Rubrika: Zdravá strava

Únava, bledost nebo bolesti hlavy? To vše může znamenat nedostatek železa!

Depression

Náš organizmus potřebuje ke svému správnému fungování dostatečné množství stopových prvků, mezi které neodmyslitelně patří železo. To tvoří základ životadárné krve a je důležité pro každou tkáň v našem těle. Netrpíte jeho nedostatkem?

PŘEČÍST ČLÁNEK

Dukanova dieta je klíčem ke správnému hubnutí

mojzagrebinfo / Pixabay

Nejen ženy, i muži hledají způsob, jak udržet své tělo zdravé. Snaží se držet diety, cvičit, ale často nevidí žádný pokrok po té, co dieta skončí a jejich život se vrátí k normálu. Dukanova dieta je správná volba pro zajištění trvalého efektu. Zajímavostí je, že tuto dietu proslavuje i Kate Middleton. Zakladatelem této populární diety je […]

PŘEČÍST ČLÁNEK

Quinoa – superpotravina, která chutná a prospívá zdraví

PhotoExpress.com/©Monkey Business

Seznamte se s plodinou, jejíž semena jsou chutná, lehce stravitelná a plná zdraví prospěšných látek. Quinoa si rozhodně zaslouží pozornost a stojí za vyzkoušení. Jako zdravější příloha i bezlepková náhrada obilovin zachutná a prospěje.

PŘEČÍST ČLÁNEK

Zhubněte díky zdravému a chutnému jídelníčku

BigStock.com/60713975

Shodit přebytečná kila není jen otázkou vzhledu, ale také zdraví. Chcete změnit svou postavu? Začněte u stravování, to je základ všeho. Nechte si zdarma sestavit vlastní jídelníček.

PŘEČÍST ČLÁNEK

Ústřice a jejich vliv na libido

BigStock.com/560374941

Zlepšete kvalitu vašeho života bez toho, abyste museli používat různé léky na podporu erekce či zvýšení sexuální chuti, které obsahují spoustu chemie. Tyto problémy lze řešit i přírodní cestou a to požíváním správných potravin. Velice účinnými jsou například ústřice.

PŘEČÍST ČLÁNEK

„Vyvážená strava“, co všechno tento pojem skrývá

BigStock.com/60713975

Chcete se zdravě stravovat a cítit se dobře? Pojem „vyvážená strava“ slýcháme poměrně často. Málokdo si však dokáže představit, co přesně to znamená. Bohužel většina lidí si neuvědomuje, jak moc si nevhodným stravováním ubližuje.

PŘEČÍST ČLÁNEK