Rubrika: Zdravotní problémy

Jak ošetřit omrzliny a jak zabránit jejich vzniku?

teatime

Omrzliny hrozí nejen při pobytu v extrémních mrazivých podmínkách, ale klidně i na delším výletě v našich zimních podmínkách, pokud podceníte prevenci. Poradíme, jak tomu zabránit a co dělat, když se objeví.

PŘEČÍST ČLÁNEK

Horečka je důležitým nástrojem obranyschopnosti těla. Máme ji hned tlumit nebo ne?

BigStock.com/39028732

Zvýšená teplota až horečka provází mnoho onemocnění. Běžnou reakcí člověka je sáhnout co nejdříve po prášku na její zmírnění. Je to ale vždy dobře?

PŘEČÍST ČLÁNEK

Nenechte se dále trápit bolestmi zad. Bojujte s nimi pomocí moderních masážních přístrojů

Bigstock.com/50282372

Potřebujete se zbavit nepříjemných bolestí zad jednoduše a co nejdříve? Pořiďte si domácí elektronické masážní přístroje, které vám pomohou.

PŘEČÍST ČLÁNEK

Spálová angína – bolestivá angína a nepříjemná vyrážka v jednom

sleeping-1311784_640

Konec podzimu a zima s sebou přináší zvýšené riziko různých onemocnění. Jedním z nich je i spálová angína, která kromě typických příznaků angíny přidá i nepříjemnou vyrážku.

PŘEČÍST ČLÁNEK

Nepodceňujte syndrom suchého oka, mohl by poškodit váš zrak

PublicDomainPictures / Pixabay

Nepříjemným syndromem suchého oka trpí mnoho lidí. Jde o problém, který se nevyplatí podceňovat. Nejen, že příznaky jako pálení a řezání v oku velmi obtěžují, vše ale může vést i k trvalému poškození zraku.

PŘEČÍST ČLÁNEK

Trápí vás metličkové žilky? Vyzkoušejte krém na jejich odstranění!

SaeKawaii / Pixabay

Možná denně potkáváte kolegyni v práci, která má na obličeji kolem nosu nevzhledné červené žilky a rádi byste jí pomohli, aby se cítila lépe, možná jste metličkami postiženi sami. Ať už jste muž nebo žena, tato nepříjemná kosmetická vada omezuje v průměru až 80% populace. Metličkové žilky se přitom nenachází jen v obličeji, ale i na nohách, nejčastěji […]

PŘEČÍST ČLÁNEK