Rubrika: Zdravá strava

Kokosový olej – účinný i při snaze shodit kila!

Kokos

Zázrak, který je čím dál více populární, nese označení kokosový olej. Pravý, stoprocentní, nerafinovaný kokosový olej voní jako kokos a dokonce tak chutná, nejde tedy jen o obyčejný olej s exotickým původem!

PŘEČÍST ČLÁNEK

Guarana a její účinky

Concentration

Guarana je skvělým pomocníkem, pokud jste unavení, potřebujete dodat zdravou energii. Je lepší, než káva. Nedráždí žaludek – naopak je pro naše tělo velmi prospěšnou látkou pocházející ze srdce Amazonských pralesů.

PŘEČÍST ČLÁNEK

Chlorella a její účinky

Chlorella

Chlorellu si pořizuje čím dál více lidí. Mohou ji užívat bez omezení muži, ženy i děti. Nezáleží na věku ani na pohlaví! Je ovšem důležité naslouchat vlastnímu tělu. Samo vám poví, kolik chlorelly potřebuje a kdy už toho je moc.

PŘEČÍST ČLÁNEK

Chia semínka – hubnoucí zázrak

Chia

Chia semínka jsou malý zázrak s velkým množstvím živin. Ty naše tělo potřebuje přijímat dnes a denně, aby mohlo správně fungovat. Zařazením chia semínek do svého jídelníčku tedy rozhodně neuděláte chybu!

PŘEČÍST ČLÁNEK

Únava, bledost nebo bolesti hlavy? To vše může znamenat nedostatek železa!

Depression

Náš organizmus potřebuje ke svému správnému fungování dostatečné množství stopových prvků, mezi které neodmyslitelně patří železo. To tvoří základ životadárné krve a je důležité pro každou tkáň v našem těle. Netrpíte jeho nedostatkem?

PŘEČÍST ČLÁNEK

Dukanova dieta je klíčem ke správnému hubnutí

mojzagrebinfo / Pixabay

Nejen ženy, i muži hledají způsob, jak udržet své tělo zdravé. Snaží se držet diety, cvičit, ale často nevidí žádný pokrok po té, co dieta skončí a jejich život se vrátí k normálu. Dukanova dieta je správná volba pro zajištění trvalého efektu. Zajímavostí je, že tuto dietu proslavuje i Kate Middleton. Zakladatelem této populární diety je […]

PŘEČÍST ČLÁNEK