Alavis Triple Blend na klouby – recenze

Alavis triple blend na klouby recenze

Komplexní kloubní výživa s názvem Alavis Triple Blend je vhodná pro regeneraci pohybového aparátu koní, pro preventivní podávání v pracovní a sportovní zátěži, i jako prevence. Alavis Triple Blend a Alavis Triple Blend extra silný je určen pro lidi.

Co je Alavis


Komplexní kloubní výživa je určena původně pro koně a existuje i varianta pro psy. Alavis Triple Blend nebo Alavis Triple Blend extra silný, který je přímo určený i při pracovní a sportovní zátěži, je vhodný pro regeneraci pohybového aparátu. Obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek v podobě glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu i látky MSM. Extra silný pak navíc i značkové kolageny Collyss i Cartidyss. Alavis Triple Blend klasický i extra silný je nabízen ve formě pro zvířata a je schválen jako veterinární přípravek. Existuje však i produkt Triple Blend a Triple Blend extra silný pro lidi, který je speciálně určen pro použití u lidí, jako doplněk stravy. Alavis Triple blend pro lidské klouby představuje účinnou prevenci i lék.

Alavis pro koně nebo pro lidi?

Barny´s Triple Blend Extra Silný Alavis pro lidi je ve svém složení ještě obsažnější a silnější produkt určený pro vaše klouby. Podle mého názoru jde o nejsilnější chondroprotektivní přípravek na klouby všech dob. Byl vyroben přímo pro klouby ve spolupráci se společností Alavis, která vyrábí tento přípravek na klouby a chrupavky koní i psů. Je to pořádná dávka kloubní výživy pro vaše klouby, kterou opravdu budete cítit. Triple Blend je podle ohlasů zákazníků v současné době nejlépe hodnocený přípravek na klouby. Je čistě přírodní, bez přidaných látek. Barnys Alavis pro lidi uvítala spousta klientů a dosavadních uživatelů Alavisu pro zvířata.

bolest kloubů vyřešíte kloubní výživou

Varianty – extra silný, triple blend

Spektrum účinků přípravku Alavis Triple Blend:

 • výživa, ochrana a regenerace kloubních chrupavek i tkání
 • zmírnění bolestí pohybového aparátu
 • zlepšení pohyblivosti
 • větší fyzická výkonnost
 • zpomalení až zastavení poškozování kloubních chrupavek
 • prodloužení aktivního věku
 • celkové zlepšení celkové zdravotní kondice

Doporučujeme podávat:

 • pro předcházení onemocnění pohybového aparátu jako prevenci
 • při zvýšení sportovního a pracovního výkonu

Účinné látky:

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou přirozenou součástí kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Chondroitin sulfát má totiž významnou schopnost vázat ve tkáni vodu, čímž zabezpečuje správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost i odolnost. U obou těchto látek je mechanismus účinku společný a spočívá v chondroprotektivním, tedy v chrupavku chránícím působení. Regeneruje regeneraci kloubních chrupavek a tkání, zlepšení pohyblivosti a významně pozitivně ovlivňuje zdravotní kondici.

MSM – methylsulfonyl­methan je přírodní látka obsahující organicky vázanou síru zapojenou do procesu tvorby kolagenu, velmi dobře zpevňuje vazy a šlachy, navíc také působí relaxačně a regeneračně na svaly. Podílí se na omezení bolesti kloubů, kde díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům odbourává poškozené tkáně. K potlačení bolesti je velmi vhodné užívat MSM i u poúrazových a pooperačních stavů pro lepší hojení ran. Má totiž analgetický, protizánětlivý, vasodilatační a antiedematózní účinek. Pomáhá při odstranění bolestí svalů, svalových křečí a při bolestech šlach.

Hydrolyzované kolageny Collyss  a Cartidyss – Collyss je kolagen typu I. v nejvyšší kvalitě. Přirozeně se vyskytuje v silně zatěžovaných částech těla, což jsou zejména šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, důležitý pro pevnost šlach a zpevnění pohybového aparátu. Najdeme jej i v kostech a kůži. Jde o patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb. Cartidyss  je kolagen typu II. v nejvyšší kvalitě. Udržuje tvar chrupavky a zabraňuje její deformaci. Přirozeně je součástí hyalinní a elastické chrupavky a je vysoce odolný v tlaku. Jde o čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.

Koupit Alavis   

alavis

V čem je rozdíl mezi TRIPLE Blend a TRIPLE Blend Extra Silný?

TRIPLE blend TRIPLE blend Extra Silný
 • MSM
 • MSM
 • Glukosamin sulfát
 • Glukosamin sulfát
 • Chondroitin sulfát
 • Chondroitin sulfát
 • Kolagen typ I. a Kolagen typ II.
 • Vitamin C – kyselina L-askorbová
Koupit Triple blend Koupit Extra silný
 • MSM – nazývaný zázračná ingredience, důležitá výživová látka při stavbě pojivových tkání
 • Glukosamin sulfát – přirozená součást kloubní chrupavky
 • Chondroitin sulfát – přirozená součást kloubní chrupavky
 • Kolagen typ I. z ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collyss  – pro šlachy a vazy
 • Kolagen typ II. z rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss – přirozená součást kloubní chrupavky

Dávkování

Vždy podle balení a přívalového letáku. Většinou 1 odměrku přípravku denně rozmíchanou ve vodě. Nikdy nepřekračujte doporučenou denní dávku. Můžete si ji dochutit citrónovou šťávou. Další možností užívání je rozmíchat jednu odměrku třeba v ochuceném jogurtu. Užíváte-li Alavis pro koně dávkování pro lidi je nutno přepočítat podle kilogramů.

Recenze z internetu

Moje osobní zkušenost je výborná. Protože dlouho nebyl na trhu přípravek určený pro lidi, užívala jsem přepočítané dávkování na kg určené pro koně. Moje kamarádka koňařka tvrdí, že koně jsou tak citlivá zvířata, že by nic špatného nestrávila. Jsem fyzicky aktivní a díky genetické dispozici můj pohybový aparát dost trpí. Musím říct, že mě žádný jiný přípravek určený pro výživu kloubů předtím nepomohl. Hořkost chuti mi nevadí a jak je psáno v návodu pro zvířata, aplikuji jej „rovnou do tlamy“ a zapíjím vodou. Díky němu mě přestala bolet záda a krční páteř od neustálého sezení a psaní u PC. Ale mohu také i nadále sportovat. Jediné, na co musím upozornit, že na velké klouby, jako je kyčel, si s jeho účinkem musíte delší dobu počkat. Výsledek ale stojí za to. Proto Alavis Triple Blend určený pro lidi opravdu vítám a nedám na něj dopustit.

Jiří V. – „Bral jsem všelijaké preparáty na klouby a nic nezabralo, až alavis. Po obědě si dám vždy půl odměrky „do tlamy“ a nemá to chybu. Klouby jsou v pohodě. Jirka“

Petr Mikulec – „Jak chutná mi nevadí, jde mi o kvalitu a efekt a ten tu je. Za mě spokojenost.“

Kamila – „Výborný, maminka po operaci kolene i kyčle. Po třech týdnech jsou výsledky, nemusí brát ibalgin bez kterého dříve ani nevstala. Skvělý produkt to co prodávají na klouby vůbec nefunguje, ale u Alavisu jsou vidět opravdu výsledky jen chuť není dobrá, ale není to nic hrozného hlavně, že to pomáhá.Hodí se pro všechny co mají problémy s klouby.“

Koupit Alavis výhodně   

Štítky:, , , , ,
  

Podobné články

od
Předchozí článek Další článek

Komentáře

  • Klára Zmeškalová
  • 12.2.2018
  Odpovědět

  Musím říct, že mě tohle hodně pomáhá. Pravidelně konzumuji už asi 3. rokem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Alavis Triple Blend na klouby – recenze
5 (100%) 1 hlasů
0 sdílení