Pozor! I lidský organizmus může být plný červů a dalších parazitů

Pozor
Zveřejněno: 18.12.2014 , datum poslední aktualizace: 18.2.2017

Trápí vás zažívací potíže? Trpíte nevolností, křečemi v břiše, střídá se u vás zácpa s průjmem a cítíte se pořád bez energie? A napadlo vás, že by za těmito problémy mohli být paraziti? Mne až donedávna také ne. Naštěstí jsem narazila na potravinový doplněk stravy Wurm-Ex, který si s nimi dokáže poradit.

Jak se dá přijít k parazitům?

Odčervení má většina lidí spojeno s domácími mazlíčky, především kočkami a psy. Jenže i my jsme savci stejně jako tato zvířata, a tak námi paraziti rozhodně nepohrdnou. Jak se dostanou člověku do těla? Je to celkem snadné, stačí si třeba jen špatně umýt před konzumací ovoce nebo zeleninu. Ještě větší pravděpodobnost nákazy mají chovatelé domácích mazlíčků jako já. Copak je možné ohlídat, co vše olízne a sní náš pes při pobíhání v parku? A pak následuje takové radostné olíznutí obličeje páníčka a je to, paraziti si již svou cestu do našeho organizmu najdou snadno.

Co vše mohou paraziti v těle způsobovat?

Kromě už zmiňovaných zažívacích a vylučovacích potíží možná mohou i za vaše bolesti kloubů, svalů nebo hlavy. Mohou způsobovat chronickou únavu, poruchy imunitního systému, poruchy vidění, různé alergie, problémy s dýcháním nebo i chudokrevnost. Pokud zničehonic ubýváte na váze nebo vás naopak trápí nadváha, které se ani při nejlepší vůli nemůžete zbavit, i za tím mohou stát nezvaní návštěvníci ve vašem těle.

Jak se zbavit červů a dalších parazitů?

Odčervování zvířat je naprosto běžné, ale u lidí tato možnost, jak vyřešit své problémy a zlepšit zdraví, zatím příliš známá není. To je ale škoda. Pokud s tím chcete něco udělat, mohu jen doporučit přípravek Wurm-Ex. Tento přírodní doplněk stravy obsahuje extrakt listových pupenů ořešáku královského, který velmi přispívá k přirozené obraně organizmu před nezvanými hosty a podporuje normální funkci střev. V kombinaci s dalšími látkami tak účinně odčervuje a čistí organizmus, zároveň působí jako dobrá podpora imunitního systému.

Mohlo by vás zajímat:  Virová encefalitida: Příznaky a proč si na ni dát pozor
Štítky:

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Komentáře

  • Nikolas
  • 13.1.2015
  Odpovědět

  Bohužel jsem s parazity také měl své zkušenosti. Naštěstí mi od všeho pomohl kamarád, který mi řekl o wurm-exu. Používal ho někdo od nich z rodiny, takže jsem se nebál. A opravdu mi dobře pomohl. Za pár dní mi bylo lépe a rozhodl jsem se, že budu wurm-ex užívat pravidelně. Už bych nic podobného nechtěl zažít..

  • Andrea
  • 20.1.2015
  Odpovědět

  Zkusila jsem ho ze zvědavosti spolu se ségrou, která je celkem zažraná do věcí ohledně zdraví a hlavně trávení, které bere jako středobod všeho, od čeho se i vše odvíjí – nemoci apod.
  Ji to parádně prohnalo, mě skoro vůbec. Já na sobě prakticky nic nepoznala, ale jsem byla ok. Ségře se ale ulevilo a prý od té doby netrpí nadýmáním. Tak kdo ví.

  • Tereza
  • 4.5.2015
  Odpovědět

  Hnusná zkušenost s parazity mě dovedla k závěru, že odčervování organismu není podmínkou pouze u zvířat, ale také u lidí. Máme doma 2 krásné pesany, jestli to bylo od nich netuším, ale každopádně to nehodlám riskovat znova. Očišťujeme se wurm-exem a vypadá to, že snad i úspěšně.

  • pajina
  • 21.4.2017
  Odpovědět

  Zjišťovala jsem si o něm podrobnosti, je vhodný na celkový detox a posiluje obranyschopnost organismu. Měsíční kůru určitě zkusím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení