Graviola Anona ostnitá – přírodní zabiják rakoviny

graviola-anona-ostnita
Zveřejněno: 20.1.2018

Anona ostnitá, láhevník ostnitý, anona ostnitá nebo guanabana, je plod stromu graviola, který je zázračným zabijákem rakovinných buněk. Je 10 000x silnější než chemoterapie. Rostlina má prokázaný hojivý účinek při rakovině, a to u všech typů onkologických onemocnění.

Co je to graviola

Nízký strom v brazilštině zvaný graviola, ve španělštině guanaba a v angličtině soursop. Plod je hodně velký a jeho nakysle sladká bílá dužina se rovnou jí, nebo se používá na výrobu ovocných nápojů a dření.

Graviola a její účinky

Hlavní zájem o tuto rostlinu tkví v silném proti-rakovinném účinku. Obsahuje účinné látky proti mnoha zdravotním potížím. Kromě své hojivosti proti rakovině, má graviola také široké spektrum antimikrobiální působení proti bakteriálním a plísňovým infekcím, proti vnitřním parazitním červům, snižuje vysoký krevní tlak, zabírá při depresích, stresu a nervových poruchách.

Výzkumy prokázaly:

  • zabírá proti nádorům bezpečně a účinně přírodní cestou bez extrémní nevolnosti, hubnutí a ztráty vlasů
  • chrání imunitní systém a před smrtelnými infekcemi
  • lidé se po léčebné kúře cítí silnější a zdravější
  • posiluje energii organismu, fyzickou i psychickou kondici a zlepšuje náhled na život

graviola

Graviola v boji proti rakovině

  • účinně útočí na zhoubné buňky 12. typů rakoviny a okamžitě je zabíjí, včetně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic či slinivky
  • již o 3 složkách je dokázáno, že jsou během zpomalování růstu rakovinných buněk 10 000x silnější než Adriamycin, což je drastické a běžně používané chemoterapeutické léčivo
  • na rozdíl od chemoterapie složky extrahované ze stromu graviola zcela selektivně pronásledují a zabíjí jen rakovinné buňky a současně nepoškozují buňky zdravé

Protirakovinné vlastnosti stromu graviola byly v minulosti podrobeny rozsáhlé studii, extrakt z gravioly je opravdu zázračný. Jeden z největších výrobců léčiv za miliardy dolarů v USA zahájil výzkum léčby rakoviny a bádání zaměřil na graviolu, strom pocházející z amazonského deštného pralesa. Vycházeli z malých zadokumentovaných vědeckých důkazů a společnost dala velké peníze do dalšího testování protirakovinných vlastností tohoto stromu. Graviola se ukázala být účinným hubitelem nemoci zvané rakovina.

Mohlo by vás zajímat:  Vše co bychom měli vědět o kortikoidech

Různé části stromu graviola, tedy včetně, kůry, listů, kořenů, plodů a semen z plodů po celá staletí využívali domorodí indiánští léčitelé. Používají ji i Jihoameričané k léčbě onemocnění srdce, astmatu, problémů s játry a artritidy.

Společnost má ale problém, protože je lék zcela přirozený, podle federálního zákona jej nelze patentovat. Není tedy žádný způsob, jak z něj vytěžit pořádný zisk. Farmaceutická společnost téměř 7 let zkoušela syntetizovat 2 z nejsilnějších protirakovinných ingrediencí v graviole. Originál ale nebyli schopni replikovat. Neexistoval žádný způsob, jak by mohli ochránit své zisky a dostat zpět miliony investované do výzkumu. Výzkum tedy společnost odložila a rozhodla se zjištění svých výzkumů nezveřejnit.

Jeden vědec z výzkumného týmu kontaktoval společnost, která se věnuje sklizni léčivých rostlin z amazonského pralesa a informoval je. I výzkumníci z Institutu zdravotní vědy pak začali pátrat po výzkumech, které se ohledně rakovinu hubícího stromu dříve dělaly. Národní institut rakoviny pak v roce 1976 provedl první vědecký výzkum. Výsledky předvedly, že listy a stonky gravioly jsou účinné při napadání a ničení zhoubných buněk. Výsledky byly publikované ve vnitřní zprávě, ale nebyly uvolněny pro veřejnost.

Graviola byly prokázána jako zabiják rakoviny 20 nezávislými laboratorními testy, ale neproběhly žádné klinické zkoušky s dvojitým slepým testem. Studie vydaná v Journal of Natural Products pak po studii provedené Katolickou universitou Jižní Koreje uvedla, že u jedné chemikálie v graviole zjistili, že navíc zcela výběrově zabíjí buňky rakoviny tlustého střeva a to 10 000x více než Andriamycin a ponechává zdravé buňky netknuté. Studie na Purdue University nedávno zjistila, že listy ze stromu graviola zabíjí buňky u 6. linií rakoviny a zvláště účinné jsou proti rakovinám prostaty, slinivky, plic, rakoviny tlustého střeva i prsu. Po 7 letech je lék na světě.

Mohlo by vás zajímat:  Bolesti kloubů - podívejte se, co na bolesti kloubů pomáhá

graviola

Šťáva, čaj nebo tablety?

Graviolu si již můžete i koupit a konzumovat ji v podobě šťávy, tablet, které jsou žvýkací, nebo je lze polknout, nebo v podobě čaje. Pokud se ptáte, kde ji koupit, zkuste zavítat na e-shop prozdravi.cz.

Zkušenosti ostatních

„Graviolu jsem užívala před operací melanomu kůže. Počet mitóz mi během necelých dvou měsíců výrazně klesl, ale zda to bylo působením gravioly lze stěží říci, neboť jsem mimo ni pila i čaj Matcha, jedla další preparáty, jako např. AHCC, hořké mandle, držela dietu doktorky Budwigové, nejedla téměř žádné potraviny obsahující cukr a stravu. Přesto bych graviolu s čistým svědomím doporučila všem, kteří bojují s rakovinou.“

„S výrobkem Graviola anona jsem velice spokojen. Prodělal jsem rakovinu s mnoha četnými myomy. Na vaše doporučení jsem při chemoterapii Graviolu užíval. Nadále ji používám po měsíční pauze. Zatím mám výsledky v pořádku. Děkuji celému kolektivu.“

„Přípravky fungují dobře. Graviola anona byla pro naši maminku, která již několik let bojuje s rakovinou. Porazí ji, ale ona mrcha se vrací. Koupila jsem jí proto tuto bylinu na posílení a mamka se cítí dobře. Graviolu anonu užívá a uvidíme, co bude dál. Určitě, až ji dobere, budu jí objednávat znovu. Yucca Premium byla pro mě a manžela, super očista. Funguje, ba dokonce nám při detoxu a očistě snížila váhu. Zrovna jsme ji začali brát po měsíční pauze, aby účinek detoxu byl dotažen do konce a samozřejmě ji budu objednávat znovu. Všem doporučuji, nemusí se k tomu nijak přehnaně dodržovat dieta, jen jíst ovoce a zeleninu víc, než jak jste zvyklí. Nebo vylisovanou čerstvou šťávu a pít čistou vodu a to je vše.“

Štítky: , , ,

Podobné články

od
Píše témata o zdraví, zabývá se psychologií a probírá důležitá témata týkající se životního stylu.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení