Značka pro milovníky horských sportů

dynafit_1
Zveřejněno: 1.7.2022 , datum poslední aktualizace: 13.7.2022

Společnost Dynafit vychází z lyžování, sportu, který je s horami bezesporu spojen. Prvními výrobky, které se již vyráběly pod samostatnou značkou, byly lyžařské boty. Modely triumfovaly ve Světovém poháru ve sjezdu společně s nejlepšími sportovci té doby. Dalším průlomem pro značku byl vynález pinových skialpových vázání. Uvedení tehdy inovativního vázání skialpinistických bot na trh umožnilo vytvořit mnohem lehčí sety pro výstupy na zasněžené vrcholy. Společnost Dynafit měla na toto řešení dlouhou dobu patent, takže se stala jedním z lídrů v této části trhu. Dnes tuto konstrukci horlivě kopírují a upravují nejznámější světoví výrobci lyžařského vybavení.

dynafit_2

Dnes tato značka nabízí špičkové výrobky pro milovníky horských sportů. Pokud je vaším cílem zdolávat vrcholy a ještě rychleji zdolávat horské stezky, výrobky Dynafit bezpochyby zvládnou i ty nejtěžší výzvy. Značka nabízí ucelenou řadu kvalitního oblečení, obuvi a vybavení pro milovníky hor. Její nabídka se odlišuje důrazem na minimalizaci hmotnosti a maximalizaci prodyšnosti. To jsou dva klíčové faktory při provozování jakéhokoli sportu, včetně horských sportů. Kromě toho nabídka jasně rozlišuje dvě roční období – letní a zimní. Teplejší část roku nabízí výrobky určené speciálně pro běhání v horách, rychlou turistiku po stezkách a jízdu na horském kole. Zimní sezóna nabízí kompletní sortiment pro příznivce skitouringu, ale také oblečení pro běžce, kteří se nevzdávají tréninku ani v chladných dnech.

dynafit_3

Sportovní oblečení do hor

Oblečení Dynafit pro sportovce se rozhodně odlišuje od konkurence. Především se vyznačují přiléhavým střihem. To znamená, že nemusíte nosit zbytečnou látku, a tudíž ani žádnou váhu navíc. Celý oděv samozřejmě poskytuje plnou volnost pohybu díky strategicky umístěným elastickým panelům. Oděv je také velmi lehký. Použití moderních tkanin, membrán a výplní umožňuje snížit jeho hmotnost na úroveň nedosažitelnou u většiny konkurenčních modelů. Značka nabízí oblečení pro každé roční období a široká škála modelů umožňuje zkompletovat kompletní sadu oblečení od funkčního spodního prádla přes izolační vrstvu až po svrchní vrstvu s membránou. Pro zimní sezónu je k dispozici řada skialpového oblečení, které je stejně dobře použitelné při náročných výstupech i sjezdech. Modely se syntetickou nebo péřovou izolací nabízejí optimální tepelný komfort a zároveň vysokou prodyšnost. Lehké letní bundy Dynafit jsou oblíbenou volbou běžců, cyklistů a těch, kteří rádi prozkoumávají hory nalehko – s minimálním zavazadlem. V nabídce jsou také ultralehké běžecké větrovky, které se snadno vejdou do každé kapsy. Tato horská značka nabízí také softshellové bundy. Tyto modely poskytují účinnou ochranu před větrem a odvádějí vlhkost. Obuv pro milovníky horských aktivit Společnost Dyanfit je jistě spojena s širokou nabídkou skialpových bot. Patří mezi ně ultralehké závodní boty, lehké modely pro rychlé zdolávání vrcholů a pohodlné boty pro celodenní výlety. K dispozici je také mimořádně široká nabídka horských bot pro mnoho různých aktivit. Nejznámější jsou jistě boty Dynafit na horské běhání. Jsou vhodnou volbou jak pro krátké vzdálenosti, tak pro dlouhé ultraběhy. Optimálně navržené modely nabízejí maximální lehkost v kombinaci s vysokou stabilitou na nerovném terénu. Maximální přesnost při každém kroku vám umožní nejen úspěšně zvládnout běh do kopce, ale také výrazně zrychlit při běhu z kopce. S dobře zvolenou obuví je jediným omezením vaše technika běhu a kondice. Vybavení Dynafit je lehké a všestranné V nabídce výrobce je také vybavení potřebné pro rychlé zdolávání horských stezek. Běžecké vesty jsou ideální pro horské ultra běhy. Vejde se do nich veškeré potřebné vybavení včetně pružných měkkých láhví a běžeckých holí. Pro vyšší horské výpravy se hodí horolezecké batohy na lano a potřebné vybavení. Co se týče zimy, je tato značka samozřejmě známá svými špičkovými skialpovými lyžemi a vázáním. Moderní technologická řešení umožňují poskytovat vybavení s nízkou hmotností a vysokou odolností. Závodníci, milovníci extrémního skialpinismu i pěší turisté zde najdou ten správný lyžařský set. Pokud máte rádi horské sporty, určitě se vám bude nabídka Dynafitu hodit.

Mohlo by vás zajímat:  Fleximed na klouby: Recenze

dynafit_4

Podobné články

od
Již od roku 2010 pro vás připravujeme obsah ze světa zdraví, životního stylu, psychologie a zdravé stravy. Stovky článků, milióny čtenářů. Děkujeme za vaši přízeň.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení