Naturhouse nabízí pomoc pro lidi s nadváhou! Využijte ji!

Zdraví
Zveřejněno: 11.5.2014 , datum poslední aktualizace: 18.2.2017

Potřebujete zhubnout a nevíte si rady? Nadváha či přímo silná obezita je problémem dnešní doby a je potřeba ji řešit nejen z estetických, ale hlavně zdravotních důvodů. Právě zdravotní problémy, které z přebytečných kilogramů plynou, by měly být tím nejzazším varováním, že je potřeba začít se sebou něco dělat. Ještě lepší je však těmto potížím zavčas předejít. Konzultace s výživovým poradcem vám v tom může skutečně pomoci.

Proč se většině lidí nedaří hubnout?

Problém nebývá v nedostatku informací, ale často právě v jejich přemíře. Existuje nepřeberné množství různých diet, zásad, jak se stravovat, možností počítání kalorií a podobně. Jenže málokdo se v tom dokáže orientovat tak, aby mělo jeho výsledné konání opravdu smysl. To poté vede k marné snaze zhubnout a následnému rozčarování a zklamání, které lidé řeší úplnou rezignací na svou snahu. Druhým problémem bývá nedostatečná motivace a slabá vůle. Po prvotním nadšení ze změny přichází opět rozčarování z výsledků daleko menších, než se nepřiměřeně očekávalo. Jenže hubnutí není záležitostí jen pár dní a týdnů, obzvlášť potřebujete-li se zbavit i několika desítek kilogramů.

Rádce i pomocník

Pokud se také potýkáte s kolotočem diet a opětovného nabírání váhy, je na čase to zastavit a skutečně začít hubnout. S tím vám značně pomůže výživový poradce. Proč byste se měli na někoho takového obracet? Protože právě takový vyškolený odborník vám bude tím pravým průvodcem k cestě za pěkným a zdravým tělem. Dokáže posoudit váš zdravotní stav, míru vaší nadváhy, životní styl a všechny další podstatné faktory. Na základě toho vám poté určí směr, kterým se budete ubírat. Doporučí vám jídelníček přesně podle vašich potřeb tak, aby byl redukční, ale zároveň chutný, pestrý a jednoduchý na přípravu. Naučí vás pravidelnosti, která je základem úspěchu. Při pravidelných schůzkách zhodnotí vaše pokroky a dokáže vás znovu motivovat, pokud už vaše odhodlání polevuje. Bude prostě stát při vás tak, abyste dosáhli svého vysněného cíle.

Mohlo by vás zajímat:  Menoxin [recenze]: Ideální tablety během období klimakteria?

Vyzkoušejte konzultaci zdarma

Naturhouse je celosvětová síť dietetických center, kde jsou vám k dispozici profesionálové znalí svého oboru. Pobočky Naturhouse najdete v mnoha městech po celé České republice a nic vám tak již nebrání vyzkoušet konzultaci s výživovým poradcem zdarma. Už bylo dost všech možných výmluv a marných pokusů, je nejvyšší čas opravdu hubnout!

Naturhouse nabízí pomoc pro lidi s nadváhou! Využijte ji!

Štítky: ,

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení