Rubrika: Zdravotní problémy

Jak zrychlit metabolismus těla 2. část

Healthy

Metabolismus těla zrychlí kromě správné stravy, správného pitného režimu a pohybu i další faktory. Je vhodné začít se jimi zabývat nejen za účelem zrychlení metabolismu, ale za účelem zdravějšího a pohodovějšího života.

PŘEČÍST ČLÁNEK

Jak ošetřit omrzliny a jak zabránit jejich vzniku?

teatime

Omrzliny hrozí nejen při pobytu v extrémních mrazivých podmínkách, ale klidně i na delším výletě v našich zimních podmínkách, pokud podceníte prevenci. Poradíme, jak tomu zabránit a co dělat, když se objeví.

PŘEČÍST ČLÁNEK

Horečka je důležitým nástrojem obranyschopnosti těla. Máme ji hned tlumit nebo ne?

Zvýšená teplota až horečka provází mnoho onemocnění. Běžnou reakcí člověka je sáhnout co nejdříve po prášku na její zmírnění. Je to ale vždy dobře?

PŘEČÍST ČLÁNEK

Nenechte se dále trápit bolestmi zad. Bojujte s nimi pomocí moderních masážních přístrojů

Potřebujete se zbavit nepříjemných bolestí zad jednoduše a co nejdříve? Pořiďte si domácí elektronické masážní přístroje, které vám pomohou.

PŘEČÍST ČLÁNEK

Spálová angína – bolestivá angína a nepříjemná vyrážka v jednom

sleeping-1311784_640

Konec podzimu a zima s sebou přináší zvýšené riziko různých onemocnění. Jedním z nich je i spálová angína, která kromě typických příznaků angíny přidá i nepříjemnou vyrážku.

PŘEČÍST ČLÁNEK

Nepodceňujte syndrom suchého oka, mohl by poškodit váš zrak

PublicDomainPictures / Pixabay

Nepříjemným syndromem suchého oka trpí mnoho lidí. Jde o problém, který se nevyplatí podceňovat. Nejen, že příznaky jako pálení a řezání v oku velmi obtěžují, vše ale může vést i k trvalému poškození zraku.

PŘEČÍST ČLÁNEK