Diabex [recenze]: Pomůže srovnat hladinu cukru?

Glucometer with result of sugar level, oat flakes with fruits, tape measure and dumbbells for fitness, concept of diabetes, diet, slimming and healthy lifestyles
Zveřejněno: 4.4.2024 , datum poslední aktualizace: 23.5.2024

Trápí vás cukrovka nebo si z jiných důvodů musíte hlídat hladinu cukru v krvi a potřebujete si ji držet v určitém rozmezí? Vyzkoušejte Diabex, který vám pomůže srovnat hladinu cukru do těch správných hodnot.

Proč je důležité mít v pořádku cukr v krvi?

Udržování správné hladiny krevního cukru je nesmírně důležité pro celkové zdraví, protože při nesprávných hodnotách může docházet k mnoha zdravotním problémům. Příliš vysoká hladina cukru má negativní dopad na nervy, oči, srdce a ledviny. Naopak nízká hladina cukru způsobuje závratě a slabost. U zdravého člověka se pak hladina cukru v krvi pohybuje okolo 70–130 mg/dl, jiné hodnoty jsou pak naměřeny samozřejmě u lidí, kteří trpí diabetem.

Co je to diabetes?

Diabetes je mnohem častěji ve společnosti známý jako cukrovka. Jedná se o chronické onemocnění, které ovlivňuje to, jakým způsobem naše tělo zpracovává cukr v krvi. Nejčastěji rozeznáváme dva typy cukrovky. Diabetes typu I je autoimunitní onemocnění, ke kterému jsou potřeba pravidelné dávky inzulinu. Diabetes typu II patří k častějšímu typu, oba však vyžadují pravidelné kontroly u lékaře, jinak mohou mít velmi vážné důsledky. Pokud tedy trpíte výše zmíněným onemocněním nebo máte problémy s hladinou cukru, určitě konzultujte užívání doplňků stravy s vaším ošetřujícím lékařem.

Co je to Diabex?

Diabex je přírodní bylinný produkt, který je především určen k tomu, aby udržoval správnou hladinu krevního cukru v lidském těle. Doporučuje se zejména k normalizaci hladiny cukru u diabetu typu II. Diabex také mírní nepříjemné příznaky, které jsou s cukrovkou spjaty, jako jsou například pocity žízně, únava, bolesti hlavy a svědění těla. Kromě toho také podporuje vylučovací funkci ledvin a močové cesty a pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi.

Hodnocení

Diabex [recenze]: Pomůže srovnat hladinu cukru?

Hodnocení: Velmi dobré

Cena: od 290 Kč za 100 tablet
6 účinných látek
✅ Určeno pro diabetiky

Jaké má složení?

Doplněk stravy Diabex je převážně přírodním produktem, který je založen na bylinách. Účinné složky mají silný účinek zejména na postupné uvolňování insulinu ze slinivky břišní a tím mírní obtíže a nepříjemné příznaky u pacientů, kteří trpí vysokou hladinou krevního cukru. Obsažené byliny také zpomalují trávení, vstřebávají sacharidy, pomáhají snižovat hmotnost, hladinu cukru v krvi a hladinu cholesterolu, čímž také celkově zrychlují metabolismus. Jako jeden z mála produktů, který má výše uvedené výhody, neobsahuje Diabex skořici, která je velice silným alergenem. Mezi hlavní obsažené byliny však patří zejména:

  • Smetanka lékařská
  • Kopřiva dvoudomá
  • Kontryhel obecný
  • Morušovník bílý
  • Fazolový lusk
  • Borůvka

 

Tato unikátní kombinace bylin jako je kopřiva, kontryhel, borůvka a pampeliška podporují vylučovací funkce ledvin a močových cest. Borůvka pak harmonizuje zejména hladinu glukózy v krvi a přispívá k dobrému stavu cév a srdce. Díky bylinným výtažkům pozitivně ovlivňuje Diabex i činnost žaludku a jater, čímž napomáhá i přirozené obranyschopnosti organismu a přispívá k jeho celkové vitalitě.

Diabex [recenze]: Pomůže srovnat hladinu cukru?

Jaká je jeho cena a jak se užívá?

Doplněk stravy Diabex se prodává v balení po 100 tabletách a průměrně se jeho cena pohybuje kolem 290 Kč. Doporučené denní dávkování jsou 2 tablety 1 – 3x za den podle potřeby. Jedno balení vám tak vydrží 20–50 dní. Tablety se vstřebávají velmi rychle a mají regenerační a čistící vliv. Mohou být užívány současně s klasickými léky, které vám naordinuje lékař. V případě potřeby konzultujte vhodné dávkování s vaším ošetřujícím lékařem. Výrobek není vhodný pro děti a pro těhotné či kojící ženy.

Zkušenosti zákazníků

Diabex si našel mnoho zákazníků, kteří jsou s tímto výrobkem velice spokojeni a pravidelně ho užívají. Diabex samozřejmě není jediným doplňkem stravy, který můžete vyzkoušet proto, abyste snížili hladinu cukru v krvi. Mezi další oblíbené produkty patří například Diapil, Diamizin nebo Diaben. Vyzkoušejte, co nejlépe padne přímo vám!

Štítky: , , , , , , ,

Podobné články

od
Zabývá se tématy o zdraví, hubnutí a životním stylu.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení