Cholestcontrol – recenze: Co se skrývá ve složení?

rsz_image-of-red-heart-and-stethoscope-on-white-surfac-2023-11-27-05-30-26-utc (1)
Zveřejněno: 23.3.2024

Vysoké hodnoty cholesterolu představují vážné riziko pro naše zdraví. Jak ale snížit cholesterol, když nevíte, kde máte vlastně začít? Možností, které se vám v takové situaci nabízí, existuje hned několik. Kromě úpravy životního stylu vám může prospět například i dlouhodobé užívání správně vybraného doplňku stravy na podporu jeho normálního množství v těle. Může být dobrou volbou ten, kterému se říká Cholestcontrol?

Cholesterol je tichý zabiják, se kterým rozhodně není radno špásovat. Nejen, že jeho přítomnost v těle vůbec nebolí, ale také zužuje cévy a způsobuje, že jsou náchylnější k poškození. Následkem toho může docházet k horšímu prokrvení některých částí organismu. A obvykle o sobě dá vědět až poté, co se stane nějaká život ohrožující srdeční nebo mozková příhoda.

Právě proto je důležité chodit na pravidelná měření do ordinace svého ošetřujícího lékaře. Kromě změny životosprávy, která by měla zahrnovat zdravější jídelníček, správnou úpravu pokrmů, větší množství pohybové aktivity, nebo například omezení alkoholu a nikotinovou abstinenci, můžete vyzkoušet dlouhodobé užívání přírodního doplňku stravy.

V minulosti jsme tu už hovořili například o výrobcích na cholesterol Cholestmizin a Cholesten. Co ale můžete čekat, pokud se rozhodnete vložit svoji důvěru do doplňku Cholestcontrol od Naturamed Pharmaceuticals?

O Cholestcontrol

cholestcontrol

Cholestcontrol je volně prodejný doplněk stravy podle norské receptury, jehož složení má podpořit normální hladinu cholesterolu v krvi. Dále by měl podpořit zvýšení “hodného” cholesterolu a blokaci “špatného” cholesterolu.

Pro některé může být výhodou, že je možné vyzkoušet první balení na 30 dní zdarma, pouze za poštovné. Můžete si tedy sami na sobě nejprve otestovat, jestli vám tento produkt vyhovuje.

Co má ve svém složení?

složení cholestcontrol

Cholestcontrol má velmi zajímavé složení, ve kterém nechybí například rybí olej s obsahem Omega-3.

Nachází se v něm například:

 • Fytosteroly
 • Rybí olej
 • Vitamín B3
 • Vitamín B1
 • Vitamín B6

Trochu nám v něm ale chybí například červená fermentovaná rýže nebo černý česnek, což jsou další látky, které se do doplňků stravy na podporu normální hladiny cholesterolu v krvi běžně přidávají.

Tip: Recenze doplňku stravy Cholesterum

Mohlo by vás zajímat:  Zmizí cholesterol s CannamediQ Cholestmizinem? [recenze]

Jak se užívá?

V průběhu dne se doporučuje užít 2 kapsle. V jednom balení je jich pak dohromady 60. Toto uživatelské schéma je poměrně běžné, takže v tomto směru Cholestcontrol nijak zásadně nevybočuje. Pořizovací cena je však vyšší. Určitou slevu lze získat v případě, že se rozhodnete pro roční předplatné, na které se dá využít i 50% sleva. (S věrnostním programem 399,-, bez 699,- za měsíc s ročním předplatným.)

Jaké jsou zkušenosti uživatelů?

zkušenosti s cholestcontrol

Nyní přichází čas podívat se na to, co o své zkušenosti s užíváním doplňku stravy Cholestrontrol říkají lidé, kteří se jej rozhodli vyzkoušet. Musíme dodat, že uživatelské recenze jsme čerpali z portálu Testuj to.

Lidé tu nejčastěji zmiňovali, že:

 • Mohou užívání tohoto doplňku stravy doporučit
 • Během užívání necítili nepříjemnou rybí pachuť
 • I když jsou tobolky větší, dobře se jim užívaly
 • Si před testováním nechaly změřit cholesterol, takže vědí, že se jim během užívání snížil
 • Se podle jejich mínění výrobek snadno užívá
 • Jim vyhovuje velikost balení
 • Se během užívání cítí subjektivně lépe

Někteří však uváděli, že jim moc nevyhovuje velikost balení, které je větší a není tím pádem úplně dobré na cesty. Někomu navíc kapsle nevoněly, což snižovalo jejich uživatelskou spokojenost.

Jakou zkušenost máte s užíváním doplňku stravy Cholestcontrol vy?

Štítky: , , , ,

Podobné články

od
Zdraví máme jen jedno. Proto je důležité znát své tělo a věnovat se prevenci. Alespoň to je moje nepsané krédo, kterým se pokouším řídit každý den. Také je to přístup, který se snažím dostat do každého jednoho článku. Věřím, že alespoň jednoho z vás motivuje k tomu, aby se k sobě choval s větším respektem.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení