Menoxin [recenze]: Ideální tablety během období klimakteria?

pexels-kristina-paukshtite-112324
Zveřejněno: 21.6.2023 , datum poslední aktualizace: 28.8.2023

Jelikož menopauza čeká všechny ženy bez rozdílu, je důležité se předem informovat o tom, jaké pro nás v tomto období existují volně dostupné úlevové prostředky. Jelikož se tu dlouhodobě zabýváme doplňky stravy na menopauzu, které obsahují vitamíny a bylinky na podporu hormonální rovnováhy, dnes se zaměříme na recenzi Menoxin.

Hormonální změny v době před vstupem do menopauzy nejsou ani trochu příjemné. Objevit se mohou plíživě krátce po čtyřicítce a mohou trvat po dobu několika let. Tento jev souvisí s poklesem hladiny estrogenu, který byl důležitý pro normální plodnost a otěhotnění.

Estrogen tablety

Zvažujete koupi přípravku na menopauzu? Podívejte se na naše srovnání estrogen tablet! 🏆

Srovnání nejlepších přípravků na menopazu Tipy na zmírnění příznaků menopauzy Informace o menopauze

Menoxin [recenze]: Ideální tablety během období klimakteria?

Součástí boje s návaly horka a pocení bývá změna životního stylu, která mnohdy zahrnuje i přípravky na menopauzu, které jsou ve volném prodeji v lékárnách. Mnohé z nich obsahují vitamíny, minerály a bylinky, které dovedou při dlouhodobém užívání zmírnit nepříjemné potíže spojené s přechodem. Tím pádem tedy mohou významně zlepšit ženin životní komfort.

Přečtěte si: Znáte všechny příznaky menopauzy?

Opravdu je ale moudrou volbou nákup doplňku stravy Menoxin?

Co je Menoxin?

Menoxin [recenze]: Ideální tablety během období klimakteria?

✅ Menoxin je, stejně, jako například Feminus, volně prodejný doplněk stravy pro ženy, které bojují s hormonálními změnami, které se pojí s menopauzou. Obsahuje látky přírodního původu, takže nemusíte mít strach, že se budete den co den dopovat hormony.

Na druhou stranu, je důležité zmínit, že tyto doplňky stravy často obsahují fytoestrogeny. Jde o látky rostlinného původu, které se svou strukturou podobají ženskému hormonu estrogenu. Jejich užívání tedy může přispět ke kompenzaci jeho poklesu.

Tip: Přečtěte si recenzi doplňku stravy GS Merilin

Mohlo by vás zajímat:  Kocovina: 5 tipů, jak s ní zatočíte

Složení: Vitamíny a bylinky

V každé jedné kapsli doplňku stravy ✅ Menoxin objevíte komplex několika přírodních látek, které se spojují s podporou metabolismu, dobré nálady, s omezením návalů horka a pocení a podobně.

Konkrétně jde o:

 • Jetel luční
 • Extrakt ze sóji
 • Len setý
 • Šalvěj
 • Včelí mateří kašičku
 • Vitamín B5
 • Vitamín B6

Na jednu věc byste si však měly dát před užívání Menoxinu pozor. Vzhledem k tomu, že obsahuje mateří kašičku, vyhnout by se mu měly ženy, které mají alergii na včelí produkty. (Naštěstí, na trhu existuje dost dalších doplňků stravy, u kterých tento problém není.) Co je také trochu škoda je to, že v něm není ašvaganda, která může ženám pomoci s relaxací a usínáním.

Cena, dávkování a dostupnost

✅ Menoxin se dá sehnat jak na oficiálních stránkách, stejně jako v lékárnách. Je tedy velmi dobře dostupný. V jednom balení se nachází 60 kapslí a uvádí se, že během jednoho dne by se měly užít 1-2. To znamená, že v závislosti na síle vašich potíží vám může jedno vydržet na jeden až dva měsíce užívání. Co se týče ceny, za jedno balení zaplatíte kolem 340,-, což Menoxin řadí k cenově výhodným doplňkům stravy, které jsou na našem trhu k sehnání. Dobrou alternativu vůči němu pak v tomto ohledu představuje Womeno, které navíc obsahuje i širší spektrum látek.

Estrogen tablety Elli MenoOsteo FORTE

💡 Menoxin
✅ 7 účinných látek přírodního původu

✅ Pomoc během menopauzy
✅ Bez vedlejších účinkůMenoxin [recenze]: Ideální tablety během období klimakteria?

✅ Výhodné balení pro pravidelné užívání

✅ Pozitivní zkušenosti zákaznic

Zkušenosti zákaznic: Byly spokojené?

✅ Menoxin má na srovnávači Heuréka celkovou spokojenost na úrovni 72 %, což naznačuje, že patří ke kvalitním přípravkům. Když si to jdeme potvrdit na Zboží, zjišťujeme, že tam spokojenost dosahuje 4,2 hvězdiček z 5. To je jednoznačně dobré znamení.

Ženy na Menoxin nejčastěji kladně hodnotí:

 • Přírodní složení
 • Zmírnění potíží
 • Lepší pocit při užívání
 • Zmírnění bolesti hlavy
 • Omezení návalů horka a pocení

Mnohé ženy také pozitivně hodnotí jeho cenovou dostupnost a jednoduchost užívání. Některé dokonce uvedly, že tomu na začátku moc nevěřily, ale byly pozitivně překvapené tím, že při užívání opravdu došlo ke zlepšení jejich problémů. Rozhodně se tedy vyplatí na tento doplněk stravy v případě potřeby podívat.

Nevýhody

 • Některým uživatelkám nepomohl na návaly horka
 • Některé uživatelky začali užívat i další účinné látky (což vnímáme jako nedostatečné složení)

užívám ráno a večer – potíže se o 80% zlepšily – mějte trpělivost, projeví se po nejdříve 14dnech (Registrovaný uživatel, Zboží.cz)

 

 

Jakou zkušenost máte s doplňkem stravy Menoxin na menopauzu vy?

Štítky: , , , ,

Podobné články

od
Zdraví máme jen jedno. Proto je důležité znát své tělo a věnovat se prevenci. Alespoň to je moje nepsané krédo, kterým se pokouším řídit každý den. Také je to přístup, který se snažím dostat do každého jednoho článku. Věřím, že alespoň jednoho z vás motivuje k tomu, aby se k sobě choval s větším respektem.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení