Lactofeel vaginální gel [recenze]: Jaké jsou s ním zkušenosti?

pexels-leah-kelley-618923
Zveřejněno: 19.9.2022 , datum poslední aktualizace: 10.11.2022

Ženy mohou v průběhu života zaznamenat pálení a další potíže ve vaginální oblasti, které mohou poukazovat na mykózu. Jelikož se může pravidelně vracet, je pochopitelné, že chtějí najít způsob, jak si rychle ulevit. Dnes se podíváme na to, jestli má smysl zkoušet vaginální gel Lactofeel.

Ženy trpí na vaginální potíže především v těhotenství, ale není to vždy pravidlem. Řada žen má problémy i kvůli svému sexuálnímu životu, hygieně a dalším faktorům, které není možné vždycky svým jednáním ovlivnit.

Jelikož pálení, svědění, výtoky a další potíže často narušují ženino sebevědomí a mají vliv i na náladu a spokojenost se životem, na trhu existuje široké spektrum výrobků, které dovedou ženám s těmito choulostivými problémy pomoci.

 

Lactofeel vaginální gel [recenze]: Jaké jsou s ním zkušenosti?

Můžete se spolehnout na volně prodejný gel Lactofeel?

Co je Lactofeel

Lactofeel je zdravotnický prostředek pro léčbu bakteriální vaginózy a dalších vaginálních obtíží, které jsou (bohužel) součástí života mnoha dospělých žen. 

 

Mezi jeho hlavní benefity patří:

 • Rychlá úleva od vaginálních potíží
 • Neutralizace zápachu
 • Obnova normálního pH v poševním prostředí
 • Redukce výtoku

Lactofeel vaginální gel [recenze]: Jaké jsou s ním zkušenosti?

Jak se používá?

Při léčbě bakteriální vaginózy se aplikuje 1 tuba gelu/den po dobu 1 týdne. Pokud se příznaky vrátily, celý proces opakujte. Cena jedné kúry se pohybuje kolem 300,- za 7 tub gelu (po 5 ml).

Při aplikaci se vytlačuje celý obsah tuby. Z naprosto pochopitelných důvodů výrobce uvádí, že nejlepším časem pro zavedení gelu jsou večerní hodiny. Gel sice možná v malém množství vyteče, ale nemělo by to narušit účinnost léčby.

 

Na co si dát pozor?

Výrobce uvádí, že Lactofeel by neměly používat ženy, které se snaží otěhotnět, protože podporuje vznik prostředí, které není přátelské pro přežití spermií. Na druhou stranu se ale nejedná o antikoncepční přípravek, z toho důvodu výrobce doporučuje při ochraně proti početí použít jiný způsob ochrany.

Co se týče výtoku v těhotenství, ten se považuje ve většině případů za normální, protože dochází k většímu prokrvení pánevní oblasti. Těhotné však mohou trpět na nejrůznější vaginální infekce. I když těhotné mnoho věcí nemohou, užívání gelu Lactofeel se považuje za bezpečné. (V případě potřeby se ale můžete nejprve poradit se svým gynekologem.)

Lactofeel vaginální gel [recenze]: Jaké jsou s ním zkušenosti?

Dostupnost

Lactofeel seženete v širokém spektru lékáren. Také si ho můžete objednat domů z internetu. Je tedy poměrně dobře dostupný.

Zkušenosti zákaznic

Nyní se podíváme na to, co na Lactofeel říkají ženy, které do něj vložily svou důvěru. Byly s ním spokojené?

Uživatelky nejčastěji zmiňují, že:

 • Dobře funguje
 • Jim vyhovuje, že ho mohou používat i těhotné
 • S ním dokážou včas podchytit i začínající záněty
 • Se dobře aplikuje
 • By uvítaly nižší cenu
 • Se jim líbí jednorázové aplikátory
 • Ho lze sehnat i bez lékařského předpisu
 • Má rychlý nástup účinků

Drtivá většina žen, které se rozhodly gel Lactofeel vyzkoušet, se k němu pravidelně vrací. Z toho důvodu bychom se určitě nebáli ho vyzkoušet. Na druhou stranu, počítejte s tím, že za kvalitní přípravek si něco připlatíte.

Pokud vám to ale nevadí, určitě není kvůli čemu váhat.

 

Mohlo by vás zajímat:  Glukóza v krvi: Jak si udržet optimální hodnoty cukru?

Máte s gelem Lactofeel nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Štítky: , , , ,

Podobné články

od
Zdraví máme jen jedno. Proto je důležité znát své tělo a věnovat se prevenci. Alespoň to je moje nepsané krédo, kterým se pokouším řídit každý den. Také je to přístup, který se snažím dostat do každého jednoho článku. Věřím, že alespoň jednoho z vás motivuje k tomu, aby se k sobě choval s větším respektem.
Předchozí článek Další článek

Komentáře

  • Linda
  • 19.3.2023
  Odpovědět

  Lactofeel někomu možná vyhovuje, mně určitě ne, po aplikaci u mne bohužel došlo ke zhoršení obtíží v podobě nesnesitelného pálení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení