k sobě choval s větším respektem.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení