Diaben [recenze]: Je účinný na cukr v krvi?

Female checking blood sugar level on background with diabetic accessories
Zveřejněno: 25.4.2024 , datum poslední aktualizace: 24.6.2024

Víte, jaká je vaše aktuální hladina cukru v krvi? Bohužel v samotných začátcích problémů velmi často na sobě ani nepoznáte, že s cukrem máte nějaký problém. Když pak nemoc propukne, je již bohužel pozdě a vy se tak musíte vypořádat například se začínajícím diabetem neboli cukrovkou. Možná si také kladete otázku, jak vůbec snížit cukr. Kromě pravidelné fyzické aktivity, omezte cukry a tuky, jezte zdravé a vyvážené jídlo a doplňte ho vhodnými doplňky stravy.

diaben recenze

Optimální hladina cukru v krvi je samozřejmě závislá na několika faktorech, jako je váš věk, celkový zdravotní stav nebo životní styl. Obecně se ale uvádí, že správná hladina cukru se pohybuje okolo 70–100 mg/dl. Po jídle se hladina cukru může zvýšit, po několika hodinách by se ale měla vrátit zpět do normálu. Nezapomeňte také na to, že správné hodnoty cukru jsou nesmírně důležité pro zachování zdraví a správného fungování těla, a proto si hladinu cukru včas ohlídejte například preventivními prohlídkami a rozbory krve u obvodního lékaře.

💡  Nakupujte bezpečně: Diaben nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na podporu normální hladiny cukru v krvi doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  FlexiMed.cz

Nezapomínejte tedy na včasnou prevence, kterou můžete podpořit například vhodnými doplňky stravy, kterých je na trhu velké množství. Proč byste měli ale dát šanci právě Diabenu?

Co je Diaben?

✅ Diaben je komplexní doplněk stravy, který obsahuje kombinaci přírodních látek, které napomáhají udržovat správnou hladinu cukru v krvi. Přípravek vyrábí společnost Advance, která se na českém trhu pohybuje již řadu let a jejich produkty jsou čistě přírodní a opravdu pomáhají. Tento doplněk stravy je prodáván v podobě kapslí, které vám pomohou udržet si normální hladinu cukru v krvi.

Hodnocení

Diaben [recenze]: Je účinný na cukr v krvi?

Hodnocení: Velmi dobré

Cena: od 350 Kč za 60 kapslí
3 účinné látky
✅ Určeno pro diabetiky

Jaké má Diaben složení?

Kapsle ✅ Diaben jsou složené pouze z přírodních látek, které mají blahodárné účinky na lidské zdraví. V jedné kapsli se nachází tři účinné látky – Gurmar, skořice a kyselina alfa-lipoová, které snižují hladinu krevního cukru a udržují ho v normě.

  • Gurmar neboli Gynmnema sylvestre je rostlina pocházející z Indie, jejíž listy se již několik staletí používají v ajurvédě, indické lidové medicíně, a mají prokazatelné účinky, které podporují právě udržení si normální hladiny cukru v krvi. Mezi její další benefity patří kontrola tělesné hmotnosti a také ovlivňuje chuť k jídlu. Samotné slovo gurmar se z jazyka hindy překládá jako „ničitel cukru“.
  • Skořice je také známá svým příznivým působením na lidský organismus. Extrakt je získáván z kůry stromu skořicovníku a v kapslích Diabenu je tento extrakt obsažen v poměru 10:1. Kromě toho, že skořice podporuje hladinu krevního cukru, tak udržuje i správné hodnoty cholesterolu.
  • Kyselina alfa-lipoová je také známá jako vitamín B 13, významná nasycená mastná kyselina. S touto kyselinou se můžete setkat například i ve špenátu, brokolici či kvasnicích. Tato kyselina vhodně doplňuje celkové složení kapslí.

Diaben [recenze]: Je účinný na cukr v krvi?

Kompletní složení

Aktivní látky v 1 kapsli
Gymnema sylvestre extrakt (Gurmar) 200 mg
Kyselina alfa-lipoová 100 mg
Skořice extrakt 100 mg

Jaká je jeho cena a užívání?

Průměrná cena balení, které obsahuje 60 kapslí, je 350 Kč a doporučené denní dávkování je 1 kapsle. Tu užívejte nejlépe ráno společně s jídlem. Balení vám tak vydrží dva měsíce a kapsle jsou vhodné i k dlouhodobému užívání. V případě jakýchkoli nejasností a otázek se raději poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Výrobek není určen pro těhotné a kojící ženy a pro ty, kteří jsou citliví na některou z výše uvedených látek, které Diaben obsahuje.

Zkušenosti zákazníků

Diaben používám už několik let, je jeden z nejlepších přípravků pro diabetiky.sulekpet, Zboží.cz
Tento produkt používám již několik let. Příjemné je, že je v kapslích a ne např. v čaji. Produkt používám 1x denněRegistrovaný uživatel, Zboží.cz
dozvěděla jsem se o něm na internetu doktorka mi ho taky doporučila,pomáhá mi snížit cukr beru ho pořád jednou denněRegistrovaný uživatel, Zboží.cz

Recenze a zkušenosti zákazníků s tímto doplňkem stravy jsou velice pozitivní. Mnoho z nich uvádí, že Diaben užívají dlouhodobě a skutečně jim pomáhá, hladina cukru je stále v normě a doporučují ho i svým známým a přátelům, kteří mají obdobné problémy. Kladně také hodnotí jeho příznivou cenu. Diaben však není jediným doplňkem stravy, který pomáhá udržovat správné hodnoty cukru v krvi. Někteří však hlásili i to, že jim Diaben nepomohl. Vyzkoušet můžete také například Diapil, Diamizin či Diabex.

Štítky: , , , , , ,

Podobné články

od
Zabývá se tématy o zdraví, hubnutí a životním stylu.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení